Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Kim 18:31, 14 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
MonikA napisał(a)
Może tak, można dodać jakieś kwiaty, w kolorze który lubisz i który powtórzysz w ogrodzie

Tak dopatrzyłam, że z górnego śląska jesteś, jadę w weekend odwiedzić rodzinkę na śląsk

Moniko super pomysł mam nad czym myśleć fajnie bo to co narysowałaś jest takie ułożone i spokojne chodzi mi po głowie żeby nie sadzić cisa na skosie płotu ,będzie wtedy więcej miejsca i mogłabym dac miskanty np.ML mam je już na tej rabatce za kulkami na pniu (5szt )tam też jest róg płotu

Tylko czy nie będzie mnie denerwować pustka na wiosnę zanim ruszą trawy

Mieszkam niedaleko Bielska-Białej
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
18:42, 14 sie 2019
Kim napisał(a)

Moniko super pomysł mam nad czym myśleć fajnie bo to co narysowałaś jest takie ułożone i spokojne chodzi mi po głowie żeby nie sadzić cisa na skosie płotu ,będzie wtedy więcej miejsca i mogłabym dac miskanty np.ML mam je już na tej rabatce za kulkami na pniu (5szt )tam też jest róg płotu

Tylko czy nie będzie mnie denerwować pustka na wiosnę zanim ruszą trawy

Mieszkam niedaleko Bielska-Białej

Ja jadę pod Gliwice

Co do rabatki, to ML albo Variegatusy będzie widać na tle cisa możesz pomyśleć o trzmielinie jeszcze, by na wiosnę nie był tak pusto
Kim 19:29, 14 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
MonikA napisał(a)

Ja jadę pod Gliwice

Co do rabatki, to ML albo Variegatusy będzie widać na tle cisa możesz pomyśleć o trzmielinie jeszcze, by na wiosnę nie był tak pusto

To do mnie masz z Gliwic jakieś 60km zapraszam na kawkę i przegląd ogrodu może ogrodu to jeszcze za dużo powiedziane

A co myślisz z tym żywopłotem ciągnąć go pod ten róg płotu czy tak jak mówisz dać miskanty i trzmieline tylko jaką na pniu ?
Nie mam jak zrobić fotki całej rabaty więc jest w kawałkach






____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 19:33, 14 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Tu ciąg dalszy tej rabaty róg płotu i ML ale mało widoczne sadzone w lipcu


____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
21:49, 14 sie 2019
Kim napisał(a)

To do mnie masz z Gliwic jakieś 60km zapraszam na kawkę i przegląd ogrodu może ogrodu to jeszcze za dużo powiedziane

A co myślisz z tym żywopłotem ciągnąć go pod ten róg płotu czy tak jak mówisz dać miskanty i trzmieline tylko jaką na pniu ?
Nie mam jak zrobić fotki całej rabaty więc jest w kawałkach



Będę jechać z dziećmi i mężem, bardzo chętnie, ale nie będziemy mieć tyle czasu

Ja lubię zasłaniać ogrodzenie zielenią więc pociągnęłabym, ale widzę, że masz tam niewiele miejsca, powiększyłabym łuk.

Zimą będzie zielony cis, formy kuliste na dole i dwie kulki na pniu, ewentualnie możesz dodać żurawki, trzmielinę ale nie na pniu, może bergenię itp to co lubisz zimozielonego, żeby samych traw nie było

Na wiosnę będzie bez traw
22:06, 14 sie 2019
Lato


Wiosna
Kim 22:17, 14 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
MonikA napisał(a)


Będę jechać z dziećmi i mężem, bardzo chętnie, ale nie będziemy mieć tyle czasu

Ja lubię zasłaniać ogrodzenie zielenią więc pociągnęłabym, ale widzę, że masz tam niewiele miejsca, powiększyłabym łuk.

Zimą będzie zielony cis, formy kuliste na dole i dwie kulki na pniu, ewentualnie możesz dodać żurawki, trzmielinę ale nie na pniu, może bergenię itp to co lubisz zimozielonego, żeby samych traw nie było

Na wiosnę będzie bez traw


W takim razie zapraszam przy najbliższej okazji na kawkę też mam dzieciaki to napewno znaleźliby wspólny język


No właśnie z miejscem na rabacie krucho ,ale będę ten łuk poprawiać ,troszkę za ostro zrobiłam zakręt więc będzie troche więcej miejsca a co się zmieści to się okaże przy sadzeniu

Dziękuję Ci bardzo i polecam się na przyszłość




____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 22:20, 14 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
MonikA napisał(a)
Lato


Wiosna

Oo....tak długo pisałam posta że nie widziałam że tu taka niespodzianka
jesteś niesamowita i zdecydowanie cis musi być
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
basia3012 23:48, 14 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9312
Kim napisał(a)
Dziś poprawiałam linię rabat miałam takie fale dunaju ,myślę że teraz to lepiej wygląda





Bożenko, mnie się te linie rabat bardzo ale to bardzo podobają. Czasem lepiej wygląda prosta linia niż pokombinowana.
Bardzo pięknie robi się w Twoim ogrodzie. Hakonki masz okazałe, że ho,ho. Chyba już rosną u Ciebie nie pierwszy rok.
Też lubię gdy rośliny kwitnące mają zielone tło, oczywiście mam na myśli tło z wyższych, zielonych krzewów. U Ciebie to chyba będzie tło z cisów.
Bardzo dziękuję za odwiedziny u mnie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
10:27, 15 sie 2019
Kim napisał(a)


W takim razie zapraszam przy najbliższej okazji na kawkę też mam dzieciaki to napewno znaleźliby wspólny język

No właśnie z miejscem na rabacie krucho ,ale będę ten łuk poprawiać ,troszkę za ostro zrobiłam zakręt więc będzie troche więcej miejsca a co się zmieści to się okaże przy sadzeniu

Dziękuję Ci bardzo i polecam się na przyszłość



Ja poszerzałam później, bo na początku też szkoda mi było, a mogłam od razu zrobić raz a porządnie

Kim napisał(a)

Oo....tak długo pisałam posta że nie widziałam że tu taka niespodzianka
jesteś niesamowita i zdecydowanie cis musi być


Czasem mnie poniesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies