Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

EPODLAS 13:26, 03 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
kitek81 napisał(a)
śliczny ten zawilec
ja aksamitki robiłam sama z rozsady i druga partia do gruntu, teraz nie widać różnicy które były które
pozdrawiam

No to Kasiu, najlepiej od razu do gruntu. Trochę pracy mniej. Ja mam jeszcze sporo pracy w ogrodzie w tym roku. Mam jeszcze warzywa w gruncie, warzywnik połowę położymy nawóz i robimy miejsce żeby posadzić jeszcze jedną borówkę, więc trzeba przenieść trochę malin.
Pogoda dzisiaj bajeczna, weekend ma być taki sam, jak do tej pory cudna jesień.
____________________
Mój ogród
mira 14:39, 03 paź 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Bożenko dopiero teraz spotkanie obejrzałam, ale się pewnie nagadałyście, u mnie zimno i mokro więc czekam na słońce ponownie i na Twoje cudne fotki

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
malgocha1960 19:24, 03 paź 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,u mnie odwrotnie,drobne aksamitki z nasion od ciebie wszystkie leżą,pozostałe stoja jak świece.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
EPODLAS 23:22, 06 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jesień w tym roku wyjątkowo piękna, na działce u mnie jest tak ładnie, bodaj ładniej jak latem. Pracy mamy jeszcze sporo, robimy miejsce jeszcze pod jedną borówkę, a to niesie znowu za sobą przesadzanie. Przenosimy maliny. Na koniec skopanie warzywnika, przywiezienie obornika, no i czekają na nas liście, które na razie jeszcze są na klonie.
Czekam jak zakwitnie jeszcze jedna chryzantema, ma pełno pąków. Jestem bardzo ciekawa, bo to pierwszy rok w moim ogrodzie.
A to fotki z mojego jesiennego ogrodu.
Te chryzantemy mam już długo, nie pamiętam jak długo.



Marcinki

Miechunka[img size=320x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/72/722111/original.JPG[/img]
Hosty już kończą swój spektal

żurawki w słońcu wyglądały pięknie

Hotensja, limonka ładnie się przebarwia

I na koniec jesienne korale, niestety nie z mojego ogrodu, ale z drzewa przed blokiem.

____________________
Mój ogród
monteverde 23:43, 06 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
EPODLAS napisał(a)
Jesień w tym roku wyjątkowo piękna, na działce u mnie jest tak ładnie, bodaj ładniej jak latem. Pracy mamy jeszcze sporo, robimy miejsce jeszcze pod jedną borówkę, a to niesie znowu za sobą przesadzanie. Przenosimy maliny. Na koniec skopanie warzywnika, przywiezienie obornika, no i czekają na nas liście, które na razie jeszcze są na klonie.
Czekam jak zakwitnie jeszcze jedna chryzantema, ma pełno pąków. Jestem bardzo ciekawa, bo to pierwszy rok w moim ogrodzie.
A to fotki z mojego jesiennego ogrodu.
Te chryzantemy mam już długo, nie pamiętam jak długo.



Marcinki

Miechunka[img size=320x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/72/722111/original.JPG[/img]
Hosty już kończą swój spektal

żurawki w słońcu wyglądały pięknie

Hotensja, limonka ładnie się przebarwia

I na koniec jesienne korale, niestety nie z mojego ogrodu, ale z drzewa przed blokiem.


Bożenko te chryzantemy sa śliczne łatwo się hodują? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
EPODLAS 23:46, 06 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Aniu, łatwe i nie przemarzają, mam je już naprawdę kilka lat. W tym roku dwa razy je przycinałam, nic im nie zaszkodziło, wręcz pomogło. Zagęściły się i nie są takie wysokie.
____________________
Mój ogród
barbara_kraj... 00:25, 07 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Tych drobnokwiatowych chryzantem miałam kiedyś kilka kolorów: od białej, przez kremową, żółtą, złotą do bordowej i rudej. Obecnie nie mam żadnej z tych późnych. Jedynie taką, która już w lipcu zaczyna kwitnąć.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
kitek81 09:57, 07 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
moje hosty też już na wykończeniu, dalie po przymrozkach też dostały w kość! z resztą jesienne porządki muszę zrobić na rabatkach
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 10:38, 07 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Chryzantemy prześliczne, moje hosty jeszcze sie trzymaja, ale pewnie to ich ostatnie dni. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 10:43, 07 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bożenko ogród jesienny piękny, chryzantemy prześliczne, u mnie się jakoś nie utrzymały, tym bardziej twoje podziwiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies