Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Bogdzia 18:13, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526

W pierwszym Dniu Wiosny życę Wam na cały rok wiosennego nastroju, a poniewaz kwiatkami za bardzo się pochwalic dzis nie mogę bo jak wróciłam to już sie pozamykały to w zastepstwie czyżyk któremu zdjęcie robiłam z odległosci 30cm, a moze nawet mniej, ale przez szybe.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:18, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Niech tez do nas dołączą,Bożenko! A jak nie mają ogródków..... to zawsze je można mieć!W każdym wieku,i niekoniecznie hektary.


Nic z tego Haniu, bo to typowy produkt miastowy- inne zainteresowania. Jak je od 10 lat zapraszam na wieś to marudza że za daleko jechac a jak dziś powiedziałam że z całej Polski ludzie do mnie przyjadą to sie nagle zainteresowały i nawet chciały przyjechac ale im powiedziałam ze teraz muszą one 10 lat poczekac na zaproszenie jak przez tyle lat nie chciały przyjechac. Musze je troche rozumu nauczyc, potem zaprosze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 18:27, 20 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ho,ho! Ostro do nich się wzięłaś! Ale niech mają za swoje! Przyjadą jak jak do Canossy!I będą żałować,że wcześniej nie były!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
barbara_kraj... 18:44, 20 mar 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogdziu, niech się spełni Twoje życzenie.
A czyżyk śliczny. Prawdę mówiąc nigdy go na żywo nie widziałam. Na Twojej fotce taki wyrazisty i w zasięgu ręki
A ja podobne spotkanie mam w czwartek, tyle że z koleżankami z pracy
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Bogdzia 18:52, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Ho,ho! Ostro do nich się wzięłaś! Ale niech mają za swoje! Przyjadą jak jak do Canossy!I będą żałować,że wcześniej nie były!


No Haniu bo mnie wkurzyły. Zapraszam na słoneczko, zielone drzewka , trawke, kwiatki, ptaszki a one były tylko raz jak wybudowałam dom, a ogród to niby nic. I tak przez 10 lat . To im dzis powiedziałam ze innym chce się z całej Polski przyjechac i zobaczyc. Były jak porażone piorunem, bo dopiero chyba zobaczyły że ogród to jest jakas wartośc.Teraz je trochę przetrzymam choc nie za długo bo nie są złe kobitki .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:53, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
barbara_krajewska napisał(a)
Bogdziu, niech się spełni Twoje życzanie.
A czyżuk śliczny. Prawdę mówiąc nigdy go na żywo nie widziałam. Na Twojej fotce taki wyrazisty i w zasięgu ręki
A ja podobne spotkanie mam w czwartek, tyle że z koleżankami z pracy


Basiu to życzę milego spotkania i dobrego torciku albo lodzików czy jeszcze czegoś innego pysznego.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marysia_kielar 19:10, 20 mar 2012


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
W ten pierwszy dzień wiosny wprost z mojego ogrodu - radości , pogody ducha i optymizmu

____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
Bogdzia 19:13, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marysiu bardzo dziękuję. tak naprawdę ten dzień powinien byc naszym wielkim ogrodowiskowym świętem. Długo na niego czekałyśmy. Piekna kartka wiosenna. Dzięki i wszystkiego najlepszego dla Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 19:17, 20 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Pierwszy raz z tak bliska widzę czyżyka dzięki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 19:26, 20 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pierwszy raz widzę czyżyka Serio! Dzięki
Nie mogę się doczekać 19go maja i Twojego pięknego ogrodu na żywo. A znajome miastowe niech czekają
pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies