Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 11:51, 19 maj 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pszczelarnia napisał(a)


Aga, mnie ten klonik bordowy zachwyca i to poniżej. Intrygujące w swojej konsekwencji.
I pytanie techniczne - czy ten żwir poniżej tarasu oddzielałaś od trawy jakimś ekobordem? Czy taśmami metalowymi?

Ciekawie zagospodarowana przestrzeń. I rhododendrony pod dębem - . Bo ten dąb to fajna sprawa.

Tak, żwir jest oddzielony ekobordem (tym czarnym prostym, nie falistym). Było to konieczne, ze względu na wieczne wąsy trawy przy ściance donicy.
Pamiętasz naszą rozmowę (chyba sprzed roku) o lawendzie na rabacie z czerwonymi wiśniami i kulkami złotej tawuły? Miałaś rację, że one nie "ten teges" Lawendy idą precz, jak tylko przekwitną. Teraz i tak nie mam czasu się nimi zająć. M. nawet nie protestował, wystarczyło mu zapewnienie, że nie będzie musiał ich przesadzać w inne miejsce
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pszczelarnia 11:59, 19 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aga, pamiętam. Teraz powolutku dostrzegam i czuję ogród (własny i inne) jako pewną całość, nastrój.
U Ciebie te formy strzyżone tak konsekwentnie i linie i kwatery - bardzo mi się podobają.
A jeżeli byliny to w zwartej masie, nawet jednorodne - jednogatunkowe nasadzenia. Fajnie, że pokazałaś zdjęcia. Uściski.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 22:13, 19 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga ja się piszę na trzymanie nożyczek do wstęgi na poduszce oczywiście i z fasonem
Dzięki za nazwę tulipanów.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
makkasia 09:39, 20 maj 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
a ja czekam na foty z tej uroczystości ...
Aga jak Ty to ogarniasz ??? szoook perfekcja
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
bdan 11:58, 20 maj 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Piękny ogród, taki uporządkowany i elegancki. Juz sama nie wiem jakie ogrody bardziej mi się podobają. Danusia pisze, żeby nie wprowadzać za duzo gatunków a oglądając kolejne ogrody wszystko chciałoby sie mieć a u Ciebie taka elegancja. Trzeba chyba wyhamować.
Gratuluję
GabiK 13:49, 20 maj 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Cześć Aga. Przynajmniej u Ciebie mogę być na bieżąco i bez dziur.
Podziwiam ogrom pracy i efekty.
Na inaugurację ławeczki się bezczelnie zapisuję.
Przez dwa lata dużo się zmieniło u Ciebie. A i do odwiedzenia innych wrocławskich ogrodów dobrze mieć pretekst.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
bleebla 22:58, 26 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
ogród jak zwykle zachwyca
____________________
Aga - Mała eLeczka
Enya73 09:23, 27 maj 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj kalendarzowa siostro Wszystkiego naj..... w tym szczególnym dniu Niech będzie dla Ciebie wyjątkowy Dużo radości i spełnienia wszystkich marzeń, zwłaszcza tych ogrodowych




Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Sebek 12:30, 27 maj 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aga - wszystkiego najlepszego - i przede wszystkim odpoczynku, oczywiście z nami

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 12:41, 27 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja się dołączę do życzeń
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies