Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Helen 19:54, 31 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8318
U nas dzisiaj nad ranem trochę popadało, ale nie taaaaak...
No, chwilowo niefajnie...
Jutro będzie lepiej. Dużo słonka
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 20:06, 31 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
O matko ale masz wody . U nas po burzy tylko miejscami kałuże się robią. Padało całą noc i o 16 przestało.
Ziemia wchłonie. Jutro ma być słoneczko.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 20:18, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18517
o kurczę …..ale Ci dolało ….u mnie grząsko i też w niektórych miejscach woda stoi ,ale jednak mniej …..podobno jutro będzie już ładnie ….oby ….

na tym planie -super go zrobiłaś -może jeszcze zaznacz delikatnie rabaty te co są już zrobione i miejsca ,które musi być przejście

a tak poza tym ,to masz pięknie ,porządeczek przy garażach ,a Ty o jakimś bałaganie piszesz czyściutko jest
pokażesz warzywniczek ? ostatnio zafiksowałam się na warzywa i ciągnie mnie do ulepszania i upiększania tego miejsca
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kim 22:14, 31 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Helen napisał(a)
U nas dzisiaj nad ranem trochę popadało, ale nie taaaaak...
No, chwilowo niefajnie...
Jutro będzie lepiej. Dużo słonka

Na szczęście od dwóch godzin nie pada , eM odpompował troszkę nadmiar wody z rabatek
Zobaczymy co będzie do rana

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 22:19, 31 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)
O matko ale masz wody . U nas po burzy tylko miejscami kałuże się robią. Padało całą noc i o 16 przestało.
Ziemia wchłonie. Jutro ma być słoneczko.

Rok temu u nas była taka sama sytuacja jeżeli w nocy deszcz nie będzie padał ,to do rana będzie ok
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 22:30, 31 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Magleska napisał(a)
o kurczę …..ale Ci dolało ….u mnie grząsko i też w niektórych miejscach woda stoi ,ale jednak mniej …..podobno jutro będzie już ładnie ….oby ….

na tym planie -super go zrobiłaś -może jeszcze zaznacz delikatnie rabaty te co są już zrobione i miejsca ,które musi być przejście

a tak poza tym ,to masz pięknie ,porządeczek przy garażach ,a Ty o jakimś bałaganie piszesz czyściutko jest
pokażesz warzywniczek ? ostatnio zafiksowałam się na warzywa i ciągnie mnie do ulepszania i upiększania tego miejsca
Buziaki

Madziu u nas wina leży w płocie ,woda nie ma gdzie uciekać ,musimy zrobić odpływ w murkach i będzie dobrze coś tam jutro eM ma działać
Zdjęcia warzywnika zrobię jutro ale szału się nie spodziewaj ,nie mam tam żadnych fanfarów to zwykły wiejski warzywno-owocowy kogel mogel
Za pochwały dziękuję ❤
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Johanka77 22:33, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ojojoj!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 22:35, 31 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Oj, koniecznie drenaż na granicy rabat i te odpływy w płocie zróbcie, bo teraz często będą takie ulewy a potem suszę. Taka dziwna pogoda.
____________________
sarenka 10:56, 01 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Nieźle napadało, u nas też woda stała kiedyś,ale wkopany zbiornik robi robotę i już tego problemu nie ma
____________________
Magda W samym sloncu
Wiolka5_7 15:18, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20499
O kurcze też tak miałam ,gdy woda leciała z rynien na trawnik... odkąd rynny podłączyliśmy do studni, woda nie stoi
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies