Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Moniika 09:47, 15 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
dajana napisał(a)
. Witaj! Alez piękne te kamienie.. Bardzo bym takie chciała, kiedyś będę miała na pewno!!! Na razie jak gdzieś wypatrzylam to i tak nie miałam jak przetransportowac do mnie.. Pozdrawiam Monika
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
dajana 21:53, 15 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Jotka za pochwały mego domu ,,co do ogrodu to jednak tak szybko nie powstanie .Koszty doświadczenie ,,sama chęć nie wystarczy ale będę się starać zrobić go naprawdę bajecznym .Mam nadzieję przez zimę coś odłożyć na ogród .a wiosną wystartować.U mnie teren bardzo trudny nie poradzę sobie fizycznie sama. Najlepszym rozwiązaniem dla mnie jest wynajęcie firmy,, tylko nie znam nawet w przybliżeniu kosztów takiej inwestycji Zostawiłabym sobie jedynie wybór roślin i nasadzenia które bardzo chciałabym wykonać sama .W mojej głowie projekt jest ale tylko w głowie ..Wiersz jest piękny i tyle w nim wartości .Bogdzia to Encyklopedia Wiedzy i doświadczenia życiowego.Dla mnie osobiście to wielki autorytet Nie użyłam ani odrobiny wazeliny ,nie lubię tego .Uwielbiam Bogdzie i Hanię a was wszystkich bardzo lubię To jedynie moja szczerość i jednocześnie radość .że dane mi było poznać tak cudowne i mądre kobiety ,,nawet jeśli to tylko wirtualne spotkanie .Idę do ciebie z rewizytą .Pozdrawiam serdecznie .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:03, 15 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Monisiu Uwierz mi ze tych kamieni byś z pewnością nie chciała,, mam tego całą działkę pod ziemią mam same kamienie i skałę Tyle że niewiele warte ,bo to jest rupieć wapienny który po wykopaniu i zetknięciu z powietrzem lasuje się. Ginie w oczach,, za trzy cztery lata te kamienie będą jak piłeczki Już po roku są połowę mniejsze .Nawiozłam już tyle ziemi a one wciąż wychodzą ,teren nierówny kamienisty ,, różnica poziomów wynosi nawet 5 m w niektórych miejscach .Prostej części nie mam wcale,, same górki i wzniesienia Bardzo ciężki teren do pracy ale kiedy ogarnę go to będzie ciekawy ogród ,,kiedyś hi
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
hanka_andrus 22:39, 15 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dawno mnie tu nie było,a tu jakieś gloryfikacje dla mnie?! Nie zasłużyłam na nie,ale skoro j uż padły słowa-wypada dziękować.
Co niniejszym czynię.
Dajano,pewnie nie siedziałaś bezczynnie w weekend,teraz więc odpoczywaj.Wierszyka Ci nie podeślę, bo Bożenka zrobiła to tak świetnie,że kudy mnie do niej! Mogę tylko podesłać dalię ognistą na wzmocnienie sił.
Miłego wieczoru.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
dajana 23:38, 15 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Hanusiu za kwiatuszki Oj obudzą mnie z pewnością,,, bo czerwień działa na mnie jak płachta na byka hi,hi.Jestem bardzo żywiołową osobą a ten kolor wyjątkowo pobudza Dobry przed pracą w ogrodzie ,robota będzie się paliła w rękach hi.Twoje wiersze Haniu zawsze czytam i są bardzo piękne Jest jeszcze jeden pan ,,chyba Zbyszek. To trzeci talent na Ogrodowisku .Odpoczywam Haniu i zaczynam się tym odpoczynkiem nudzić ,to nie dla mnie kiedy widzę ile roboty czeka Trudno mnie powstrzymać od niej ,nie usiedzę żeby nie wiem co hi.Jedynej rzeczy której mam dosyć to pracy zawodowej Reszta jest w porządku .Spokojnych snów Haniu niestety muszę się położyć Wstaję codziennie o czwartej rano a tak się fajnie o tej porze śpi
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 11:27, 16 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
weronika77 napisał(a)
Dajana wciąż szuka wiersza Bogdzi napisanego "na urodziny Ogrodowiska", a tu taka niespodzianka...
Pięknie tworzysz, Bogdziu. Czy matematyki też uczyłaś tak do rymu?

Szukałam Weroniko i nie znalazłam .szukam dalej
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 11:30, 16 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
malgocha1960 napisał(a)
Dajanko,masz piękny dom,a z twoim samozaparciem za rok będziesz miała juz cały ogród dopracowany.

Małgosiu co ty mówisz ,za rok ? nie ma takiej opcji ale miło ze we mnie wierzysz
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 11:47, 16 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Klamber napisał(a)
Witaj Dajano. Ciekawy wątek prowadzisz, wpadłem tak przypadkowo i zostałem na dłużej. Przeczytałem początek i koniec, został mi teraz środek, Ciekawie opisujesz swoje historie. Widzę że jesteś dzielną i silną kobietą, która nie boi się wyzwań, nawet tych poważnych, budowa domu to nie bułka z masłem. Domek masz bombowy, po prostu jak już wcześniej ktoś pisał, bajeczny. Ziemie masz okropną i przed Tobą wiele pracy zaczem doprowadzisz ją do porządku. Ty masz kamień a ja wodę, na prawdę nie wiem co gorsze u każdego coś się zawsze znajdzie, jedni mają większe problemy, drudzy mniejsze. Życzę Ci siły i wytrwałości w zakładaniu ogrodu. Domek chociaż ładny to będzie się pięknie prezentował gdy otoczysz go zielonym ogrodem. Pozdrawiam Cię serdecznie.


Witam serdecznie nowego goscia w moich skromnych progach .Mało sie udzielam póki co ,fakt że byłam bardzo zajęta wykańczaniem domu .Teraz to sie zmieni .Dziekuję za miłe słowa, moze az taka silna to nie jestem ale lubie wyzwania ruch ,działanie i konsekwencję w nim Nie lubie się cofac pomimo tego ze jestem zodiakalnym rakiem hi.Dopięłam swego ze tak sie wyrażę i jestem z tego dumna Udowodniłam tym samym ze marzenia mają moc.Z pomocą siły z nieba, wsparcia wirtualnych przyjaciół ( czytaj forum budowlane)w chwilach zwatpienia, musiało sie udac .Teraz ogród to dopiero wyzwanie ! To prawda ziemię ma jak w kamieniołomach ,nie bedzie łatwo jak w zyciu Pokonam i to bo nie ma rzeczy niemozliwych Twoja woda chyba jest jednak gorsza . Kiedy odwiedze twój wątek napiszę wiecej .Dziekuje za wizyte Pozdrawiam sedrecznie i zapraszam ponownie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Bogdzia 18:35, 16 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
B yłam , wszystko przeczytałam i serdecznie pozdrawiam.I lecę dalej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 19:56, 16 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dajanko,stopniowo ziemię podmienisz,i rośliny same zaczną radzić.A zaczniesz już niebawem.W sierpniu najlepszy okres na byliny..We wrześniu cebulowe, w październiku krzewy i drzewa.
Ale co ja ci tu piszę....sama o tym wiesz.Mów tylko głośno czego szukasz.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies