Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Joku 17:48, 04 sie 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12151
Lubię do ciebie zaglądać, bardzo podoba mi się idealny porządek panujący w ogrodzie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Borbetka 17:50, 04 sie 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Asiu, to hortensja Lime Light. W tym roku mnie zaskoczyła. Jest cudna.
Jolu, lubię porządeczek w ogrodzie. Czasami na własną zgubę .
____________________
borówcowy wizytowka
Mysza 21:39, 04 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ale trafiłam
Pięknie wszystko rośnie.Ach...kiedy u mnie tak będzie...Muszę cierpliwie czekać aż podrosną roślinki.
Na razie wróciliśmy w sobotę znad morza i wiadomo ile pracy po 2 tyg.nieobecności
Na szczęście i tak ogród mnie cieszy
Buziaczki zostawiam.
____________________
Gosia
asiak 22:22, 04 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Borbetka napisał(a)
Asiu, to hortensja Lime Light. W tym roku mnie zaskoczyła. Jest cudna.
Jolu, lubię porządeczek w ogrodzie. Czasami na własną zgubę .

Dziękuję bardzo, mam nadzieję, że na mojej działce da się ją wkomponować
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Luki 22:35, 04 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Moniko co ja mogę dużo powiedzieć, przecudownie ogród się zmienia i kolejne smaczki robią go coraz lepszym
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
sylwia_slomc... 22:56, 04 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Borbetka napisał(a)
Nie wiem dlaczego mój sad zachowuje się jakby była jesień. Wiśnie prawie gołe, a jabłonie jabłka pozrzucały, jeść nie będzie co. Czereśnie tak samo.



Do rabaty z iglakiem dodałam kocimiętkę. Kot się cieszy, a ja mam fioletowo.







W tle przebijają się białe karłowe hortensje. Za rok może będzie je widać bardziej.


U mnie to samo A brzoskwinie zastopowały w polowie wzrost owoców i ani drgną dalej....przecież nie dojrzeją bo nie zdążą A to ich pierwsze owocowanie. Chyba będzie wczesna zima w tym roku.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Donia72 23:35, 04 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Sierpniowy ogród piękny pozdrawiam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
MirellaB 09:18, 05 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Monika ślicznie jak zawsze. Jestem pełna podziwu jak wspaniale prowadzisz ogród.
Wypatrzyłam kany w donicy z daleka. Fajną masz ściankę wodną. Chyba kupię jakieś małe ciurkadełko
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Borbetka 12:01, 05 sie 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Myślicie, że zima szybko przyjdzie? Bardzo dziwnie się ten sad zachowuje. Rozumiałabym, gdyby liście i owoce spadały z braku wody. To normalne, ale przecież jest u mnie tak mokro, że ziemia się klei do rąk, klaptony mokre od trawnika od rana do wieczora i milion nieproszonych ślimaczych gości.
Jeszcze zapytam, czy ktoś ma żywopłot z buka Atropurpurea. U mnie jest częściowo zielony. Może przyczyną jest cień? Choć to bardzo dziwne, bo obok mam 13-letniego buka i jest cały ciemnopurpurowy. Czyżbym kupiła oszukane sadzonki? Wierzyć mi się nie chce, bo ze sprawdzonego centrum handlowego brałam. Przyrosty są bordowe, a reszta zielona. Kolejna bardzo dziwna sprawa.
____________________
borówcowy wizytowka
asiak 12:08, 05 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Borbetko, wcześniej pytałam o te piękne kule a raczej półkule... to jest danica?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies