Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

jolanka 21:09, 24 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Znalazłam się w Twoim ogrodzie przypadkiem ale widzę, że nie przypadkiem podobne przypadki uniemożliwiały mi zajmowanie się ogrodem w ubiegłym roku Pozdrawiam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
daria_gawron... 12:49, 26 kwi 2016

Dołączył: 26 gru 2013
Posty: 1
witam, chciałam zapytać o wymiary okiennic i ile płaci się za metr kwadratowy u Waszego stolarza? coś pięknego...
dajana 13:45, 27 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dario ,okiennice były robione wraz z oknami , barierkami tarasowymi ,drzwiami wejściowymi. Wykonała je firma która zajmuje się taką produkcją od wielu lat, nie tylko w kraju. Nie był to stolarz .Nie płaciłam od metra lecz od wszystkiego i jeśli mnie pamięć nie myli to za całość płaciłam ok 25 tyś zl .Okiennice muszę wymierzyć aby podać ci wymiary. Zrobię to kiedy wrócę do domu (jestem w pracy)O! przepraszam za drzwi wejściowe płaciłam oddzielnieMateriał to drewno lecz jest to specjalnie wykonana klejonka chyba z sosny ,nie deski które się odkształcają i posiadają żywicę. Zapamiętałam na szczęście
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
mirkaka 08:05, 12 maj 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Kiedyś byłam w Twoim ogrodzie ale mi jakoś potem umknął wątek. Podziwiam Cię za wytrwałość samozaparcie, Oglądają zdjęcia widać ogrom prac które należy jeszcze zrobić, nie mogę wprost uwierzyć że sama to wszystko ogarniesz, trzymam kciuki za Ciebie aby Ci się udało, bo z taką determinacją uda się
Te murki oporowe będziesz murować sama???
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
malgocha1960 09:01, 12 maj 2016


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Dajanko,czy ta piękność na bujaku to jest ten uratowany piesek,bo nie mogę doczytać co się z nim stało?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
dajana 13:56, 16 maj 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
malgocha1960 napisał(a)
Dajanko,czy ta piękność na bujaku to jest ten uratowany piesek,bo nie mogę doczytać co się z nim stało?


Małgosiu ten uratowany piesek pojechał w góry ,osobiście go zawiozłam i ma dobrego pana ,koleżankę tej samej rasy ,konie ,owce i kilka hektarów .Jest szczęśliwy (mam kontakt z nowym panem), a ta panna na zdjęciu to moja kochana Moli. Mam ją już cztery lata .Dzięki że wpadłaś czy u ciebie tez rośliny pomarzły ?U mnie nawet róże które zimą bez niczego przetrwały ,padły. Mam duże straty w roślinach ;(
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 14:09, 16 maj 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Wygląda na to Mirko że sama .Nie będzie to lekka praca wiem O ile samo murowanie to pikuś to ciężar tych bloczków mnie troszkę przeraża.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
zbigniew_gazda 12:09, 16 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Wpadłem do Ciebie Dajanko prosto od Bogusława aby zobaczyć co słychać. No to super ze piesek znalazł dobre miejsce. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
sylwia_slomc... 13:28, 16 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Pożycz tego sąsiada
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:32, 16 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Śliczny domek i bardzo praktyczna elewacja ze wzgl na muchyale orobiłaś się nieźle
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies