Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Wieloszka 23:25, 29 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)

Marzenko, ależ mi zapewniłaś wspaniały serial na dobranoc!!! Obejrzałam z zapartym tchem!!! Gabiony BOSKIE, jak pokażę je mojemu M., to znów będziemy chorzy na nie . Powtórzę za innymi, bo nic mądrzejszego nie wymyślę z wrażenia: REWELACJA!!!


Agnieszko coś mi się wydaje, że gabionami się wcześniej interesowalaś ???? gdzieś już byly przez Ciebie planowane?

Interesowałąm się wcześniej, ale niestety po zbudowaniu niezbyt (w porównaniu z Twoim) nowoczesnego domu - do jego obecnego wyglądu gabiony nie pasują. M. obiecał zmianę "unowocześniającą" elewacji, ale to pewnie za kilka lat, bo na to potrzeba większych finansów...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Madzenka 23:29, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)


Marzenko, ależ mi zapewniłaś wspaniały serial na dobranoc!!! Obejrzałam z zapartym tchem!!! Gabiony BOSKIE, jak pokażę je mojemu M., to znów będziemy chorzy na nie . Powtórzę za innymi, bo nic mądrzejszego nie wymyślę z wrażenia: REWELACJA!!!


Agnieszko coś mi się wydaje, że gabionami się wcześniej interesowalaś ???? gdzieś już byly przez Ciebie planowane?

Interesowałąm się wcześniej, ale niestety po zbudowaniu niezbyt (w porównaniu z Twoim) nowoczesnego domu - do jego obecnego wyglądu gabiony nie pasują. M. obiecał zmianę "unowocześniającą" elewacji, ale to pewnie za kilka lat, bo na to potrzeba większych finansów...


A rozumię ale zmian elewacji jest kosztowna więc na gabiony na razie nie ma miejsca
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
finka 23:31, 29 mar 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
no to dobrze, ze nie ma tam tego makaronu...
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Madzenka 23:51, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
finka napisał(a)
no to dobrze, ze nie ma tam tego makaronu...

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 07:47, 30 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)
Obiecane finalne zdjęcia. Tzn teren jeszcze nie posprzątany, cisy z żywopłotu wykopane, graby w przerwach nie posadzone, ale reszta prac w sobotę. Teraz leje i szarzeje. A środku dziura na ścianę wodną....



W końcu kubeł na śmieci ma swój domek


imponujące jak skończysz, będzie idealnie i jak widać na maj zdążysz!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa 07:55, 30 mar 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Bardzo ciekawie to wyszło coraz bardziej podobają mi się gabiony
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
coli 08:13, 30 mar 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Marzenko super efekt. Od strony ogrodu wygląda jakby ogrodzenie było z gabionów.
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
malkul 08:36, 30 mar 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Witam pracowitą pszczółkę Fiu fiu ale sie u Was gabionowo zrobiło Świetnie zgrało się to ze stylistyką domu, wszytsko pasuje A górale no cóż, nic dodac nic ująć. Poproszę namiary na tych panocków
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Pszczelarnia 10:22, 30 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marzena2007 napisał(a)

Marzeno, czy ja Ci mówiłam, że to jest cudne? Najmuję się u Ciebie za ogrodnika. Acha, mogę jeszcze sprzątać. .


Pszczółko a ja się do ciebie najmuję na pszczelarza na naukę technik relaksacyjnych, tak mi się chce ciszy i spokoju.....Bo takiego rozedrganego i szalonego człowieka jak ja to by pszczoły pocięły chyba????
Tak bym chciala już mieć wszystkie rośliny posadzone i tylko je pielęgnować, przycinać i relaksować sie tak jak to było dawniej ....


No tak pszczoły wyciszają, choć one same są bardzo ruchliwe i szybkie, więc niewiele się różnisz .
A wszystko tkwi w zapachu i feromonach. Albo im pasujesz albo nie. I stan spokoju zen nie ma nic z tym wspólnego. Byle wiosna minęła i będzie lepiej - relaksacyjniej.

Acha, nam też górale dom remontowali (bo u nas nikt się nie podjął takiej demolki i odbudowy).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joaska 10:58, 30 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Marzena2007 napisał(a)
Obiecane finalne zdjęcia. Tzn teren jeszcze nie posprzątany, cisy z żywopłotu wykopane, graby w przerwach nie posadzone, ale reszta prac w sobotę. Teraz leje i szarzeje. A środku dziura na ścianę wodną....

W końcu kubeł na śmieci ma swój domek


Marzenko mam ogromną prośbę wiem że wieje i wogóle ble na dworze, ale czy mogłabyś dla mnie pstryknąć zdjęcie z bliska jak są wykonane kosze gabionowe??? spawy, drut ...
Wyglądają super
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies