Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 22:48, 23 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ginger napisał(a)
Domi przyznaję się do plagiatu kupiłam Derenia elegantissima teraz poszukuję miscanta który u Ciebie tak wdzięcznie przytula się do niego ale nigdzie nie mogę go kupić , a przez internet nie chcę bo już kilka traw tak kupiłam i miały po 2 źdźbła i to te większe okazy.


Ginger, obdzwoniłaś okoliczne szkółki? Może w Ogrodzie Śląskim mają?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Anita1978 23:02, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Domi napisał(a)

Witaj Dominiko,przywędrowałam tu poprzez wątek Anity,która jest zachwycona twoim ogrodem i nie dziwię się.Zaznaczam sobie,bo to siedzenie na cały wieczór.


Cześć Gosiu, ułatwię Ci lekturę postów w moim wątku, bo nie mam ostatnio czasu na wpisy... A która Anita robi mi taką reklamę?


Chyba nie o mnie mowa, ale ja też śledzę i jestem fanką wierną
i z chęcią polecę innym lekturę tego oto wątku
____________________
ogródek Anity
Anita1978 23:04, 23 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Domi napisał(a)




Witam, przepięknie w Twoim ogrodzie, dopracowane, zaplanowane i przemyślane jak z bajki... Pozdrawiam M


Witaj Moniko, dziękuję bardzo za odwiedzinki i TAKI wpis! Okropnie pozazdrościłam Ci własnych pomidorków.To jest właśnie przewaga ogrodów dzikich nad formalnymi: mała szklarnia może bez problemu i akrobacji aranżacyjnych znaleźć w nich swoje miejsce.


No ja też warzywniczek wcisnęłam
____________________
ogródek Anity
ana_art 23:12, 23 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Domi dziękuję za PW jak będę w potrzebie to się do Ciebie uśmiechnę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Enya73 23:49, 23 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Domi napisał(a)

Witaj Dominiko,przywędrowałam tu poprzez wątek Anity,która jest zachwycona twoim ogrodem i nie dziwię się.Zaznaczam sobie,bo to siedzenie na cały wieczór.


Cześć Gosiu, ułatwię Ci lekturę postów w moim wątku, bo nie mam ostatnio czasu na wpisy... A która Anita robi mi taką reklamę?


No jak to która!
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
ane3ka 09:46, 24 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Domi napisał(a)




Witam, przepięknie w Twoim ogrodzie, dopracowane, zaplanowane i przemyślane jak z bajki... Pozdrawiam M


Witaj Moniko, dziękuję bardzo za odwiedzinki i TAKI wpis! Okropnie pozazdrościłam Ci własnych pomidorków.To jest właśnie przewaga ogrodów dzikich nad formalnymi: mała szklarnia może bez problemu i akrobacji aranżacyjnych znaleźć w nich swoje miejsce.


Ogródek warzywny jest jedyną moją dumą w moim "ogrodzie". Choć na okół jest zachwaszczony, ogórki dopadła zaraza i dopiero się uczę ci o jak, bo ja miastowa dziewczyna, to doczekałam się paru rzodkiewek, własnej fasolki, ogórków na małosolne oraz paru dorodnych truskawek, które z wielkim namaszczeniem oddałam synkowi
____________________
Ania - Ogród z pompą
waska 21:16, 24 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Dominiko pamiętasz jak nazywa się berberys ten plozacy ? czy wystarczy spytać o plozace ? bardzo podobają mi się te jego "ramiona" a teraz minimalizuje jedno miejsce koło lawedny i bukszpanow i go tam widzę bo to zielona część
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
kasik778 08:27, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
weszłam na chwilkę do ciebie i już zostałam dłużej, oczarował mnie twój ogród, piękny, wszystkie twoje kompozycje bardzo mi się podobają
____________________
Domi 14:28, 25 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ginger napisał(a)
Domi przyznaję się do plagiatu kupiłam Derenia elegantissima teraz poszukuję miscanta który u Ciebie tak wdzięcznie przytula się do niego ale nigdzie nie mogę go kupić , a przez internet nie chcę bo już kilka traw tak kupiłam i miały po 2 źdźbła i to te większe okazy.

Widziałam przed chwilą tę trawę w Centrum Ogrodniczym
przy Tarnogórskiej w Gliwicach. Nie znam jednak ceny.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Urszulla 14:42, 25 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Zbliżenie do 200- gratuluję
i przesyłam zdjęcia wodne do nowych inspiracji



Pozdrawiam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies