Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

atena35 22:52, 10 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Marzena2007 napisał(a)
Aga kule idealne! Ja nie mialam jakoś weny do kulkowania w tym roku.... Przesadzilam z ilością.....
A rabaty z lawendą cudne. Ależ się pieknie rozrosły!

Powiedż czy te obsidiany wyrzymają u mnie na słońcu?


Marzenko moim zdaniem powinny.
Ostatnio usłyszałam (wiarygodną) opinię, że z żurawki im ciemniejsze tym lepiej w słońcu wytrzymują
____________________
Ogród Tosi
atena35 22:55, 10 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Wieloszka napisał(a)
Tośka!!! Kcesz manto? Nie kupuj szablonów - szkoda kasy. Pierwszy sezon poćwiczysz, a potem to już pójdzie Ja jestem najlepszym przykładem


Manto nie potrzebne bo nie kupię
Ćwiczę i poprawiam
____________________
Ogród Tosi
Wieloszka 08:56, 11 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)


, widać różnicę! Piękne te kuleczki, modelowe.

Dziękuję Pszczółko

Joaska napisał(a)

Agnieszka padłam na twarz i nie mogę się pozbierać ..... kulki poprostu cudne ........

Eeeee, no bez przesady... Wczoraj cięłam kilka tych plantacyjnych - bardzo nieidealne, tak dla równowagi

Kondzio napisał(a)
ale kawał roboty zrobiłaś i zazdroszczę takiego oka i umiejętności cięcia na kuli hi hi hi

Oko to ja mam x4 więc pewnie dlatego łatwiej poszło

Sebek napisał(a)
Aga - no przecudne masz te lawendy I widzę, że oboje dziś kulkowaliśmy - tylko, że ja te na pniu Ale bardziej podobają mi się Twoje Po prostu perfekcja

Te lawendy mocniej fioletowe, ubiegłoroczne są takie "tłuściutkie", że nie mogę się napatrzeć

Kalamandyna napisał(a)
Jak zobaczyłam te kule to padłam. Jak się to robi?? Czaruje jak Kaszpirowski czy co???!!!

Mój M. twierdzi, że jestem czarownicą, więc może coś w tym jest
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 08:59, 11 lip 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Aga, Ty to masz oko. W wymiarach to pewnie co to milimetra się zgadza - kula idealna
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 09:21, 11 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
malkul napisał(a)
Takie kulki tosz to skandaliczny skandal. Przyjeżdzaj do mnie bo ja wykulkowałam "jajka" i to jeszcze wybrakowane!

No w końcu widzę Twą twarzyczkę Jaka ona piękna!!!

Marzena2007 napisał(a)
Aga kule idealne! Ja nie mialam jakoś weny do kulkowania w tym roku.... Przesadzilam z ilością.....
A rabaty z lawendą cudne. Ależ się pieknie rozrosły!

Powiedż czy te obsidiany wyrzymają u mnie na słońcu?

Tak, tak nie miałaś weny do kulkowania i dlatego kulki są takie idealne (na fotkach tak wyglądają!) Aż strach się bać, co było gdybyś miała wenę
Obsidiany powinny wytrzymać. Tym kupowanym w W-wie przypaliło parę listków, ale tak dziwnie - nie te które są w największym słońcu. Może była na nich jakaś woda.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:33, 11 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Evchen napisał(a)
Aga, biorę Cię za słowo, że w drugim sezonie to już pójdzie z kulkowaniem bez problemu Bo ja mam drugi sezon, ale kulek mniej niż Ty, więc i doświadczenie skromniejsze Myślisz, że dam radę?

Z lawendą dopiero u Ciebie doznałam olśnienia, że chyba ją za blisko bukszpanowego pasa posadziłam... Bo ona przecież dość szeroka rośnie...

Z kulkowaniem - uwierz mi na słowo, dasz radę! Trudniej jest ćwiczyć na nibykulach
Lawenda rośnie szeroko, podczas kwitnienia ma ponad 0,5 metra. Na fotce widać, jak zagłusza czerwone berberysy (aż zielenieją od tego ) i próbuje wleźć na thuje Danica
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:39, 11 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
agniecha973 napisał(a)
Ale kulki! Ale lawenda! Aga, miszczu w kulkowaniu z Ciebie się zrobił. Pamiętam jak jęczałaś w tamtym roku, że nie umiesz. A tylko stęknij teraz po tym co pokazałaś! Ile lat ma tak pięknie rozrośnięta lawenda?

Ty jednak masz za dobrą pamięć (to tak w kwestii mojego jęczenia )
Ta wielka lawenda rośnie u mnie już 4 sezon. Tak jak pisałam Ev ma już ponad 0,5m szerokości, mimo iż wiosną ciacham ją bezlitośnie.

Gabisiu widzę, że nadrabiasz forumowe zaległości Ale za to po takich wczasach - ile masz energii

Julita, Syla, Aga_pe, Tosia dziękować, dziękować To teraz już na pewno nie pokażę tych pociachanych kulek plantacyjnych, nie będę sobie renomy psuć
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
mirela 09:44, 11 lip 2013


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Dotychczas byłam podglądaczem wyłącznie, ale kulki bukszpanowe mnie powaliły. Zdjęcie wygląda jak z fotoshopa. Rewelacja !!! I lawenda . Pieknie .
____________________
Walczę z ogrodem...
grupa_trzyma... 09:50, 11 lip 2013

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Proponuję zmianę nazwy na Piękny ogród WIELKIEJ OGRODNICZKI
Porządek, harmonia i ład - to coś czego mi brakuje, bo ja na drugie mam Chaos.
Kulki - modelowe. Wieloszka, może zarejestrujesz działalność gospodarczą pt. "Wyczesane kulki"
Będę pierwszą klientką. Mam dwa poczochrańce do wygłaskania i ani krzty talentu w tym temacie.
A jeśli chodzi o dobro w postaci przetrawionej przez bydlątka trawy zapraszam do mnie na wieś: mam dwie stadniny w pobliżu i jedno zaprzyjaźnione gospodarstwo.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Wieloszka 09:51, 11 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
asc napisał(a)
Czytam i oglądam piąte przez dziesiąte, masz cudnie poukładane i estetyczne..... po prostu ogród wymiata
Dylemat róże czy jeżówki... trudny.... trzeba się zdecydować ,ale przy Twoim areale możesz przetestować w jednym kacie ogrodu jedno a w drugim drugie

U mnie na róże i na ich minus jest to, że chorują, po deszczu są brzydkie, i straszne śmieciuchy.... płatki są dosłownie wszędzie.....a przy twoim zamiłowaniu do porządku.. może Cię to denerwować.... ja nie estetka ale mnie to denerwuje, bo nie mam kiedy sprzątać ,a jak sie posypią to jest beeee.
No ale róże to królowe rabat... i jak kwitną to są po prostu boskie Wiec zostają te co są, a więcej nie chcę Będę zachwycać się u innych

Aniu, jak Ty w jednym poście potrafisz ująć wszystkie moje dumania "na plus" i na minus" dla róż i jeżówek Dobrze, że kasy nie mam, to tylko dumam, a nie kupuję, bo bym już 5 razy zakupy zrobiła i z 10 razy ich żałowała Fakt, mam gdzie testować, ale nie mam siły/kręgosłupa wszystkiego co i rusz przesadzać... I tak mi się marzyło, że w tym roku obsadzę wreszcie tą rabatę na wprost tarasu, wydawało mi się, że się przez zimę porządnie przygotowałam i...... miało być pięknie, a wyszło jak zwykle
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies