Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Gabisia 13:19, 18 maj 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Super pogrupowałaś te drzewka!
Szkoda, że nie mam już miejsca na takiego klonika
Wydaje mi się, ze ten mocny róż (omyłkowy) jest nawet atrakcyjniejszy, bo bardziej widoczny w kontraście z żółtym.
Brzozowa rabata cudna i nostalgiczna.
Kulkowa przy tarasie - wiadomo - jak to u PPO (Perfekcyjna Pani Ogrodu).
No po prostu miszczoski ogród!!!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 13:23, 18 maj 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919




Aaaa i kloniki piękne tło z wiśni dostały.
Myślę, że te wszystkie "przesunięcia" drzewkowe, choć pewnie wyczerpujące, to bardzo dobrym pomysłem były
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Luki 14:01, 18 maj 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ogród z istnie matematyczną precyzją
Strasznie odoba mi się taki porządek, miła odskocznia od mojego bałaganu. Teren masz na prawde ogromny, samo koszenie trawnika musi być wyzwaniem. Od dzisiaj przestaje narzekać na ilośc mojego
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 15:30, 18 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)





Aga a wiesz jakie to tulipany? Bo wlasnie takich szukam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 15:37, 18 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś nie wierzyłam, gdy zobaczyłam tle wpisów zdjęcia SOM!!! Pieknie ogród wygląda, PPO bardzo mi się podoba.
Czytam że mamy to samo z lawendą.... Diagnozę już mamy... Woda, kora i glina.....
A ja sie za Tobą najzwyczjaniej steskniłam!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 09:02, 19 maj 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aleksandra_g napisał(a)
kopara opada normalnie!
pięknie! i czapki z głów, że ogarniacie te hektary !


No właśnie nie ogarniamy tych "hektarów" tak do końca W tle każdego zdjęcia jakieś niedoróbki, ciągle mnóstwo pracy przed nami. Na szczęście to lubimy
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aleksandra_g 09:08, 19 maj 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
chyba za bardzo krytyczna jesteś dla siebie nie widać żadnych niedoróbek! zlituj się.. wszystko przed wami no i nami podglądaczami! ;]
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Wieloszka 09:18, 19 maj 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Luki napisał(a)
Ogród z istnie matematyczną precyzją
Strasznie odoba mi się taki porządek, miła odskocznia od mojego bałaganu. Teren masz na prawde ogromny, samo koszenie trawnika musi być wyzwaniem. Od dzisiaj przestaje narzekać na ilośc mojego

Luki nie narzekaj na mały ogród, bo łatwo nad nim zapanować Powierzchnia trawników do koszenia to pikuś (2h traktorkiem) przy powierzchni chwastów do wyrywania


Noemi tylko zgapiam kulkowisko A jak donica powstanie to czeka nas impreza inauguracyjna na przecięcie wstęgi

Gabi Ty to masz skłonność do przesady Miszczowski ogród to jest u Ciebie! u mnie za dużo niedoróbek wszędzie
Ale pomysł z cięciem trzmielin pod oknem w prostopadłościan super, bo bardzo silnie rosną i muszę naprawdę dużo ciąć 3 razy w roku, żeby było widać, że są kulkami.

Marzenko ja też siem stęskniłam, a ile ciekawych tematów mnie ominęło
Tulipany - wg etykiety - to "Shirley". Ale wg zdjęć w googlach typuję "Negrita Double".
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pszczelarnia 11:40, 19 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wieloszka napisał(a)
Kulkowo przy tarasie



Aga, mnie ten klonik bordowy zachwyca i to poniżej. Intrygujące w swojej konsekwencji.
I pytanie techniczne - czy ten żwir poniżej tarasu oddzielałaś od trawy jakimś ekobordem? Czy taśmami metalowymi?

Ciekawie zagospodarowana przestrzeń. I rhododendrony pod dębem - . Bo ten dąb to fajna sprawa.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wieloszka 11:47, 19 maj 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aleksandra_g napisał(a)
chyba za bardzo krytyczna jesteś dla siebie nie widać żadnych niedoróbek! zlituj się.. wszystko przed wami no i nami podglądaczami! ;]

Być może, kwestia charakteru I podwójnych oczu (okularnica jestem i dobrze widzę drugi plan zdjęć )
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies