Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój klomb przed domem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój klomb przed domem

Lena 07:27, 20 wrz 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Zdjęcia,zdjęcia prosimy
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
TAMARISW_73 09:49, 20 wrz 2011

Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 45
Witam ogrodową rodzinkę
Lena,

Wiem, wiem - czekacie na zdjęcia mojego dokończonego klombu przed domem.
Niestety - nieskończony, bo ja po prostu nie mam czasu wybrać sie po za moje tereny po okazałego cisa, kule bukszpanowe ..... i nie ma mnie na ogrodowisku , bo nie mam sie czym pochwalić......
Żałuję teraz , że mieszkam tak daleko od Danusi, ona by mi te rośliny już dawno zdobyła a później byśmy to uczciły kawką i szarlotką na tarasie.....

Hm............ pomarzyć zawsze można.....

Wszystkich pozdrawiam



____________________
Tamara JW
ka79sia 08:36, 22 wrz 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
Witam TAMARKO,widze ze trafilaś i bardzo dobrze.Ja zagladam tu bardzo często to silniejsze odemnie.Pięknie wyszedl twoj domek a i ogród zapowiada sie super.Nawierzchnia z kostki granitowej bardzo mi się podoba,zastanawialismy sie nad nią ale po namowach padlo na polbruk i teraz żałujemy.TY wybierz sie po rosliny na Połczyńską mają fajne bonsaje i względne ceny,a możesz zajzeć na Szczecińska za salonem mercedesa-OGRÓD EURO tam też jest sporo fajnych roślin.Co ja tu bede gadac ,kto jak kto ale ty to na roslinach sie świetnie znasz.Pozdrawiam i oczywiscie bede zagladać,zapraszam do mnie na kawke....
____________________
Puskaogrodni... 08:51, 22 wrz 2011


Dołączył: 02 wrz 2011
Posty: 439
Witam i ja.
Ale potencjał ....
Pięknie to wszystko wygląda a z pomocą Ogrodowiaków będzie jeszcze ciekawiej.
Proszę o zdjęcia ..... i życzę samych "przemyślanych" decyzji- bo o to najtrudniej.

Jak się człowiek naogląda ogrodów, pięknych roślin i poczyta rady to.... dopiero idzie zgłupieć.
Trzymam kciuki.
____________________
Złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
TAMARISW_73 09:40, 22 wrz 2011

Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 45
Kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????? Ta co mnie na kawkę zaprasza , to ta Kasia ???


Super. Ale Kasiu , przecież to że ja tu jestem to Twoja zasługa i zawsze zapominam Ci o tym powiedzieć ,bo zawsze sie spotykamy w takim biegu - trzeba to zmienić
Kawka , szarlotka co tam tylko , ja tez Cie serdecznie zapraszam - zdzwonimy się.Musimy pogadać o kwiatkach , krzaczkach, no i o naszych dzieciach - pierwszoklasistach !!!!

pa , do usłyszenia !!!

Wszystkim dziękuje za kibicowanię a jak tylko coś posadzę w moim klombiku to na pewno sie pochwalę

Pozdrawiam.....


____________________
Tamara JW
Gardenarium 10:01, 22 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
TAMARISW_73 napisał(a)
Witam ogrodową rodzinkę
Lena,

Wiem, wiem - czekacie na zdjęcia mojego dokończonego klombu przed domem.
Niestety - nieskończony, bo ja po prostu nie mam czasu wybrać sie po za moje tereny po okazałego cisa, kule bukszpanowe ..... i nie ma mnie na ogrodowisku , bo nie mam sie czym pochwalić......
Żałuję teraz , że mieszkam tak daleko od Danusi, ona by mi te rośliny już dawno zdobyła a później byśmy to uczciły kawką i szarlotką na tarasie.....

Hm............ pomarzyć zawsze można.....

Wszystkich pozdrawiam








____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
TAMARISW_73 10:48, 22 wrz 2011

Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 45



Dzięki Danusiu!!!! nie masz serca - takie okazy i nie moje!?

Pakuj i ślij do mnie a ja upiekę szarlotkę i też Ci wyślę ( wyślę ciepłą - prosto z piekarnika) !!!!!

I nie zapomnij spakowac okaałego cisa
____________________
Tamara JW
TAMARISW_73 12:02, 16 lis 2011

Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 45
Oj , długo mnie nie było.

Mam tylko nadzieję, że choć w jakiejś części udało mi się zrealizować podpowiedź Danusi
Oceńcie sami ....

wszystkich pozdrawiam mg]
____________________
Tamara JW
TAMARISW_73 12:06, 16 lis 2011

Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 45
____________________
Tamara JW
Bogdzia 12:45, 16 lis 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nic nie widzę, ciemnośc widzę, a właściwie jasnośc widzę .Czy to tylko ja nie mam obrazu?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies