Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

viva 00:24, 19 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
monteverde napisał(a)

Jak przeżyję zimę, to będziemy planować a skąd u Was bobry? z wodą przywędrowały? zrób zdjęcia dobrze, że zdrówko lepiej, buziolki


Zatem czekamy do wiosny

Wiesz, że u nas w okolicy dużo wody, rzeka w pobliżu, podobno jest ich dużo.
Chyba wierzby wyczuwają na odległość
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
mira 00:29, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Bajeczne, bajkowe te cieple kolory jesieni, a najważniejsze zdrowie i cieszę się że ok
a także na wspomnienia Twojego lata co zapowiedziane

pozdrawiam

ps.

jak oglądam Twoje kompozycje to wiem coraz bardziej że nie mam ogrodu skomponowanego i czas o tym pomyśleć - ale stale stwierdzam że nie teraz - może fotki lata mnie pobudzą - widzisz to jest sedno ogrodowiska
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 00:31, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
viva napisał(a)
Jeszcze jesień, wkrótce zacznę letnie wspomnienia





jak się nazywa ta trawa po prawej wyższa

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Rench 00:37, 19 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
viva napisał(a)


Reniu, nie mam wyjątkowych traw. Prawie wszystkie kupione w ogólnie dostępnych miejscach.
A które najbardziej Ci się podobają?


Moja-Twoja lista

molina MOORHEXE
Sesleria caerulea
PENNISETUM AL. AUTUMN MAGIC
Molinia caerulea 'Variegata'

Chyba za późno sobie przypomniałam o trawach,cały czas różami była zaaferowana.
Muszęteraz do lata czekać na nowe oferty sprzedazy skoro mówisz że ogólnie dostępne były

viva napisał(a)


Renatko, a może na żywo nie jest tak pięknie
Mam nadzieję, że będzie to mogła ocenić, nie tylko z za płotu
Róże, róże .... apogeum choroby mam już za sobą, nie dlatego by przestały mi się podobać.

Na żywo zawsze jest piękniej, jak wogóle możesz myśleć inaczej
Czy Red Fairy przycinasz jakkolwiek ? Moje wybujały długasne metrowe pędy i dopiero na czubkach miały kiście kwiatów,twoje się wydaja całe obsypane kwiatkami.


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Pszczelarnia 08:51, 19 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To ja też czekam na sedno (zdjęcia).
Bobry?
Szkoda, ze nie da się tych roślin tak teleportować (grusze). Ale nigdy nic nie wiadomo. Jest nowy kawałek autostrady.

Wynajdujesz Vivo zawsze ciekawe i żelazne odmiany.
EDIT: Zostawiam z mojego zbioru fotografii, pierwsza myśl, to z Twojego ogrodu (a to jest Kiftsgate) w doborowym towarzystwie:
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 09:45, 19 lis 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Jak już bobry dobierają się do drzew, to faktycznie trzeba ogrodzić ogród. Jednak u Was tego ogrodzenia nawet nie będzie widać.
Podglądam trawy i nasadzenia z nimi, bo się muszę nauczyć jak je wsadzić. Mam już aż cztery odmiany traw.
Możesz pokazać zakątki z brzozami różnych porach roku w, żebym mogła się poinspirować?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
07_Rene 13:30, 19 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Witaj Vivo Twój ogród był mi polecany już przez kilka osób jako wzór do naśladowania. Coś tam już zwiedzałam, resztę może uda się nadrobić zimą. Teraz będę na bieżąco Czekam na letnie wspomnienia Pozdrawiam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
popcorn 14:24, 19 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
mmm... pomruczę sobie pięknie! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Urszulla 15:16, 19 lis 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Doświadczenia z bobrami nie zazdroszczę. To zwierzęta pod ochroną, nie ma chętnych żeby wziąć je do rezerwatu???...może zadałam głupie pytanie. Ale przeżyłam w tym roku doświadczenia z rojem pszczół i wiem gdzie zadzwonić w razie takiego wypadku. Z bobrami nie wiem co bym zrobiła

Twój ogród jesienny jest piękny, poczytałam zaległe posty bo zawsze czegoś można się fajnego nauczyć od doświadczonych ogrodnikówPozdrawiam jeszcze jesiennie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgnieszkaW 15:44, 19 lis 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Vivo, piękne jesienne fotki Pozdrówka

Ps
Odbierz priv
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies