Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

majkel0326 19:20, 13 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolciu,fajne kolorki u Ciebie się pojawiły Małymi kroczkami stworzysz swój wymarzony ogródek.Powodzenia i trzymam kciuki
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 20:49, 13 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
A teraz troszke z innej beczki moje "maleństwa" jak je nazywam latam i oglądam je codziennie jakby to coś miało zmienić hehe ale cóż po prostu już tak mam
sadzonki aksamitek i goździków brodatych

duuże już dalie

no i pomidorki

a z przodu kilka sadzonek kapusty pekińskiej które dostałam a na pozostałych oknach drugie tyle warzyw i kwiaty przepraszam ze zdjecia nie wyraźne ale robione telefonem
____________________
Mój skromny ogródeczek
majkel0326 21:04, 13 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Niezła hodowla,sporo tego masz! Dalie z nasion wysiewałaś? Goździki brodate wysiewam na parapet w czerwcu i sadzę do gruntu we wrześniu,kwitną na następny rok,uwielbiam je.Same tez mi się rozsiewają
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 21:10, 13 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Tak Maju dalie z nasionek tylko ja ich nie wysiewałam ale dostalam od być może przyszłej teściowej która tez kocha sie w kwiatach goździki mam zarowno z nasionek kupnych jak i swoich i o dziwo zauwazylam ze z moich nasionek kwitna w tym samym roku gdy byly posiane a dopiero na kupnych przeczytalam ze zakwitna za rok no coz poczekam bo warto sa cudne !
____________________
Mój skromny ogródeczek
majkel0326 21:14, 13 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Pewnie,że warto poczekać,goździki są tego warte! Cudnie pachną,jeszcze lepiej wyglądają.Ja mam zawsze dla nich miejsce,chociaż jedną kępkę,ale muszę mieć
____________________
Maja - Moje roślinki
hanka_andrus 22:13, 13 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niezła hodowla! Będzie czym obsadzać ogród!Wsparcie w najbliższej okolicy masz jakby co/taka teściowa to skarb....o ile będzie twoją teściową./
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Celina 22:28, 13 kwi 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Karolciu toż to masowa produkcja!! jak Ty to ogarniesz? A dlaczego aksamitki nie siejesz wprost do gruntu.Miałabyś mniej pikowania. No chyba że to lubisz
____________________
Celina - Moje poletko
karolciab93 10:24, 15 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Haniu jak na razie na weselicho za wcześnie więc dlatego piszę że to być może przyszła teściowa ale co roku obdarowujemy się na wzajem sadzonkami kwiatow lub warzyw masz racje dobrze miec taka dobra duszyczke w poblizu
Celinko jak sił i chęci nie braknie to wszystko da się ogarnac aksamitek nie wysialam do gruntu bo jeszcze nie mam wytyczonego miejsca na kwiaty a z reszta lubie pikowac to mnie jakos rozluźnia mimo ze kregoslup czasami narzeka no i lubie patrzec jak sobie rosna maleństwa

a tutaj jeszcze troszke mojej wiosny
liliowce szaleja , tulipany nie pozostają w tyle a i hosty nie chcą być gorsze

jedna z host

piwonia też nie chce dlugo czekac

no i ukochana przez moją mame serduszka ma do niej sentyment bo wspominała że w ogródku babci rosła..

____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 10:29, 15 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
róże wypuszczją listki

to maleństwo mam już 3 sezon.. w ogóle nie rośnie ;/ tylko zaraz po zakupie kwitla . Chyba coś mnie nie lubi.. wiecie może jak się nazywa zebym wiedzała jak o nią dbac ?

orlik i hmm żurawka (?) .. właściwie to nie wiem może wy odgadniecie

i maleńkie hortensje które mamcia ukorzeniła dwie takie same powędrowały do cioci , która sie zakochala w tych roslinach
____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 10:35, 15 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
dalszy ciąg roślinek mam nadzieję ze Was nie zanudzę

rh który mimo iż jest ze mna ponad 5 lat jeszcze nie kwitł .. a ziemie mial odpowiednia przy wsadzaniu, ogrodek przejelam jakies 3 lata temu i od tego czasu go nawoze.. zrobilam oprysk jak było polecane na jednym z wątków.. no cóż zobaczymy tego lata ..

i troszke bukszpanów z tego mam nadzieje bedzie kiedys kula oby..

ten miał być stozkiem ale nie wiem czy uda mi sie go tak uformowac.. moze kiedys jak sie zagesci..

i na zakonczenie polana zawilców mam taki widok prawie z kazdej strony no i w lesie rzecz jasna

____________________
Mój skromny ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies