Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Sebek 16:54, 10 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aga - no przecudne masz te lawendy I widzę, że oboje dziś kulkowaliśmy - tylko, że ja te na pniu Ale bardziej podobają mi się Twoje Po prostu perfekcja
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
16:57, 10 lip 2013
Jak zobaczyłam te kule to padłam. Jak się to robi?? Czaruje jak Kaszpirowski czy co???!!!
malkul 17:42, 10 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Takie kulki tosz to skandaliczny skandal. Przyjeżdzaj do mnie bo ja wykulkowałam "jajka" i to jeszcze wybrakowane!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 17:54, 10 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga kule idealne! Ja nie mialam jakoś weny do kulkowania w tym roku.... Przesadzilam z ilością.....
A rabaty z lawendą cudne. Ależ się pieknie rozrosły!

Powiedż czy te obsidiany wyrzymają u mnie na słońcu?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Evchen 18:17, 10 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Aga, biorę Cię za słowo, że w drugim sezonie to już pójdzie z kulkowaniem bez problemu Bo ja mam drugi sezon, ale kulek mniej niż Ty, więc i doświadczenie skromniejsze Myślisz, że dam radę?

Z lawendą dopiero u Ciebie doznałam olśnienia, że chyba ją za blisko bukszpanowego pasa posadziłam... Bo ona przecież dość szeroka rośnie...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Syla 18:17, 10 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ale się napracowałaś ... kuklowanie wyszło idealnie ale jak miało by być u Ciebie inaczej
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
agniecha973 18:32, 10 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ale kulki! Ale lawenda! Aga, miszczu w kulkowaniu z Ciebie się zrobił. Pamiętam jak jęczałaś w tamtym roku, że nie umiesz. A tylko stęknij teraz po tym co pokazałaś! Ile lat ma tak pięknie rozrośnięta lawenda?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Gabisia 19:59, 10 lip 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
ufffffff, nadrobiłam.....!!!
Ale się działo, jak mnie nie było
Kulki jak z maszynki jakiejś - idealne i na baczność.
Rabatka nowa cudowna.
Ogród fantastycznie wygląda Agniesiu.
Widać ile pracy wkładacie, ale jaki efekt!!
Do jak najszybszego zobaczenia
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
JulkAd 20:54, 10 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No Aga poszalałaś, ale warto było...kulki idealne, dobre oko to podstawa i ....chyba odrobina odwagi też się przydała....pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mala_Mi 21:03, 10 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czytam i oglądam piąte przez dziesiąte, masz cudnie poukładane i estetyczne..... po prostu ogród wymiata
Dylemat róże czy jeżówki... trudny.... trzeba się zdecydować ,ale przy Twoim areale możesz przetestować w jednym kacie ogrodu jedno a w drugim drugie

U mnie na róże i na ich minus jest to, że chorują, po deszczu są brzydkie, i straszne śmieciuchy.... płatki są dosłownie wszędzie.....a przy twoim zamiłowaniu do porządku.. może Cię to denerwować.... ja nie estetka ale mnie to denerwuje, bo nie mam kiedy sprzątać ,a jak sie posypią to jest beeee.
No ale róże to królowe rabat... i jak kwitną to są po prostu boskie Wiec zostają te co są, a więcej nie chcę Będę zachwycać się u innych
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies