Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

EPODLAS 20:08, 16 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj Dajano, zwiedziłam twój ogród, przeczytalłam wiersz Bogdzi, ile talentów mamy na Ogrodowisku. Wspaniałych ogrodników, fotografów i nawet poeci się zdarzają.
____________________
Mój ogród
Bogdzia 21:16, 16 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
dajana napisał(a)

Dajana wciąż szuka wiersza Bogdzi napisanego "na urodziny Ogrodowiska", a tu taka niespodzianka...
Pięknie tworzysz, Bogdziu. Czy matematyki też uczyłaś tak do rymu?

Szukałam Weroniko i nie znalazłam .szukam dalej


Str 508 u Danusi.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dajana 11:30, 17 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
EPODLAS napisał(a)
Witaj Dajano, zwiedziłam twój ogród, przeczytalłam wiersz Bogdzi, ile talentów mamy na Ogrodowisku. Wspaniałych ogrodników, fotografów i nawet poeci się zdarzają.


Witam cię z radoscią Kujawianko Cieszę sie z dwóch powodów ,wizyty nowego goscia ,,to pierwszy powód a drugi to Wlocławek ja też jestem z pochodzenia Kujawianką Seruszxko mi zapikało kiedy przeczytałam skad jestes .To prawda mamy tu wspaniala brac ,zyczliwych ludzi i talenty co nam zycie umilaja Wiedzy bez liku ,ogrodów które dech zapierają .Same pozytywy prawda? Pozdrawiam cieplutko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
EPODLAS 21:52, 17 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Dajano, przeczytałam kilka stron twojego wątku (obiecuję że w wolnych chwilach przeczytam dokładnie). Nie dosyć, że znasz Włocławek (wnioskuje że mieszkałaś tam 21 lat), to tak ciepło mówisz o swojej babci. Dokładnie jakbym mówiła to ja. Moja też zbierała i suszyła zioła i tym wyleczyła swoje dzieci z niejednej choroby, a suszona lipa na zimę i sok z czarnego bzu to był zawsze. Mnie też z niejednego przeziębienia wyleczyła. Dom masz wspaniały, a w szczególności podoba mi się ganek i to że jest biały. Daleko cię wywiało z Włocławka, zapachu kawy już nie ma. Moją działkę z sentymentu kupiłam w okolicy Rypina, tam gdzie mieszkała moja babcia.
____________________
Mój ogród
dajana 13:32, 18 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Widzę więc że wiecej mamy wspólnego niz tylko miejsce urodzenia.Nie spiesz sie z czytaniem mojego wątku On nie jest zbyt ciekawy .Wiem ze zapach kawy juz dawno zginął ,bywam często w moich stronach Mam jeszcze mamę i brata. Brat ciezko chory a mama wciąz poświeca swe życie dla niego .Dzieli nas wiele kilometrów dlatego tak często się przemieszczam .Próbowałam wszystkiego aby zamieszkała ze mną Wytrzymała trzy miesiace .Stała w oknie i płakała, jej swiat był gdzie indziej ,tęsknota za nim była silniejsza Zrozumiałam choć z bolem serca że starych drzew sie nie przesadza,,.bynajmniej niektórych .Rypin tez jest mi znany Cieszę się ze podążasz śladami babci .Moja pamięc o niej jest jak magia Moja babcia wciąz oswietla mi droge i czuwa nade mna Twoja zapewne robi to samo .Miłego dnia ci zyczę,biegnę do domu ,wpadne wieczorkiem Bozenko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 18:50, 18 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Smutno mi dzisiaj
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 20:10, 18 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Troszkę mojej zieleniny




Winobluszcz się odrodził po zmarznię ciu

Dlaczego mój Klonik tak marnie mi roś nie ? fakt przemarzł ale kiepsko się odradza mam go dwa lata

warzywa za to rosną jak na drożdzach .

pory i selery tez dorodne
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 20:10, 18 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Troszkę mojej zieleniny




Winobluszcz się odrodził po zmarznię ciu

Dlaczego mój Klonik tak marnie mi roś nie ? fakt przemarzł ale kiepsko się odradza mam go dwa lata

warzywa za to rosną jak na drożdzach .

pory i selery tez dorodne
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
kaisog1 20:12, 18 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
dajana napisał(a)
Smutno mi dzisiaj


A bo co tak smutno???
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
hanka_andrus 20:25, 18 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wieczór jak wieczór,a u mnie mgliście i deszczowo.
Na jutrzejszy dzień też zapowiedź niepogody.Dziewczyny przyślijcie trochę słońca......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies