Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Kim 23:04, 16 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dorri ja mam glinę na ogrodzie ale na tej części teściowie chodowali owce (wprawdzie jakieś 20lat temu ) ale chyba ich kupy zrobiły swoje nie jest źle

Dziś mój mąż przywiózł mi ziemię spod pieczarek i jutro coś będę robić tylko że upały zapowiadają a mam tam sporo przesadzania i nie wiem jak się to skończy
A gdzie Ciebie mogę znaleźć , dlaczego nie masz swojego wątku
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Dorii 09:16, 17 lip 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Może na jesieni założę wątek, na razie u mnie głównie przekopywanie mieszanie i walka z ostami. Postępy marne. Mam nadzieję do jesieni przekopać ile się da i wtedy będę planować co gdzie posadzić wiosną.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
10:18, 17 lip 2019
Witam się u ciebie, trafiłam od Madzi, pięknie się zapowiada
Kim 22:01, 17 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
MonikA napisał(a)
Witam się u ciebie, trafiłam od Madzi, pięknie się zapowiada

Witam Cię Moniko u mnie jest mi niezmiernie miło że mnie odwiedziłaś od razu przyznam się szczerze że Twój ogród już jakiś czas mam dodany do obserwowanych nasz piękny ogród taki dojrzały i dopracowany wiesz ja dopiero co nie co zaczęłam zmieniać i przerabiać

Daleko mi jeszcze do ideału który ty masz u siebie
Zapraszam Cię częściej do mnie każda porada mile widziana
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 22:03, 17 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dorii napisał(a)
Może na jesieni założę wątek, na razie u mnie głównie przekopywanie mieszanie i walka z ostami. Postępy marne. Mam nadzieję do jesieni przekopać ile się da i wtedy będę planować co gdzie posadzić wiosną.

Nie czekaj do jesieni tylko zakładaj wątek już teraz
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
23:08, 17 lip 2019
Kim napisał(a)

Witam Cię Moniko u mnie jest mi niezmiernie miło że mnie odwiedziłaś od razu przyznam się szczerze że Twój ogród już jakiś czas mam dodany do obserwowanych nasz piękny ogród taki dojrzały i dopracowany wiesz ja dopiero co nie co zaczęłam zmieniać i przerabiać

Daleko mi jeszcze do ideału który ty masz u siebie
Zapraszam Cię częściej do mnie każda porada mile widziana

Bardzo się cieszę, że podoba Ci się mój ogród i że mnie też odwiedzasz, szkoda tylko, że się nie odzywasz, pewnie szybciej bym zajrzała do Ciebie .

Mój ogród nie jest taki idealny jakbym chciała, też łapię doła jak pooglądam sobie niektóre fotki u innych.

Pomocników też masz już Super, więc będzie pięknie. Ja swój ogród całkiem przerobiłam po tym jak trafiłam tutaj.


makadamia 08:37, 18 lip 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kim napisał(a)
Dziękuję Asiu na Ciebie zawsze można liczyć ta druga wersja bardziej mi odpowiada tylko chyba chciałabym większą tę rabatkę to znaczy myślałam że na początku rabaty obok bramy dam drzewo żeby trochę przysłonić resztę ogrodu.A jak myślisz czy będzie to pasować z drugą stroną ogrodu


Będzie znakomicie pasować
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
09:10, 18 lip 2019
Nie jestem pewna czy ci sie spodoba ale może ktoś jeszcze
Kim 09:10, 18 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
makadamia napisał(a)


Będzie znakomicie pasować

Asiu a skoro jesteś to zapytam jeszcz jakie drzewo posadzić,myślałam o Ambrowcu (tylko podobno on przemarza) a może klon globosum
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
09:11, 18 lip 2019
Rabaty zrobiłabym już szersze, żeby ich później nie poszerzać w miarę sadzenia roślin, co często się zdarza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies