Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

zawitka 07:10, 26 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
anabuko1 napisał(a)

No proszę i jeszcze kibicowanie
Dobrze,że mecz ok, nerwów mniej



Oj tak trochę się uspokoiłam patrząc jak wnuki latają za piłką ,sama przyjemność ;d;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:13, 26 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Aurelllia napisał(a)
Ojej Zawitka przesadzałaś ogrodową czy bukietową ? Bo ja dwie bukietowe na jesieni to tak się namęczyłam.... takie karpy ogromne miały i ciężkie ....


Przesadzałam bukietowe teraz a ogrodówki jesienią .Wcale lekko nie było ale już siedzą podlewam i patrzę na prognozy .Łot los ogrodnika .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:16, 26 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
gogo napisał(a)
Halinko, wcześnie rozpoczęłaś sezon, ale u Ciebie cieplej.
Dziwna ta wiosna, taka w kratkę, nie można niczego zaplanować.
Dziś miałam znowu działać, a tu kicha, trzeba siedzieć w ciepełku.
A, może to i dobrze, bo ja chciałabym zrobić wszystko na wczoraj, a tak nie można.


Faktycznie wcześniej zawsze zaczynam robotę ,bo co zrobione to potem spokój.Dziś też zaraz idę pokopać zimno ale przy pracy to dobrze .Pozdrawiam cieplutko ."d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 10:24, 26 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Witam Zawitko nowy watek otworzylas byłam kilka razy ale nie zauważyłam teraz myślałam że weszłam na wizytówkę dwa razy się cofalam.
No dobrze.

A czy twoj rodek ma takie same objawy. Mazan mi odpisał przeczytaj u mnie daj fotkę twojego Rodka będziemy leczyć.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 08:32, 27 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Zawitko nowy watek otworzylas byłam kilka razy ale nie zauważyłam teraz myślałam że weszłam na wizytówkę dwa razy się cofalam.
No dobrze.

A czy twoj rodek ma takie same objawy. Mazan mi odpisał przeczytaj u mnie daj fotkę twojego Rodka będziemy leczyć.


Mego leczę od zeszłego roku bałam się jesienią że nie będzie kwitł ale wylazł trochę i co jakiś czas muszę go pryskać .jest ciekawy bo zmienia kolor to Progres
Tak kwitnie na początku .


____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:34, 27 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
A takie kwiaty ma pod koniec kwitnienia.

Na każdym kwiatku takie fajne pręciki ma kolorowe.Szkoda by mi było żeby padł
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:40, 27 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065


Tam na dole jeszcze widać białą krechę to właśnie silikon.Zrobię potem zdjęcie tej krechy na pniu. Chorowała bardzo bo ochojnik ją dopadł i drugiej takiej nie uratowałam a miałam dwie .Sprowadzała kolegę z takim wielkim opryskiwaczem pryskał je kilka razy i ta wyszła na prostą a tamta nie .Wycięłam ,to wielkie już drzewsko .


Ela to ta sosna chorowała.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 09:17, 27 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Rododendron tfu tfu ale bardzo dobrze się trzyma chyba, że teraz po zimie ma się źle. Bo mój to oklapniętym no i pąki kwiatowe zaczynają czerniec. Może też odratuje.

Sosna to kalifornijska szara piękne drzewo. Jak każda wczesna wiosna opryskasz promanalem to nic jej nie będzie. Musiałabyś to zrobić już teraz
Opryskam promanalem zasklepia wszelkie robactwo na drzewie poorostu się dusza.

Zrób fotkę tego pieńka i rododendronami jak teraz wygląda.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 09:23, 27 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065



To on wredota co jakiś czas mu coś nie pasuje i liście od dołu żółkną brązowieją i padają martwi minie ta gałąż z mieniona na brązową . Tu tak nie widać ale nie mogę wstawić piątego zdjęcia ,te liście jasne to słońce .Zrobię lepsze zdjęcie to wstawię i pokażę jak to wygląda.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:28, 27 mar 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
ElzbietaFranka napisał(a)
Rododendron tfu tfu ale bardzo dobrze się trzyma chyba, że teraz po zimie ma się źle. Bo mój to oklapniętym no i pąki kwiatowe zaczynają czerniec. Może też odratuje.

Sosna to kalifornijska szara piękne drzewo. Jak każda wczesna wiosna opryskasz promanalem to nic jej nie będzie. Musiałabyś to zrobić już teraz
Opryskam promanalem zasklepia wszelkie robactwo na drzewie poorostu się dusza.

Zrób fotkę tego pieńka i rododendronami jak teraz wygląda.


Najważniejsze że idzie ten rodek do przodu ale muszę go pilnować .Ma ładne pąki i zakwitnie .Zrobię następne zdjęcia to wstawię .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies