Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Konstancja30 14:19, 17 maj 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aga leje nie leje ... ja kapcie zrzuciłam i boso polatałam ... u mnie po całej nocy pompy z nieba i poranku przebłysk słoneczka zobaczyłam ale może to paranoja jakaś bo nie ukrywam, ze w strugach deszczu leciutko w obłęd popadam ...

za to zupełnie realnie i na bank rozjasniło mi się oblicze jak siem tak napaczyłammmm ... buziak ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 14:36, 17 maj 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ojjjj zdecydowanie za mało nam swój ogród pokazujesz - ale jest tak wymuskany, że pewnie na forum nie starcza Ci czasu Graby przy podjeździe wyglądają świetnie - tak jak i cała reszta
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Juzia 16:01, 17 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38768
Ale front domu to masz perfekcyjny!!!!

Podziwiam, że z taką powierzchnią i tyloma roślinami, masz tak ładnie wszystko przycięte
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ana_art 20:00, 17 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jak ja lubię ten Twój ułożony ogród wszystko takie poukładane, eleganckie. Klony mam też takie, Twój idealnie okrągły, mój poczochrany jakiś...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 20:10, 17 maj 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ana_art napisał(a)
jak ja lubię ten Twój ułożony ogród wszystko takie poukładane, eleganckie. Klony mam też takie, Twój idealnie okrągły, mój poczochrany jakiś...


Ana ... no fiesz ... tu się nic nie śmie poczochrać ... nie widzisz nawet ostróżka rokuje "na baczność " ... i tak trzymać ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
JulkAd 20:17, 17 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aga pomachać przyszłam......podziwiam ile roboty wymaga Twój ogród i jak świetnie dajesz w nim radę, wszystko poukładane i uporządkowane jak w pudełeczku
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
agniecha973 20:28, 17 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Aga! Kolana mi się ugięły jak zobaczyłąm ile Ty masz roboty z wyrównaniem tego wszystkiego do form, które Cię nie drażnią (do cisów piję ). To nie na jedne ręce taka powierzchnia w takim formalnym stylu. Jest pięknie, ale roboty masa! GRABY PRZY PODJEŹDZIE - STRZAŁ W 10! Ciekawe co tam jeszcze planujesz. Jestem pod wrażeniem dokładności w ogrodzie. Niesamowite. Linijkę i cyrkiel w łapkach jak nic masz wprogramowane. I ławka też się zapowiada. To chyba to miejsce, które ze 2 lata temu obgadywałaś?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
tusiawka 23:00, 17 maj 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Nie wiem jak to robisz, że w tak wielkim ogrodzie wszystko jest tak idealnie przycięte. Podziwiam.

Klona takiego też miałam ale mi grzyba łapał strasznie i na tych pięknych liściach robił się szary nalot.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Kondzio 23:03, 17 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ogród jak zwykle doskonały
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Wieloszka 23:25, 17 maj 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Kasiek napisał(a)
Klon jest cudowny, bardzo dziekuje Ci za nazwe W tym sezonie chce troche ,,poklonowac´´ u mnie i szukam odpowiednich kolorow, Twoj napewno bedzie i u mnie rosl Pozdrawiam cieplutko i slonecznie

Kasiek, coś niezbyt cieplutko i słonecznie pozdrawiasz Bardziej się postaraj dmuchnąć do nas słońce z tej Bawarii, bo mi ogród pływa...
Kawałek dalej Tusiawka napisała, że jej klonik był atakowany przez mączniaka - to jedyna wada tych drzewek. U mnie problem pojawiał się tylko jesienią i jak szybko zrobiłam oprysk na grzyba, to nalot zdążył się pojawić na paru listkach. Poza tym klonik jest naprawdę bezproblemowy, więc polecam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies