Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

ircia 19:38, 20 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Witaj Bogdziu U Ciebie zawsze fajni goście Miło na takich popatrzeć, a ja uczę się sporo od Ciebie o ptakach
____________________
Ogród Irci
agata_chrosc... 19:47, 20 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Witaj Bogda, ja od niedawna na ogrodowisku, ale Twój ogród obejrzałam prawie od deski do deski jako jeden z pierwszych. No nie będę tu przecież kolejnych pochwał pisała, bo nic nowego nie wymyślę. Może tylko tyle, że to pierwszy ogród jaki widziałam, gdzie pasja kolekcjonerska idzie w zgodzie z pięknem. Zazwyczaj kolekcjonerzy kupują wszystko, co się da, ale ze złożeniem tych okazów w jakąś rozsądną całość to już nie jest tak łatwo. U Ciebie to wszystko wygląda po prostu pięknie. Wcale się nie dziwię, że nie masz ochoty nigdzie jeździć, kiedy wszystkie te rododendrony kwitną. Niewiele jest miejsc, gdzie można zobaczyć je w takim wydaniu. Podziwiam, zazdroszczę i mogę tylko podpatrywac i starać się na moim malutkim poletku zrobić coś jakby miniaturkę. Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
ogród w Holandi
Bogdzia 19:50, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Pierwszy raz z tak bliska widzę czyżyka dzięki


To fajnie ze mogłam Ci pokazac Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:52, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Pierwszy raz widzę czyżyka Serio! Dzięki
Nie mogę się doczekać 19go maja i Twojego pięknego ogrodu na żywo. A znajome miastowe niech czekają
pozdrawiam serdecznie!


Ja tez coraz częściej myślę o tym spotkaniu. Znajome miastowe to moje fajne kolezanki ale ogrodowe ignorantki wiec muszą się nauczyc że ogród to wielka wartosc, skarb po prostu.Pozdrawiam Karolinko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:55, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ircia napisał(a)
Witaj Bogdziu U Ciebie zawsze fajni goście Miło na takich popatrzeć, a ja uczę się sporo od Ciebie o ptakach


Irenko witam w pierwszym dniu wiosny. muszę do Ciebie zajrzec jak wiosna ma sie w Danii zobaczyc. Bardzo się ciesze jeśli mogę Wam cos nowego pokazac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hania 20:02, 20 mar 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Pozdrowienia w pierwszy dzień wiosny
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Bogdzia 20:03, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agata_chroscicka napisał(a)
Witaj Bogda, ja od niedawna na ogrodowisku, ale Twój ogród obejrzałam prawie od deski do deski jako jeden z pierwszych. No nie będę tu przecież kolejnych pochwał pisała, bo nic nowego nie wymyślę. Może tylko tyle, że to pierwszy ogród jaki widziałam, gdzie pasja kolekcjonerska idzie w zgodzie z pięknem. Zazwyczaj kolekcjonerzy kupują wszystko, co się da, ale ze złożeniem tych okazów w jakąś rozsądną całość to już nie jest tak łatwo. U Ciebie to wszystko wygląda po prostu pięknie. Wcale się nie dziwię, że nie masz ochoty nigdzie jeździć, kiedy wszystkie te rododendrony kwitną. Niewiele jest miejsc, gdzie można zobaczyć je w takim wydaniu. Podziwiam, zazdroszczę i mogę tylko podpatrywac i starać się na moim malutkim poletku zrobić coś jakby miniaturkę. Pozdrawiam Cię serdecznie.


Miło mi Agatko gdy czytam Twoje słowa. Mój ogród niestety w tym roku sporo ucierpiał w czasie zimy ale i tak mam nadzieję rozkwitnie większoscią swoich kwiatów rododendronowych. Trochę niestety i pustki sie zrobiło szczególnie po wrzoścach i ciągle jest niepewnośc co do azalii japonskich. Nie chcę Cie jednak zniechęcac do tych roslin bo sa piekne i twórz swój ogród najlepiej jak potrafisz bo bedzie on na pewno radoscia dla całej rodziny a dla Ciebie może nawet ratunkiem gdy są trudne chwile i duży stres do pokonania. Dla mnie taki właśnie jest. Muszę zajrzec do Twojego ogrodu. Do zobaczenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:05, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hania napisał(a)
Pozdrowienia w pierwszy dzień wiosny


Haniu tak wiosennie usmiechasz się ze zdjecia że pozdrowienia staja się tylko dodatkiem do twojego uśmiechu. Ja tez serdecznie pozdrawiam w tym ważnym dla nas dniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
alinak 20:09, 20 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Bodziu mnie już nie raz azalie japońskie omarzły, ale listki puściły nowe i żyją .
w tym roku też u mnie masakra w ogrodzie . jeden RH. poległ. w całości zostanie tylko jedna gałązka jak obciacham te suche . mahonia do zera , aukuba tez do zera. nie wiem co będzie z trawami i bylinami .
przesadzałam dzisiaj RH , spod świerka były w kompletnym cieniu i sama wiesz jak pod świerkiem nic nie rośnie
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
siaaska 20:11, 20 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Bogdziu gratuluję już 5 seteczki! Życzę wielu jeszcze tak interesujących stron jak te dotychczas i choć nie zawsze zostawiam ślad to i tak jak tylko czas pozwala to troszkę podglądam

Pozdrawiamy gorąco!!!
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies