Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 12:31, 13 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
M pomału odpuszcza. Dziś zostajemy sami, więc muszę go jak to mówiłyśmy pochwalić i powinno być ok.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Juzia 12:40, 13 kwi 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Hahaha... niezłe pochwały będą jak sam na sam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 18:06, 13 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniko moje bukszpany w ogóle nie są wymagające, rosną w kaźdej glebie. Sadzę w gruncie + troche torfu dla rozluźnienia bo mam glinę.
Cisy bardzo dobrze - gleba lekka nie kwaśna
M chyba ci z 200 bukszpanów posadzi po tych pochwałach

Ps rozmawiacie po holendersku czy angielsku ???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 20:29, 13 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena2007 napisał(a)
Moniko moje bukszpany w ogóle nie są wymagające, rosną w kaźdej glebie. Sadzę w gruncie + troche torfu dla rozluźnienia bo mam glinę.
Cisy bardzo dobrze - gleba lekka nie kwaśna
M chyba ci z 200 bukszpanów posadzi po tych pochwałach

Ps rozmawiacie po holendersku czy angielsku ???



Rozmawiamy po angielsku, ale już pomału zaczynamy tworzyć mix pol/ang. Co do cisów, to w sklepach nie ma typowej ziemi ogrodniczej, tylko albo do iglaków, albo do k.doniczkowych, rododendronów itp. Jakiego zatem ph szukać w opisie 5,5 - 6 ?


Chwalę i chwalę, no i już winko otrzymałam od M Jest nadzieja, bo plan nasadzeń na jutro został przyjęty bez mrugnięcia okiem
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 20:43, 13 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gratulacje, łatwo Ci idzie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 20:45, 13 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wrzucam obiecane fotki z brac brukarskich. Jeszcze bruk jest brudny od piasku i nie ma jeszcze efektu. Poza tym wokół bałagan.







Dziś Panowie od nawodnienia zrobili wykopy





____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 20:51, 13 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Dziś odwiedziłam rodziców i zrobiłam zdjęcie pięknego bukszpana mojej mamy



Jak już się chwalę, to wrzucam zdjęcia ostatniej mojej pracy, która została oszkliwiona i wypalona i będzie u mnie za tydzień Teraz szukam dla niej miejsca w ogrodzie





____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 20:52, 13 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Monika, super te bruki wyszły . Wyglądają na bardzo porządnie zrobione. I uważam, że u Ciebie lepiej wyglądają (przy białym tynku), niż przy tym domku, którego zdjęcie kiedyś pokazywałaś z taką samą kostką brukową.
A jakie piękne roślinki czekają na posadzenie ! To wszystko zamierzacie jutro posadzić?!

Mama też ma ogród jak spod igiełki! Tzn., że obie rodziny z bogatą tradycją ogrodniczą, a Ty tu ściemniasz, że pomocy przy projektowaniu potrzebujesz, że niby brak doświadczenia...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 21:08, 13 kwi 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Aga, teraz cieszę się, że tak pilnowałam tych prac brukarskich. Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że jakościowo będą na tym samym poziomie. A jutro mamy zamiar podsypać rabaty ziemią i wkopać 94 cisy !! oraz 2 duże i 1 małą kulę i 1 stożek w rabacie przy domu Bukszpany na opaskę będę miała za tydzień. Oby pogoda dopisała.

Zdjęcie ogrodu gdzie stoją moje prace to ogród teściowej
A moja mama ma również piękne rośliny (zdj.1), tylko przez chorobę nie może dokończyć ogrodu tak jakby chciała. Musi się biedaczka oszczędzać, a ma plany ogromne. W tym roku kładzie nowy bruk za namową córki
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Joanka 21:25, 13 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Monika bruk wyszedł świetnie

Twoja praca bardzo mnie się podoba, gratuluję talentu i pomysłu

A Mama musi koniecznie założyć swój wątetek, z takim bukszpanem, zostanie gwiazdą kulkowania

Pozdrawiam i czekam na zdjęcia wymarzonego ogrodu
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies