Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

anabuko1 19:41, 11 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Kim napisał(a)



O fiu, fiu,,ale masz tam ładnie, idealne rabaty i linie brzegowe Podziwiam w całości.
Horki i trawki prześliczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kim 18:06, 12 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
anabuko1 napisał(a)

O fiu, fiu,,ale masz tam ładnie, idealne rabaty i linie brzegowe Podziwiam w całości.
Horki i trawki prześliczne


Dziękuję Aniu miło czytać co piszesz staram się jak mogę i ile sił starcza

Główkuje teraz nad nowymi nasadzeniami ale jakoś pomysłu i rady brak ach jooo.....
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
pesteczka 18:12, 12 sie 2019

Dołączył: 15 lip 2018
Posty: 8
Cześć aż uśmiechnęłam się przeglądając zdjęcia w Twoim wątku. Na powyżej cytowanym jest moja n/n hortensja kupiona jako vanilka (ale na pewno nią nie jest). Może pamiętasz jak ona ma na imię.....
Kim 18:20, 12 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
pesteczka napisał(a)
Cześć aż uśmiechnęłam się przeglądając zdjęcia w Twoim wątku. Na powyżej cytowanym jest moja n/n hortensja kupiona jako vanilka (ale na pewno nią nie jest). Może pamiętasz jak ona ma na imię.....


Witam
niestety z hortensją nie pomogę mam ją chyba z szósty rok a wtedy nie zastanawiałam się co kupuję

W tym roku została dość bardzo przycięta z korzyścią dla niej bo ładnie odbiła a robił się z niej łysy nie kwitnący krzaczor
Pozdrawiam
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Nowa12 18:37, 12 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)


Dziękuję Aniu miło czytać co piszesz staram się jak mogę i ile sił starcza

Główkuje teraz nad nowymi nasadzeniami ale jakoś pomysłu i rady brak ach jooo.....


Nie przejmuj się Bożenko coś wymyślisz na tej rabacie a najwyżej będziesz w przyszłym roku poprawiać .
Ja tak mam bardzo często. Ja już się z tym pogodziłam. Tylko moja połówka nadal tego nie rozumie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kim 19:35, 12 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)


Nie przejmuj się Bożenko coś wymyślisz na tej rabacie a najwyżej będziesz w przyszłym roku poprawiać .
Ja tak mam bardzo często. Ja już się z tym pogodziłam. Tylko moja połówka nadal tego nie rozumie .

Agatko mam cichą nadzieję że w tym roku skończę tę rabate i dziubnę coś przodu tam to dopiero będzie nad czym myśleć

Czekam na odpowiednią pogodę i biorę się do roboty
a na wiosnę napewno bez poprawiania się nie obejdzie taki nasz los


Tymi naszymi chłopami to nie ma się co przejmować mój to też niezbyt chętny na zmiany ale to chyba z wiekiem przychodzi
Trza się nie dać bo potem to będzie za późno na wszystko

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 19:40, 12 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Doczytałam u kogoś dyskusję nad hortkami na pniu więc pokaże moją to Hortensja Phantom wysoko szczepiona mam ją od zeszłego roku

Nie patrzeć na rabatkę wokół niej bo ona oczywiście do zmiany

____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
13:54, 13 sie 2019
U ciebie linie zrobiłabym tak, symetrycznie do drugiej strony takie wysepki
eVka 10:12, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kim napisał(a)


Ewciu dziękuję do ideału jeszcze mi daleko ale myślę że dzięki O powolutku stworzę swój
ogród marzeń

Wiesz że nie mam patentu na łuki kancikowe ,robię je na oko a potem muszę poprawiać

na deszczówkę mam beczkę 600l ,tyle że jak deszczu brak a mało go w tym roku to i wody nie ma

Jak każdy z nas, powoli powoli i do przodu

No to powiem Ci, że masz mega oko, ja z linia prosta mam problem a z łukiem to fiu fiu

Właśnie a tą beczkę 600 l masz naziemną czy podziemną? Z jakiej powierzchni dachu zbiera deszczówkę? Podczas ulewnego deszczu ile mniej więcej zbierasz wody? Sory za milion pytań ale zaraz będę kupowała kilka beczek do siebie i ciągle się zastanawiam, czy dobrzy wszystko policzyłam.
____________________
eVka 10:13, 14 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kim napisał(a)
Pokażę Wam moją różę zakupiłam ostatnio przez neta taki stożek metalowy szału nie robi ale myślę jak się rożyczka rozrośnie to go nie będzie widać


Mam podobny obelisk, tylko okrągły przekrój i w czarnym kolorze. Rośnie w nim Gardinia A Twoj różyczka to?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies