Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Kim 11:56, 11 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Borówkowy szał
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Zana 11:59, 11 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Co tam jeżówki jak masz taki borówkowy szał urodzaj.

A jeżówek sobie dokupisz i już
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kim 12:00, 11 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Hakonki


Muszę jeszcze popracować nad linią rabat
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 12:05, 11 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Zana napisał(a)
Co tam jeżówki jak masz taki borówkowy szał urodzaj.

A jeżówek sobie dokupisz i już

Problem w tym że coś mnie nie lubią jeżówki miałam jeszcze delicious candy ale padły na wiosnę ruszyły tylko potem przyszedł deszcz woda stała mi na rabatach a za chwilę ostre słońce i upały i to był ich koniec
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Jola_M 12:58, 12 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Borówkowy szał rzeczywiście jest pięknie wszystko się u Ciebie rozrasta - rozplenice też urosną ja dokładnie takie sadziłam w kwietniu zeszłego roku, a we wrześniu były już olbrzymie i jaki trawnik zielony u Ciebie
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Kim 20:45, 12 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Jola_M napisał(a)
Borówkowy szał rzeczywiście jest pięknie wszystko się u Ciebie rozrasta - rozplenice też urosną ja dokładnie takie sadziłam w kwietniu zeszłego roku, a we wrześniu były już olbrzymie i jaki trawnik zielony u Ciebie

Jolu trawnik nie jest za fajny ale nie ma co narzekać patrząc jaka susza dookoła
poza tym to też magia zdjęć
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
ElzbietaFranka 21:37, 12 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Jeżówki ładne są jakiego koloru człowiek by nie posadził to są ładne. Byłam w środę w szkółce pełno jeżówek, dorodne ale drogie. Nie mogę przeholować bo eM się wscieknie. Kupiłam ostatnio żurawek i teraz muszę przewieźć, ale jak aby się nie wkurzył.

Nie długo będziesz miała biało od hortensji na działce.
Mam rozplenice z których jestem bardzo zadowolona. Rosną bez zadnych problemów wyglądaja bardzo pięknie do samego końca nawet jak są związane to pięknie wyglądają.
Zresztą wszystkie trawy są bezproblemowe oprócz prosa które jest ładne ale łamliwe, trochę wiatru i deszczu i zachowują się jak zboże na polu.
No i jeszcze się rozsiewają to jest duży minus.

Więc lubię trawy i w tym roku znowu dokupiłam. Sucho u nas jak cholera podlewać trzeba. Przez Wisłę można przejść taki spadek wody.

Jeszcze zapomniałam masz piękne borówki a jaki urodzaj. Wiesz w tym roku na wiosnę wyrzuciłam krzaki i widocznie nie na tyle wycięłam korzenie, że zaczęły pięknie odbijać. Nie specjalnie rodziły, ale to nie ich wina tylko moja bo nie dostatecznie ich podlewałam które bardzo lubią. Co zrobić będę musiała im znaleźć miejsce i posadzić od nowa. Już wiem co zrobić i może doczekam się jakiegoś lepszego zbioru.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Johanka77 00:06, 13 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Po pierwsze - bardzo podoba mi się Twój kącik.
Po drugie - podziwiam za przesadzanki, szczególnie rozplenic
Po trzecie - jeżówka jedna, ale cudna!
4 - hakonki królują
5 - zazdro wysypu borówek! Ja mam dwa małe marne krzaczki sadzone na jesieni. I dumnam, bo jest... kilka
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kim 15:20, 13 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
ElzbietaFranka napisał(a)
Jeżówki ładne są jakiego koloru człowiek by nie posadził to są ładne. Byłam w środę w szkółce pełno jeżówek, dorodne ale drogie. Nie mogę przeholować bo eM się wscieknie. Kupiłam ostatnio żurawek i teraz muszę przewieźć, ale jak aby się nie wkurzył.

Nie długo będziesz miała biało od hortensji na działce.
Mam rozplenice z których jestem bardzo zadowolona. Rosną bez zadnych problemów wyglądaja bardzo pięknie do samego końca nawet jak są związane to pięknie wyglądają.
Zresztą wszystkie trawy są bezproblemowe oprócz prosa które jest ładne ale łamliwe, trochę wiatru i deszczu i zachowują się jak zboże na polu.
No i jeszcze się rozsiewają to jest duży minus.

Więc lubię trawy i w tym roku znowu dokupiłam. Sucho u nas jak cholera podlewać trzeba. Przez Wisłę można przejść taki spadek wody.

Jeszcze zapomniałam masz piękne borówki a jaki urodzaj. Wiesz w tym roku na wiosnę wyrzuciłam krzaki i widocznie nie na tyle wycięłam korzenie, że zaczęły pięknie odbijać. Nie specjalnie rodziły, ale to nie ich wina tylko moja bo nie dostatecznie ich podlewałam które bardzo lubią. Co zrobić będę musiała im znaleźć miejsce i posadzić od nowa. Już wiem co zrobić i może doczekam się jakiegoś lepszego zbioru.

Pozdrawiam

Masz rację Elu jeżówki piękne ,mam tylko trzy krzaczki i to w dodatku jednej odmiany ale cieszą
Hortensje uwielbiam tak samo jak trawy i coraz częściej myślę że one są najmniej wymagające i wszędzie urosną
Borówki przesadź w nowe miejsce a napewno się odwdzięczą

U mnie dziś w końcu deszcz pada i to mnie bardzo cieszy
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 15:28, 13 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Johanka77 napisał(a)
Po pierwsze - bardzo podoba mi się Twój kącik.
Po drugie - podziwiam za przesadzanki, szczególnie rozplenic
Po trzecie - jeżówka jedna, ale cudna!
4 - hakonki królują
5 - zazdro wysypu borówek! Ja mam dwa małe marne krzaczki sadzone na jesieni. I dumnam, bo jest... kilka

Dziękuję Asiu za pochwały
rozplenice wykopać to faktycznie makabra korzenie kolosy

Boróweczki smaczniutkie mam osiem krzaczków eM się naśmiewa że mogę iść i na targ handlować owocami taki wysyp
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies