Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 10:52, 02 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
irena_milek napisał(a)


Ale trawka!!! Miodzio!!! No i nawadnianie!!! Jak wczoraj biegałam z wężem po ogrodzie to nawadnianie automatyczne stało się moim marzeniem nr1 . Pisałaś u Moniki, że u Was zimno i leje, a nam z kolei w tym upale przydałaby się choćby jakaś burza z mocnym deszczem dla oczyszczenia atmosfery i ulżenia roślinkom - i nic, ani kropelki...

Jak to burza???? U mnie padało w nocy!!! Aga u cIebie nie??


U mnie tylko upał i podlewanie tradycyjne z konewką!

Irenka - też załóż nawadnianie. Wszystkim polecam. A o tych upałach w Polsce to nawet w tutejszej telewizji mówili!
____________________
ogród w Holandi
Milka 12:15, 02 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To właśnie musimy zrobić, bo mam dosyć podlewania, u mnie to trzeba się nałazić; ale najpierw kończymy rabaty i domek letni, a tam też od cholery pracy, bo powierzchnia duża, 100m, chyba w przyszłym roku będziemy myśleć o nawadnianiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agata_chrosc... 17:50, 02 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Priorytety trzeba mieć, to jasne. Zobaczysz jak odetchniesz z ulgą, kiedy te spryskiwacze sobie wyskoczą i podleją za Ciebie! Bardzo polecam głowice MP Rotator. Na prawdę pięknie leją i wiatr im nie straszny - strumień wody w zasadzie się nie odchyla nawet przy silnych podmuchach. Podobno zuzywają też mniej wody, ale tego nie mierzyłam tylko wierzę na słowo sprzedawcy. I to nie jest kryptoreklama! Po prostu wiem ile się naszukałam żeby wreszcie ten system skompletować i jak cenne były wszelkie rady osób, które już takie cuda miały. Dlatego szczerze polecam to, co sama sprawdziłam.
____________________
ogród w Holandi
Milka 17:51, 02 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dziękuję Agatko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 18:41, 02 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga j atego biegania ze szlaufem mam dość. Założę nawadnianie. Tylko muszę wszystkie tajniki zgłębić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
waska 18:54, 02 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
dawno mnie nie było a po nadrobieniu zaległości wciąż mam szeroko otwarte oczy!!!!
pięknie!!!! w tak krótkim czasie zrobiła coś niesamowitego !!!

trawa marzenie...
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
agata_chrosc... 18:59, 02 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Irenko - zawsze do usług
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 19:02, 02 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Marzena - żadnych tajników tu nie ma, na prawdę. Tylko trochę logiki i dokładność wykonania. Jak będziesz chciała, to zawsze mogę napisać wszystko co wiem.
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 19:04, 02 maj 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Wasko - tak mi mów! Trawa rzeczywiście spowodowała, że to juz jest zupełnie inne miejsce, co mnie cieszy niepomiernie. Ale to dopiero początek!
____________________
ogród w Holandi
Sebek 20:36, 02 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agata_chroscicka napisał(a)
Uwielbiam patrzeć jak mi samo się podlewa! A trawa zadziwiająco dobrze wygląda! Już prawie nie sposób dostrzec gdzie są połączenia. Wygląda na to, że znowu bez powodu panikowałam.



Takie zdjęcia kocham najbardziej - włączone nawadnianie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies