Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

viva 22:19, 28 sty 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
AlKa napisał(a)
U mnie po śniegu nie ma śladu Tak szybko się roztopil


U mnie dzisiaj też już prawie zniknął. Jeszcze w niedzielę były takie widoki jak na zdjęciach.
Teraz czekamy na zielone



____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 22:33, 28 sty 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Pszczelarnia napisał(a)
Vivo, mogą byc zdjęcia ubiegłej wiosny. Twojego warzywnika mi nigdy dość.

Kiedy siałaś swój jarmuż, do gruntu od razu?


Tak Ewo, będą zdjęcia z ubiegłej wiosny, a niebawem z bieżącej

Jarmuż siałam do gruntu razem z rzodkiewką, rukolą, sałatą. Pamiętam, że na noce przykrywałam włókniną. Były jeszcze dość chłodne.
Wysiewałam w rządkach dość gęsto, potem przerwałam. Te wyrwane posadziłam w inne miejsce. Bardzo łatwo się przyjmuje. Tak jak wszystkie kapusty.

Zdjęć warzywnika mam mało ale nie pokazywałam chyba sałaty, która mnie zachwyciła. Siałam ją pierwszy raz. Jest wspaniała. Może już wszystkim znana, to Salad Bowl, moje ubiegłoroczne odkrycie.
Trudno spotkać jej nasiona ale udało mi się już kupić. Kupiłam też red, ciekawa jestem jak będzie smakować.

Tak wyglądała pod koniec maja



I nowe nasionka


____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
ewa004 22:39, 28 sty 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Gdzieś mi się zgubiłaś ,ale już Cię odnalazłam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
viva 22:58, 28 sty 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Ewo, od zguby wiosenny kwiatuszek

____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
popcorn 08:08, 29 sty 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jaka sałata! mam nasiona czerwonej, zobaczymy czy też taka cudna urośnie
pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 10:13, 29 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Moja ulubiona sałata to Simpson i Navarra. Długo się trzyma i nie idzie w pędy. Smaczna I jako jedna z nielicznych sałat u mnie rośnie dobrze. No i z jednej "główki" skupię i skubię przez kilka dni
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ewik 20:48, 29 sty 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Nie tylko o chabaziach sie człowiek dowiaduje ciekawych rzeczy ale i o sałacie - bede wiedziec juz czego szukać
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
mira 21:43, 29 sty 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
viva napisał(a)


Tak Ewo, będą zdjęcia z ubiegłej wiosny, a niebawem z bieżącej

Jarmuż siałam do gruntu razem z rzodkiewką, rukolą, sałatą. Pamiętam, że na noce przykrywałam włókniną. Były jeszcze dość chłodne.
Wysiewałam w rządkach dość gęsto, potem przerwałam. Te wyrwane posadziłam w inne miejsce. Bardzo łatwo się przyjmuje. Tak jak wszystkie kapusty.

Zdjęć warzywnika mam mało ale nie pokazywałam chyba sałaty, która mnie zachwyciła. Siałam ją pierwszy raz. Jest wspaniała. Może już wszystkim znana, to Salad Bowl, moje ubiegłoroczne odkrycie.
Trudno spotkać jej nasiona ale udało mi się już kupić. Kupiłam też red, ciekawa jestem jak będzie smakować.

Tak wyglądała pod koniec maja



I nowe nasionka


[/




To kiedy sialas jarmuz w jakim miesiacu
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
nawigatorka 21:51, 29 sty 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A ja myslalam ze na fotce jest zurawka
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
bacowa 10:17, 31 sty 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Vivo , mam pytanie, czy Laguna da radę cały dzień na słońcu ? Nie będzie jej przypalać ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies