Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

kwiatholandii 08:19, 10 lip 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wieloszka napisał(a)


Ale się u Ciebie duzo dzieje Fajnie wyszła Ci ta rabatka. Pozdrawiam z wlkp

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Joaska 09:40, 10 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Konstancja30 napisał(a)
nie mogę książek pisać bo nawet na czytanie nie mam czasu ... czytam artykuły o różach i kombinuje skąd rozłożony obornik bydlęcy zorganizować ... przeanalizowałam swoje kontakty pod kątem posiadania bydlęcia i wyszło mi zero ... dlaczego nikt krowy nie ma ??? ... swojego czasu zajmowaliśmy się być albo nie być kury na rabacie ... wnoszę o zastanowienie siem nad młóćką ... w klasyce polskiego kina bocianem zwaną ... bo ja poczebuję obornika (rozłożonego żeby była jasność ) do róż ...

no dobra kompost ogroniczy sobie kupię ... żeby Leo wyglądał ...

Iza a koński może być??? bo bysmy sie do jakiejś stadniny wybrały może nam trochę dadzą do siateczki
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Babka 11:51, 10 lip 2013

Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 52
Ha, jadę sobie parę dni temu motocyklem na przejażdżkę po okolicy, i nagle widzę ogród, który gdzieś na ogrodowisku widziałam...Wieloszka, zostałaś namierzona przez sąsiadkę z Domaszczyna!!! Nawet Ciebie w nim widziałam , no chyba, że zatrudniasz jakąś ogrodniczkę

Ps. właśnie doczytałam,że szukasz wysokich kwiatów, u mnie ( a gleba podobna pewnie) jeżówki się sprawdziły, rozrosły się pięknie, póki nas nie zalała kałuża zza płotu...Ale się nie zrażam i jak podwyższymy tylną rabatę na pewno ich znów nasadzę. W zeszlym tygodniu widziałam w szkółce w Radkowie jeżówkę bladą, przepiękna jest...Ma srebrzyste i liście i bladoróżowe duże pojedyncze kwiaty, bardzo wysokie....Wiem że botanik od nich sprowadza rośliny, może się skusisz....A dzis w botaniku pan Heniek pokazywal mi świeżą dostawę liliowców i jeżówek, piękne kolory! Liliowce u nas rosną znakomicie, nawet jak trochę postały w wodzie - nie zaszkodziło im....
____________________
Glina,słońce,wiatr-mały ogódek w trudnych warunkach
Wieloszka 13:34, 10 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
JulkAd napisał(a)
Fiesz, nie fiesz....dokładnie, jak ja ....a nic za Tobą nie chodzi......no rozumiesz, co siem obejrzysz to tam jest....znaczy siem widok jak z katalogu...nie masz Aga tak?.... bo ja mam tylko u mnie terenu brak ....
....Aga no daj te róże...piknie będzie, no zobacz jak u Izy kjub wygląda i za buksikami jest....no pacz i kuś siem

No pewnie, że za mną "chodzą" różne roślinki i widoki Sęk w tym, że za dużo tego chodzi Cuś trzeba wybrać, na coś się zdecydować...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:35, 10 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Julka ja już nie wiem czy czytam Ciebie czy Izę
Aga kuś siem różami. Wpadnij na szybką kawkę pokusić się u mnie

Skłaniam się bardziej ku jeżówkom, skoro połączenie obu będzie przesadą... Zobaczysz - doradzisz
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:38, 10 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Konstancja30 napisał(a)
nie mogę książek pisać bo nawet na czytanie nie mam czasu ... czytam artykuły o różach i kombinuje skąd rozłożony obornik bydlęcy zorganizować ... przeanalizowałam swoje kontakty pod kątem posiadania bydlęcia i wyszło mi zero ... dlaczego nikt krowy nie ma ??? ... swojego czasu zajmowaliśmy się być albo nie być kury na rabacie ... wnoszę o zastanowienie siem nad młóćką ... w klasyce polskiego kina bocianem zwaną ... bo ja poczebuję obornika (rozłożonego żeby była jasność ) do róż ...

no dobra kompost ogroniczy sobie kupię ... żeby Leo wyglądał ...

Jak to nie możesz książek pisać??? Musisz, marnujesz talent
Jakieś bydlęta w okolicy by się znalazły, ale czy obornik dają i na dodatek od razu rozłożony...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:40, 10 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Joaska napisał(a)

Iza a koński może być??? bo bysmy sie do jakiejś stadniny wybrały może nam trochę dadzą do siateczki

Oj nie chciałabym wracać z tej wyprawy razem z Wami i Waszymi pełnymi siateczkami
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:45, 10 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Babka napisał(a)
Ha, jadę sobie parę dni temu motocyklem na przejażdżkę po okolicy, i nagle widzę ogród, który gdzieś na ogrodowisku widziałam...Wieloszka, zostałaś namierzona przez sąsiadkę z Domaszczyna!!! Nawet Ciebie w nim widziałam , no chyba, że zatrudniasz jakąś ogrodniczkę

Ps. właśnie doczytałam,że szukasz wysokich kwiatów, u mnie ( a gleba podobna pewnie) jeżówki się sprawdziły, rozrosły się pięknie, póki nas nie zalała kałuża zza płotu...Ale się nie zrażam i jak podwyższymy tylną rabatę na pewno ich znów nasadzę. W zeszlym tygodniu widziałam w szkółce w Radkowie jeżówkę bladą, przepiękna jest...Ma srebrzyste i liście i bladoróżowe duże pojedyncze kwiaty, bardzo wysokie....Wiem że botanik od nich sprowadza rośliny, może się skusisz....A dzis w botaniku pan Heniek pokazywal mi świeżą dostawę liliowców i jeżówek, piękne kolory! Liliowce u nas rosną znakomicie, nawet jak trochę postały w wodzie - nie zaszkodziło im....

No i jak to tak - nawet na kawkę nie wpadłaś??? Doczytałaś pewnie, że u mnie kawa za okazaniem sekatora w dłoni i chęci do pracy Spoko, "nowych" staram się nie zrażać na wstępie Przy okazji następnej przejażdżki zapraszam serdecznie (moi chłopcy fani motocykli - tych starych)

Dzięki za info jeżówkowo-liliowcowe. Kolejny "+" po stronie jeżówek
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:52, 10 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Rozczochrane buksiki na froncie przed cięciem





W trakcie...








____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:54, 10 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
I po





____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies