Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 10:31, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
ElzbietaFranka napisał(a)
No to Sylwia szybkich 10000cy. Masz co pokazywać piękny ogród. Piszesz ze już zapomniałam 30 marzec czy kwiecień. Jak będzie blisko to krzycz.
Nasiona w styczniu wyśle. Miałam trochę zawirowań domowych już się otrzasnelam.
U nas napadało i pada śnieg.
Pozdrawiam

31 marzec podobno
Nie ma sprawy i tak na razie nie ma jak siać
U nas znowu całą noc deszcz i śnieg z wczoraj znika, jak zamarznie będzie szklanka.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:34, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
dana1s napisał(a)
Sylwuś witam w nowym wątku. Zakończyłaś okres niemowlęcy i przedszkolny, a teraz czeka nas okres dojrzewania Najbardziej burzliwy i nieobliczalny
Kochana piękne miejsce stworzyliście, jesteście przykładem dla wszystkich niedowiarków co mówią, że się nie da. Jak się chce i coś się kocha, wszystko można!
Wykonaliście ogromną pracę, będąc dla nas wzorem do naśladowania.
Pozdrawiam Was Pracusie

Danusiu wczoraj od reżysera usłyszałam, że jak zobaczył pierwszy raz nasz ogród w tamtym roku i potem rozeznał sytuację jak to wygląda, że wąsko, do końca daleko, stromo pod górę i podlewanie na większości konewką to nie mógł uwierzyć, że to możliwe
Sam by się tego nigdy nie podjął nawet gdyby Mu dopłacali
a my wariaty z motyką na słońce i mam wrażenie, że się ten wyczyn udał
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:36, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
jolanka napisał(a)
Witam się w nowej części szmaragdowej odsłony. Tak sobie nawet ostatnio myślałam, ze powinnaś założyć nowy wątek a tu proszę, czytasz w myślach

To Agusi zawdzięczacie, że jest drugiAle może i telepatia zadziałałaBo pod wpływem chwili to zrobiłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:36, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
abiko napisał(a)
I bardzo dobrze. Miło, że posłuchałaś. Masz już ogród nie lotnisko jak sama napisałaś. Nowy początek, Maja.. nowy wątek jest jak najbardziej na miejscu. A i technicznie lepiej się będzie poruszać. Bardzo się cieszę Kolejny tysięcy odsłon kochana.

Dzięki Aguś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:37, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
ewsyg napisał(a)
I ja melduję się w nowym wątku. Ogromną przyjemność będę miała oglądając Wasz ogród w telewizji. Wszystkiego dobrego na nową drogę ogrodowania

Czy przyjemność to się okaże, na pewno moje dziwne miny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 10:47, 16 sty 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 7955
Mimo ograniczonego czasu,starałam się ciągle wskakiwać do Twojego expresu jakim był pędzący z zawrotną prędkością poprzedni wątek.Warto było...bo przez jego okna można było oglądać piękne "krajobrazy" z Twojego ogrodu zmieniające się też w zawrotnym tempie i przeżywać z Wami wszystkie przygody po drodze.Czekam z niecierpliwością na finał tej telewizyjnej i życzę wiele zdrowia,sił i pomysłów na dalszą podróż ogrodniczą w którą dalej nas zabieracie Dzięki!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 11:49, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
anpi napisał(a)
Mimo ograniczonego czasu,starałam się ciągle wskakiwać do Twojego expresu jakim był pędzący z zawrotną prędkością poprzedni wątek.Warto było...bo przez jego okna można było oglądać piękne "krajobrazy" z Twojego ogrodu zmieniające się też w zawrotnym tempie i przeżywać z Wami wszystkie przygody po drodze.Czekam z niecierpliwością na finał tej telewizyjnej i życzę wiele zdrowia,sił i pomysłów na dalszą podróż ogrodniczą w którą dalej nas zabieracie Dzięki!!!

Bardzo nam miło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mariposa 12:18, 16 sty 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Choć dołączyłam do Was dopiero rok temu, zaglądam do Waszego ogrodu niemal codziennie, chociaż na chwilę Nawet te krótkie wizyty to jak ładowanie ogrodowych akumulatorków - że wszystko można, jak się tylko chce! Kryje on tyle niespodzianek, że oglądanie go nigdy się nie znudzi!
Gratuluję nowego wątku, cieszę się, że teraz będę mogła bywać w nim od samego początku
____________________
Ela Motylogród
Doranma 12:36, 16 sty 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dziękuję za poprzedni i już cieszę się na kolejny etap Waszej ogrodowej przygody!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
sylwia_slomc... 14:54, 16 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81128
Mariposa napisał(a)
Choć dołączyłam do Was dopiero rok temu, zaglądam do Waszego ogrodu niemal codziennie, chociaż na chwilę Nawet te krótkie wizyty to jak ładowanie ogrodowych akumulatorków - że wszystko można, jak się tylko chce! Kryje on tyle niespodzianek, że oglądanie go nigdy się nie znudzi!
Gratuluję nowego wątku, cieszę się, że teraz będę mogła bywać w nim od samego początku

Elu zatem witam Cię od samego początku dalszej części przygody i cieszę się, że masz ochotę na więcej, my też mamy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies