Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

annawu 23:00, 20 mar 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Spóźniłam się troszkę, ale gorąco gratuluję 500.


____________________
Ania - W gródku Ani
Bogdzia 23:07, 20 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
annawu napisał(a)
Spóźniłam się troszkę, ale gorąco gratuluję 500.




Aniu ale cudny a zdjęcie mistrzowskie. Bardzo dziękuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 23:24, 20 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)

Bożenko w takim razie miłego spotkaia i torciku co nie idzie w bioderka Zresztą, teraz możan sobie pozwolić, bo wiosna idzie, pracy duzo to i trzeba mieć co spalić
Ja gościa już pożegnałam........ następne spotkanie dopiero latem


Pewnie było Ci przykro Goscia pożegnac ale i tak trochę u Ciebie pogoscił. A ja bedę miała Gościa a nawet więcej Gosci w następna sobotę.I co Ty na to?

Lecę systematycznie po plusikach...... i dopiero do Ciebie dotarłam....... ależ się tego uzbierało...
Oj fajnie będzie się u Ciebie pogościć...
U siebie opisałam moje spotkanie z rudzikiem To w takim razie u mnie 17 rodzaj ptaka zaobserwowany. Sklepu z kamieniami jeszcze nie otworzyli.... byłam zobaczyć co maja na moje ciurkadełko ..... może jutro z wiosną otworzą ???
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 08:30, 21 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czytałam o rudziku już wczoraj.W sklepach które pracują dla ogrodów jakos wolno się wszystko rozkręca ale w końcu muszą zacząc bo przecież już wiosna .Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
justi 08:40, 21 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Bogdziu wpadłam z pytankiem do Ciebie. Kupiłam magiczna siłe do rh. Kiedy nawozić? teraz w marcu czy jeszcze trochę poczekać?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Bogdzia 08:42, 21 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
justi napisał(a)
Bogdziu wpadłam z pytankiem do Ciebie. Kupiłam magiczna siłe do rh. Kiedy nawozić? teraz w marcu czy jeszcze trochę poczekać?


Jeśli doglebowo to jeszcze trochę poczekaj a jak dolistnie to możesz już , kilka razy z przerwą kilkudniową.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
justi 08:45, 21 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Raczej doglebowo. To może tak w połowie kwietnia, będzie dobrze?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Bogdzia 08:53, 21 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
justi napisał(a)
Raczej doglebowo. To może tak w połowie kwietnia, będzie dobrze?


Tak , w połowie kwietnia bedzie dobrze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
justi 08:59, 21 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
To tak zrobię, dziekuję
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Milka 10:15, 21 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)

Piękną datę wybrałaś Bogdziu na spotkanie z koleżankami pierwszy dzień kalendarzowej wiosny!

Miłego gadania i torcików podjadania


Data piekna Irenko ale miejsce nieodpowiednie bo siedzenie w lokalu w pierwszy dzień wiosny to chyba strata czasu. No jedynie przyjaciółki warte były tego siedzenia w murach. Torcik owszem był, ja zjadłam najwiecej i nic mnie nie obchodzi ile mi w biodrach zostanie.Inni bardziej szczupli i powsciągliwi i za to smutniejsi.A jak powiedziałam ile mam nowych ogrodowiskowych koleżanek to się wystraszyły ze z nimi się nie będę chciała spotykac.


Najważniejsze, że jednak się spotkałaś, trochę poplotkowałaś i pyszności podjadłaś co tam te kilka cm w bioderkach ja ostatnio wcinam chałwę, tak na jedno posiedzenie z 400g

z koleżankami, które nie maja ogrodu mam podobnie, a może gorzej, bo jak były w gościach, to ciągle coś przeszkadzało, a to słońca za dużo, a to muszki i pszczoły i tak w koło Macieja

ciebie mogą zrozumieć tylko takie kobietki jak my, czyli ogrodniczki pełną parą!!

od siebie dodam, że nic bardziej nie zachwyca niż piękno przyrody i tracą tylko ci, którzy tego nie doceniają
masz nas, a nas jest całkiem duże grono koleżanek, pozytywnie zakręconych!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies