Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Mala_Mi 12:53, 08 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mój Mieszko i Mieszko z katalogu Ciepłuchy... są identyczne.. kwestia monitora przez który sie ogląda.. na jednym mam czerwone, a na drugim bardziej malinowe... i teraz już wiem na któym ma oglądać roślinki by kolor był nie przekłamany... czyli na gorszym mam obraz brzydszy ale kory realne.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 13:01, 08 maj 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ewa udało mi się kupić piękną sadzonkę trawy seslerii i z niej zrobię sporo tak że dzięki za dobre chęci napisz mi tylko kiedy mam dzielić czy już
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
popcorn 13:04, 08 maj 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ewo, foooty???
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 20:59, 08 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
irena_milek napisał(a)


To nawet na ogród nie chodzisz????? co sobie nowego na hobby wybrałaś?
a trawa ode mnie rośnie czy nie, widac ją gdzieś?


Ireno, nawet wykopałam do donicy - okazało się, że to nie zebrinus. Ale rośnie, lada moment pójdzie do Ciebie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 21:03, 08 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
laurowisnia napisał(a)
Nie mogę się napatrzeć na Twój warzywnik, czy ja tam widzę jarmuż?


Niestety, z jarmużem już w zeszłym roku zaliczyłam niepowodzenie - może w tym roku będzie lepiej. Mojej belle-mère (w znaczeniu podstawowym, czyli Teściowej) też na razie nie wzszedł był.
A tak mi się marzą gołąbki owijane w jarmuż (potrwa listopadowo-grudniowa).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
noemi 21:05, 08 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
ale zgłodniałam i przypomniały mi się naleśniki z pieczarkami z sosem czosnkowym … nooo pycha
____________________
ogród magdalenka
Pszczelarnia 21:07, 08 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ana_art napisał(a)
Ewa a mnie zastanawia czy te wiklinowe rzeczy robisz sama czy ktoś Ci to robi?


Nie, robi taki pan. Ja sobie tylko wymyślam. Teraz pracujemy nad ławą darniową wokół drzewa owocowego. Ale musi być na stelażu metalowym.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 21:13, 08 maj 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Pszczelarnia napisał(a)


Niestety, z jarmużem już w zeszłym roku zaliczyłam niepowodzenie - może w tym roku będzie lepiej. Mojej belle-mère (w znaczeniu podstawowym, czyli Teściowej) też na razie nie wzszedł był.
A tak mi się marzą gołąbki owijane w jarmuż (potrwa listopadowo-grudniowa).


A ja właśnie dzisiaj posiałam przed godziną - od pani Sarah Raven, bo się Nero di Toscania udał w zeszłym roku i smaczny był. Zwykły kędzierzawy też poszedł do ziemi i o ten się bardziej obawiam, bo nasiona starszawe były.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
bociek 21:18, 08 maj 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ewuniu, zaintrygowalas mnie jarmuzem. Wiem, ze powraca do lask, ale dasz wiare, ze nigdy nie jadlam??? Musze ten blad naprawic koniecznie. Warzywniak masz pierwsza klasa

Pozdrowka zostawiam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Bogdzia 21:20, 08 maj 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)


Nie, robi taki pan. Ja sobie tylko wymyślam. Teraz pracujemy nad ławą darniową wokół drzewa owocowego. Ale musi być na stelażu metalowym.


Ciekawa jestem tej ławy, będzie super. Fajnie że masz kogoś kto wykona takie rzeczy.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies