Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

mira68 10:36, 15 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Karolino ja też witam robię przebudowe ogrodu tak jak ty.Pozdrawiam
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
motylla 10:39, 15 kwi 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Karolinko, z pomocą życzliwych dusz z ogrodowiska wyczarujesz piękny zakątek Serce masz do tego a to najważniejsze. Trzymam kciuki i będę zaglądać Pozdrawiam!
____________________
Małgosia - Na okrągło
karolciab93 10:44, 15 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Dziękuje za odwiedzinki kwiaty kocham od zawsze tylko wczesniej jakos czlowiek mlodszy to i checi bylo mniej a teraz jest zapal, miłość no i Ogrodowisko i jak sie człowiek tylu pięknych zdjęć tu naogląda to i chce namiastke u siebie mieć
____________________
Mój skromny ogródeczek
Danusza 12:25, 15 kwi 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witaj Karolinko
podobny ogród miałam 26 lat temu jak się przeniosłam do męża po ślubie tez kury i gęsi wszędzie chodziły , ale ja zrobiłam ogrodzenie kurom i ogród tworzyłam i tworze od podstaw, dasz radę jestes młoda masz burze pomysłów a tu fajni ludzie ci podpowiedzą.
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
karolciab93 13:10, 15 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Danuszo tak masz racje kury i kaczki sieja postrach rosliną z czasem moze je ogrodzimy na razie niestety nie mamy mozliwosci ,a za to ze sa luzem odwdzieczaja sie swietnej jakosci jajkami a psy chronia doskonale przed lisami mam juz kilka pomyslow dzieki Wam na to jak zagospodarowac teren kolo domu jest kilka swietnych miejsc ktore mozna ukwiecic no ale trzeba czekac az polozymy kostke i ogrodzimy kury dziekuje za odwiedzinki
____________________
Mój skromny ogródeczek
mira68 16:36, 15 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Małgosiu wykonałaś kawał dobrej roboty.Pozdrawiam
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
hanka_andrus 17:01, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Karolinko,to maleństwo ,to też Rh-różanecznik.Ma kilka pąków,więc żyje,ale musisz go posadzić w lepszej ziemi ,tak jak tego dużego,kwaśny torf zmieszany z rodzimą i kompostem.+ Trochę suchego krowieńca.Może przesadź go w pobliże wielkiego brata,żeby łatwiej było o nie dbać?Pozostałe rośliny tylko czekają,żeby ruszyć z kopyta.
Serduszka piękna będzie.Ja też ją lubię,Pozdrawiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 17:07, 15 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odwiedziłam i widziałam, że zrobiłaś obrys linii rabat. Trzymaj się tego tropu. Bierz [przykład z Małgosi, pięknie jej wyszła okrągła rabata.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majkel0326 19:29, 15 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolciu,te kury to zmora.Teściowa jak jeszcze żyła to miała je wszędzie,niszczyły mi rośliny.Jednego roku wysypałam korę na rabatę,ani dwa dni tam nie leżała.Moje kury mają wybieg ogrodzony i w drogę sobie nie wchodzimy,a zieleninę noszę im w koszach i wszystkie jesteśmy zadowolone,a jajeczka pycha
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 11:11, 16 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Haniu dziękuje za porade nie wiedziała co to jest bo mama kupiła a kwitło z początku pięknie teraz już wiem wszysciutko jak tylko przestanie padać i przeschnie ziemia to go przesadze dziękuje jeszcze raz
Szefowo tak właśnie zrobie na razie tylko deszcz przeszkadza w planach ale jak podeschnie biore sie do roboty
Maju tak to prawda kury robią dużo szkód ale kaczki sa nr jeden w tej dziedzinie wyobraz sobie ze nawet juke potrafily hmm obgryźć przekonuje mame juz drugi rok zeby dala sobie spokoj z kaczkami , nikt u nas nie przepada za ich miesem a jajka znosza ale wiadomo jakby bylo wiecej kur to i tak jajka by byly a tak ogolnie kury to sa przyjazne zwierzaki i madre .. jedyna wada to to ze lubia grzebac heh
____________________
Mój skromny ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies