Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

jagoda99 20:13, 07 paź 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Bozenko uwielbiam chryzantemy choc to przypomina o Swiecie Zmarlych no i wtedy to juz jest smutek
Mysle podobnie jak Ty ze jesienia w ogrodzie jest chyba najpiekniej
Mam pare chryzantem ktore zimuja juz pare lat i zawsze wyrastaja takie wysokie a teraz juz wiem ze mozna je przycinac super dziekuje uczy sie czlowiek cale zycie a i tak glupi umiera hi hi hi
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
boguslawa_ma... 20:30, 08 paź 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Bożenko pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
bartek_luberda 22:30, 08 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Polatałam troszkę u ciebie super spotkanie a z grzybami w tym roku lipa nie ma
____________________
Ogródeczek
Bogdzia 08:32, 09 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bozenko ta złota chryzantema jest prześliczna. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgocha1960 08:45, 09 paź 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,nie wiedziałam,ze masz takie piękne chryzantemy,bo bym ci kawałek skubnęła.Muszę uśmiechnąć się do ciebie o biały aster,mówiłas kiedyś,że twój jest niski i nie pokłada sie.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
EPODLAS 23:28, 09 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
malgocha1960 napisał(a)
Bożenko,nie wiedziałam,ze masz takie piękne chryzantemy,bo bym ci kawałek skubnęła.Muszę uśmiechnąć się do ciebie o biały aster,mówiłas kiedyś,że twój jest niski i nie pokłada sie.

Małgosiu, zawsze możesz się do mnie uśmiechnąć, bo lubię jak się do mnie śmiejesz, ale i tak dostaniesz to o co chcesz mieć.

U nas dzisiaj było lato tak ciepło, jutro jedziemy na działkę, aby zaplanowane prace skończyć.
Ostatnio jak byłam zrobiłam fotkę strumieniowi, który nie daleko płynie w jesiennej szacie.
____________________
Mój ogród
yolka 07:45, 10 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Piękny zielony strumień. Ciepłego weekendu i miłego pobytu na działce zyczę, zapytuje też czy bodziszki sie przyjęły?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
eda 00:37, 11 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pięknie buziaki zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
EPODLAS 18:30, 12 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Wróciłam, wczoraj po prostu było lato. Nie pamiętam takiej pięknej jesieni. Wczoraj byłam na spacerze, najbardziej po oczach biły sumaki. Kolory to mają naprawdę niesamowite, żeby się tylko tak potwornie nie rozłaziły. Fotek parę zrobiłam, zrobiliśmy miejsce pod borówkę, wywieźliśmy zwykły piach, a podsypaliśmy całą przyczepkę torfu. Będą cztery borówki, a podsadzę je żurawiną. Muszę kupić kilka krzaczków. Szkoda żeby się miejsce marnowało. Najbardziej teraz napracował się eMuś. Ja trochę mniej
____________________
Mój ogród
yolka 20:20, 12 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
EPODLAS napisał(a)
Wróciłam, wczoraj po prostu było lato. Nie pamiętam takiej pięknej jesieni. Wczoraj byłam na spacerze, najbardziej po oczach biły sumaki. Kolory to mają naprawdę niesamowite, żeby się tylko tak potwornie nie rozłaziły. Fotek parę zrobiłam, zrobiliśmy miejsce pod borówkę, wywieźliśmy zwykły piach, a podsypaliśmy całą przyczepkę torfu. Będą cztery borówki, a podsadzę je żurawiną. Muszę kupić kilka krzaczków. Szkoda żeby się miejsce marnowało. Najbardziej teraz napracował się eMuś. Ja trochę mniej

Czekam Bożenko na te czerwono-złote fotki
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies