Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

asica 19:11, 26 paź 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Pożyczyłabym Ci mego m. razem z toporkiem. Uwielbia karczować, tylko mu pozwolić. No ale , że niebezpieczenie mężów wypożyczać, więc należy na "bym" poprzestać.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Mala_Mi 21:12, 27 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kochana.. mus napisać anonim do eMusia.. by pochował młotki..

A ten klon to może Crimson King.. podobny jest Crimson Sentry, ale on jest gęsty od dołu.... i rosną szybko jak diabli.. odkurzacz do liści to ciężka rzecz... mnie też po tym łapki bolą
I jak dobrze, że nie jestem taka pedantka.. bo inaczej u siebie bym na zawał umarłą dawno temu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Borbetka 09:59, 28 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
asica napisał(a)
Pożyczyłabym Ci mego m. razem z toporkiem. Uwielbia karczować, tylko mu pozwolić. No ale , że niebezpieczenie mężów wypożyczać, więc należy na "bym" poprzestać.

Noooo, lepiej nie pożyczać .
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 10:01, 28 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
asc napisał(a)
Kochana.. mus napisać anonim do eMusia.. by pochował młotki..

A ten klon to może Crimson King.. podobny jest Crimson Sentry, ale on jest gęsty od dołu.... i rosną szybko jak diabli.. odkurzacz do liści to ciężka rzecz... mnie też po tym łapki bolą
I jak dobrze, że nie jestem taka pedantka.. bo inaczej u siebie bym na zawał umarłą dawno temu

Ja to jestem pedantka, ale ogrodowa. W domu, szczególnie w sezonie to wiele do życzenia mam. Ten sezon się jakoś nie kończy i coraz więcej kurzu w chacie. Niedługo będzie jak w starej bibliotece.
____________________
borówcowy wizytowka
Zielona 20:50, 28 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Borbetka napisał(a)

Ja to jestem pedantka, ale ogrodowa. W domu, szczególnie w sezonie to wiele do życzenia mam. Ten sezon się jakoś nie kończy i coraz więcej kurzu w chacie. Niedługo będzie jak w starej bibliotece.


Uśmiałam się. Mój M. ostatnio przychodzi do mnie i wymownie pyta: "czy jest jakaś Pani, która w naszej miejscowości zajmuje się prasowaniem koszul?"... Podrepciłam tego dnia w kierunku deski i jak ten przodownik pracy, machnęłam 15 sztuk. Na koniec, bardzo zadowolona z siebie, powiedziałam "no, teraz dwa tygodnie pielenia bez fochów eMa" A On na koniec: "dobrze, że zima idzie". Ale na zimę ja przecież mam plan... Muszę zaprojektować, co sadzić wiosną... Ale ciiii... zostawiam Go w błogiej nieświadomości
wietrzyk 08:42, 29 paź 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Borbetka napisał(a)

Ja to jestem pedantka, ale ogrodowa. W domu, szczególnie w sezonie to wiele do życzenia mam. Ten sezon się jakoś nie kończy i coraz więcej kurzu w chacie. Niedługo będzie jak w starej bibliotece.


Może to nieładnie, ale ucieszyłam się z tego postu. Jak miałabyś w domu tak wymuskane jak w ogrodzie, to popadłabym na dno zakompleksienia
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
ewa004 08:59, 29 paź 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Co z tego ,teraz jak więcej czasu jest, to ogrodowisko pożeracz czasu ,że aż nie raz wyrzuty mam
Na nic nie mam czasu ,ale na odpalenie kompa i sprawdzenie co u was zawsze jest
Dzież zaczynam i kończę na O ,i to już jak uzależnienie ................ a kusz jak był tak jest

____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Borbetka 13:19, 29 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Asiu, toż nie masz powodów. Wiesz jak to jest ze zdjęciami. Chce się pokazać to co nie robi obciachu.
Ewko, ja mam to samo. Zamiast wchodzić na O. powinnam skupić się na innych forach, zawodowych, na portalach społecznościowych związanych z moją pracą, a i tak O. wygrywa. To po prostu coś, co mnie najbardziej interesuje i koi nerwy ... oprócz muzyki .
____________________
borówcowy wizytowka
Agnieszka_B 20:25, 29 paź 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
wietrzyk napisał(a)


Może to nieładnie, ale ucieszyłam się z tego postu. Jak miałabyś w domu tak wymuskane jak w ogrodzie, to popadłabym na dno zakompleksienia


Też dziękuję za ten post. Życie mi ratujecie !
____________________
zapach-ziemi
inag 13:03, 30 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witam!
Teraz to mam doła... Po co ja tu wchodziłam i oglądałam ten ogród!!!;-(
Jest boski. Piękny, zadbany w każdym calu, idealny po prostu...
Gratuluję, bo jest czego
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies