Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Wieloszka 10:24, 25 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczółko, dziękuję baaardzo za wspaniałe przyjęcie, atmosferę spotkania no i to jadło!!! Jesteście oboje z mężem przemiłymi gospodarzami, a Pszczółka pasuje do Ciebie jak do nikogo na świecie! Jesteś tak samo pracowita! Cały Wasz dom i ogród są po prostu zachwycające!!! A ile w nim detali, smaczków, które nadają szalonego uroku! Tu koneweczka z bluszczem, tam tabliczka, a jeszcze gdzie indziej rządek odważników... I postuluję o to, żebyś zamieszczała więcej zdjęć swojego ogrodu! Owszem, było bardzo miło, jak co chwilę zaskakiwały nas nowe widoki, nieznane z Twojego wątku, ale pomyśl o tych, co przed komputerami i nie mają okazji widzieć na żywo tych cudowności!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Bogdzia 10:27, 25 cze 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
właśnie , właśnie- takich jak ja.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 10:28, 25 cze 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
i ja
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
noemi 10:36, 25 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Pszczółko dziękuje za cudowne spotkanie ... przepięknie i mega relaksacyjne u Was ...wszystko mnie zachwyciło ... ...jedzenie takie dobre , że naleśniki po powrocie do domu od razu musiałam przyrządzić dla siebie i dla M. ...bardzo mu smakowały ...
...chciałam trochę usprawiedliwić Pszczółkę, ona nie ma kiedy porobić dla nas zdjęć ... w domu na komputerze mam zdjęcie stołu z kamienia...obiecuję go tu wkleić
____________________
ogród magdalenka
Milka 11:32, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczółko, ja też chcę podziękować za wspaniałe spotkanie i poznanie was osobiście jesteś niesamowitą osobą, sympatyczną, radosną i do tego jak pracowitą! Pszczółka jak najbardziej do ciebie pasuje, bo uchwycić cię na fotce było trudno, byłaś w ciągłym ruchu; znam Kotlinę Kłodzką, ale twoje miejsce nie znałam, a u was tak cudownie; dom, detale, otoczenie, ogród, taki sielski, klimatyczny, że zaprasza do wypoczynku i relaksu'
Ugościliście nas po królewsku, bo smak tego jedzenia czuję do dziś; gołąbki przygotowane w piecu, to smaki z dzieciństwa
dziękuję tobie i mężowi za tak wspaniałe przyjęcie
zawitam do was, jak tylko będzie okazja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Leida 19:34, 25 cze 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Ewunia, ja też dołączam się do podziękowań. Ale podziękowania należą się także Twojemu M. który dbał o nas wręcz niezwykle pilnujac by nam czegos nie zabrakło. I mamie, która jak druga Pszczółka uwijała się w kuchni.

Było bosko. Ogród, dom, widoki i szum strumienia niezapomniane.

O smakach nie mówię - delicje, które będę pamiętać długo. Pasek po dwóch dniach przesunięty o kolejna dziurkę. Ale to chyba przez te miody i wina. Dobrze, ze pojechaliście na te Morawy, skorzystała z tego cała nasza ogrodowiskowa ekipa.

Jedyne czego żałuję, to tego, ze mnie przegłosowali w kwestii lajciku. Zastanawialismy się jak by wygladał hardcore? Uff, chyba byłoby ciężko.

Wszyscy, którzy nie byli naprawdę maja czego żałować.

____________________
Hania
Ewa 20:22, 25 cze 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pszczółko a ja Ci dziękuję , że zechciałaś się podzielić takim pięknym miejscem.
Zapisuję go sobie do kajecika z ciekawymi miejscami Ziemi Kłodzkiej , które muszę w lipcu odwiedzić
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
kaisog1 21:47, 25 cze 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewa ja jestem zauroczona Twoim miejsce na ziemi.... uwielbiam takie klimatyczne "krainy". Tworzysz coś wspaniałego i tak trzymaj!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Martek 16:35, 26 cze 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Tak wyobrażałam sobie twoje klimaty Pszczółko.Piękne,takie nasze ...Na najwyższym poziomie gościnność polska !
Bez oczekiwań na poklask - ja klaszczę
Pozdrawiam ciepło
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Pszczelarnia 07:38, 27 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I po spotkaniu: nieco smutnie i nostalgicznie (ten bukiecik przygotowany na stół odzwierciedla stan mojego ducha).

Teraz trzeba troszkę popracować. To najlepsze lekarstwo.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies