Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Jabeska 12:02, 13 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Domi napisał(a)

Dominiko jestem u Ciebie nie pierwszy raz i oczarowana jak zawsze! Podziwiam tak wymuskany i piękny ogród.
pozdrawiam


Jabesko, dziękuję bardzo za odwiedzinki i docenienie "muskania". W wózku dziecięcym wożę obowiązkowo płyn antybakteryjny do przecierania rąk, bo jak jestem z Córeczką w ogrodzie i widzę chwasty, to nie mogę się powstrzymać i muszę je wyrwać NATYCHMIAST


Płyn antybakteryjny jako obowiązkowe wyposażenie wózka - no świetny pomysł
pozdrowienia
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Diana 23:55, 13 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Dominiko dopiero dzisiaj trafiłam do twojego ogrodu
Jest poprostu powalający...............
rozplanowanie roślin, ich wielkość, kolory..............wszystko urzeka
Większość pisma obrazkowego przerobiłam i ...........no cudo
teraz będę już na bieżąco !!!!
pozdrawiam
Sebek 00:01, 14 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)


Ja wciąż się zachwycam i ciągle podglądam po cichu


No to pewnie już tak się zdarzyło, że ja po cichu podglądam co się dzieje u Ciebie, a Ty w tym czasie jesteś u mnie Sylwio, nie zawsze mam czas na wpis; coraz piękniej u Ciebie. No i ciekawa jestem jak będzie sprawować się ta zamiatarka na kostce granitowej? Pozdrawiam!


Moje marzenie - kostka granitowa , ale od niedawna mojego M również A zamiatarka śmiga wraz z obsługującym siedmiolatkiem .... Przednia zabawa dla niego a dla mnie kostka bez liści , które wciąż ale to wciąż śmiecą .... Ja rozumiem , że jesień i te sprawy ale żeby tak na okrągło ..... Bezlitosne lipy


U Marzeny na kostce granitowej śmigała świetnie - pozbierała sadzonki bukszpanu!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Urszulla 06:33, 14 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Dziękuję Ci Dominiko za info. Wreszcie już sobie z tym poradzę.
Pozdrowienia dla Martusi.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Domi 12:30, 16 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)
Tak, to jeden z niewielu ogrodów, które mogłabym przenieść w całości do siebie nic nie zmieniając, bo zazwyczaj podobają mi się fragmenty. Bardzo ładnie go komponujesz.
Mam pytanie o trzy cisy rosnące razem - te trzy kolumny. Pamiętasz jaka to odmiana? Pewnie już gdzieś o tym było, ale nie przyuważyłam.


Okazuje się, że Tobie mój ogród podoba się bardziej, niż mnie.Mam w planie wiele zmian.Mój M. zgodził się wreszcie wczoraj na element wodny w naszym ogrodzie. HURRA! Będą duże zmiany! Nie wiem kiedy finanse i czas na nie pozwolą, ale nie odpuszczę tematu. A te 3 cisy to cisy jagodowe. To jest ta sama odmiana, co te duże cisy w rabatach przed moim domem.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agniecha973 12:34, 16 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Co to znaczy jagodowe?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Domi 12:36, 16 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pszczelarnia napisał(a)
Domi, dobrze, że nam nie żałujesz zdjęć. Znów się "teleportnęłam" do Ciebie. Ja u Ciebie łapię równy oddech, co oznacza, że masz niesamowicie spokojny ogród bogaty w trwałe nasadzenia. Trawy i trawki przecudne. A ta hosta tak bardzo biała w środku jak się nazywa? W sumie mogłabym poszukać w necie ale lepiej zapytać bezpośrednio właścicielkę. Pozdrawiam.


Ewo, dziękuję za regularne "teleportnięcia" W czasie gdy Ty łapiesz oddech, ja gryzę paznokcie i rozmyślam co by tu zmienić w tym moim ogrodzie. Tyle zmian jeszcze przede mną... Hosta, o którą pytasz to odmiana"Fire and Ice".
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:37, 16 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)
Co to znaczy jagodowe?


No taka jest polska nazwa tej odmiany. Ten cis (żeńska odmiana) ma czerwone owoce i pewnie stąd się wzięła.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:41, 16 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Enya73 napisał(a)


Jak widzisz doszukałam się w końcu w Twoim obszernym wątku, jak te latarenki świecą pięknie No to jest strzał w dziesiątkę Bomba! O to mi chodziło


Jest jeszcze wersja niższa tej lampy.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:42, 16 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agata_chroscicka napisał(a)
Domi dzięki za info o trawce

Nie ma za co!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies