Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

yolka 11:13, 20 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ja też czekam na zdjęcia. Miłego tygodnia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Urszulla 18:27, 20 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Bożenko, nie znam takiej nazwy miskanta ale pięknie zakwitł.....ja czekam na kwitnienie gracków....nie w tym roku.
Jesień też ma piękne oblicza
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ANIA 12:01, 21 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Fajne masz miejsce i ogród z historią, a w nim mnóstwo roślin. Tegoroczna jesień jest piękna i pokazałaś ją cudnie. Pokazujesz i opisujesz ciepło też moje rodzinne miasto Pozdrawiam gorąco.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Milka 13:26, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgocha1960 napisał(a)
Bożenko,dziękuję za mile spędzoną niedzielę i spacer po lesie.Ta wspinaczka pod górę była nieziemska.Czekam na zdjęcia.


Podziwiałam wspinaczkę u Małgosi pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
EPODLAS 17:17, 21 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Niestety jeszcze nam trochę prac zostało i jeszcze trzeba będzie trochę popracować. To co sobie zaplanowałam powinnam zrealizować. Przynajmniej takie mam plany. Ale niestety robi się coraz bardziej jesiennie. Wsadziliśmy, borówkę teraz jest ich cztery i to już wystarczy. Poprzesadzaliśmy maliny, obornik pod jedną część warzywnika nawieziony i przekopany. Druga część warzywnika, tam gdzie czeka gorczyca czeka jeszcze na przekopanie.
Te chryzantemy chociaż drobne mnie się podobają.

Miechunka, czerwone owoce widać z daleka.Bluszcz pnie się coraz wyżej.

Pokaże kilka jesiennych fotek nieogrodowych.
Jechaliśmy do domu, musiałam to sfotografować. M stanął na tamie a ja pstryknęłam tą fotkę, było tuż po zachodzie słońca.

Październikowy las.

Liście, liście w roli głównej.



Wszystkich cieplutko pozdrawiam.

____________________
Mój ogród
gierczusia 22:26, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Piękny ten pażdziernikowy las .. Achhhhh...może ta jesień nie jest do końca taka zła... Skoro nam takie piękne widoki serwuje

A co do bergenii..
Takie małe dziurki , jakby wycięte z brzegu dziurkaczem niestety robią opuchlaki..grasują nocą więc ich w ciągu dnia nie widzimy .. Uwielbiają bergenię ( moja wyglada dokładnie tak samo , więc stad to wiem ) a dodatkowo rosliny kwaśnolubne , bluszcze , żurawki ..ale i tujki...

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
kitek81 22:38, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
cudne zdjęcia, masz talent do ich robienia pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
EPODLAS 23:16, 21 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
gierczusia napisał(a)
Piękny ten pażdziernikowy las .. Achhhhh...może ta jesień nie jest do końca taka zła... Skoro nam takie piękne widoki serwuje

A co do bergenii..
Takie małe dziurki , jakby wycięte z brzegu dziurkaczem niestety robią opuchlaki..grasują nocą więc ich w ciągu dnia nie widzimy .. Uwielbiają bergenię ( moja wyglada dokładnie tak samo , więc stad to wiem ) a dodatkowo rosliny kwaśnolubne , bluszcze , żurawki ..ale i tujki...

Buziaki

Dzięki Gierczusiu za wyczerpującą odpowiedź. Na szczęście bluszcza nie rusza, żurawek też nie widzę nadgryzionych. A może to początek ich inwazji. Zobaczę zeszłoroczne zdjęcia, czy bergenie są nadgryzione.
____________________
Mój ogród
barbara_kraj... 23:31, 21 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bożenko, po chwilowym ochłodzeniu ponoć ocieplenia ma być jeszcze. Tak więc zdążymy wszystkie prace dokończyć.
Liczę na to, bo mnie zostało ich jeszcze sporo
Piękne zdjęcie lasu!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
marzena 23:51, 21 paź 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
zaglądnęłam do Twojego jesiennego ogrodu...a tu mnóstwo barw jakby niejesiennych
a las też piękny
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies