Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

karolciab93 20:59, 11 lip 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
dalie miniaturki z nasionek

w tle kwitnaca juka

a tu już duże kwitna juz 3 sztuki ale jak robilam zdjecia to braklo mi miejsca na karcie

a to juz bardziej ogólnie


____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 21:07, 11 lip 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
aksamitki w roli obwódki , pieknie sie zagescily

liliowiec ciagle wytrwale kwitnie

czarnuszki kwitna, musze przyznac ze sa na prawde piekne chociaz mojej mamie sie nie podobaja, dla mnie maja swoj wyjatkowy urok i dodaja ogrodkowi lekkosci

a tak pracuje pszczółka


mieczyki tez juz wypuscily paki ale se ciesze jak tylko znajde chwile polece po dluzsze kołeczki zeby ja podwiazac bo mam ale za krotkie.. swoja wielkoscia dogonily juz prawie rh nie moge sie doczekac kolorow jakie maja
a teraz uciekam spac nabrac sil na jutro bo mam jeszcze duzo pracy , musze skonczyc plewienie i podcinanie truskawek o i duzo tego.. pozdrawiam
____________________
Mój skromny ogródeczek
majkel0326 21:15, 11 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolciu,ale kwitnąco u Ciebie! Bardzo kolorowo.Wierzę,że pracy dużo,bo to akurat okres zbiorów wielu warzyw.A przed nami jeszcze żniwa.Pozdrawiam Cię
____________________
Maja - Moje roślinki
hanka_andrus 22:13, 11 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Karolinko! Po owocach poznacie ogrodnika,a po kwiatkach kwiaciarza.
A u ciebie i jedno ,i drugie superanckie!
Gratuluje efektów.Już niedługo tej twojej harówki....... na ogórki się piszę.Szkoda ,że tak daleko masz ten swój wypasiony ogródek ode mnie.
Buziaczki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Celina 10:41, 12 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
[

a to już perliczki mimo ze jako dorosle potrafia niemilosiernie piszczec mi pod oknem to i tak jestem nimi zafascynowana , jak dla mnie sa jeszcze bardziej slodkie od malych kurczaczkow na razie szt 10 ale perlicza mama ciagle siedzi na jajkach zapewne jeszcze ich przybedzie



cudne! Witaj Karolciu!
U Ciebie samo życie

____________________
Celina - Moje poletko
zawitka 14:15, 09 paź 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Kwiatów dużo kolorowo a pisklaki urocze Pozdrawiam cieplutko
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies