Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Martek 00:56, 07 cze 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Robercie ja też nie jestem "przodującą"Sową na forum.To chyba ta pogoda wymusza na nas sen Może i dobrze,odpoczynek musi być
Hosty można dzielić i jesienią bo przyrosty są już ukorzenione,takie jest moje zdanie bo ja je dzieliłam jesienią
Dobrego czwartku
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 00:56, 07 cze 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Irysy śliczne,ten bordowy najpiękniejszy
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Klamber 09:41, 07 cze 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Aniu, dostałaś nr 5 z żółtą bródką, ale najgorsze jest to że stoi u mnie Twój kielichowiec nie wiem czy ja dałem Ci przez pomyłkę derenia, czy zapomniałem o nim, nie wiem. Będzie czekał na Ciebie do następnego spotkania a jak nie będzie nadziei na spotkanie to wyślę go, OK? Kurcze, dopiero wczoraj go zobaczyłem przy podlewaniu, przepraszam Aniu. Na którego jeszcze masz chciejstwo. Tego łubinka dostałaś

Karolciu, podzieliłem taką karpę jak na focie, ta środkowa, miała pewnie z 60x50 cm

Majka, zapisuj co chcesz, to na jesieni się wymienimy, dorzucimy jeszcze miecie i zobaczymy co jeszcze. Pozycji nr 5 mam do bólu a innych miałem po jednym kwiecie, ale jak się wykopie to może będzie się czym podzielić, myślę że będzie się czym podzielić. Pozdrawiam wszystkich.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Krys 10:17, 07 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Klamber napisał(a)
Pokaż Krysiu co tam fajnego będziesz dzielić. Zobacz moje sadzonki, podzieliłem jedną na 10 części.

zdjęcie z połowy maja.


Wow Robert Twoje hosty to olbrzymy ,moja są na str.93 w moim wątku czy je też podlewasz EM-ami?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
majkel0326 11:10, 07 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Robert,może być piątka,wszystkie są piękne.Ja mam do oporu jasno niebieskich i blado żółtych.Reszta tak jak u Ciebie dopiero się rozrasta.Teraz jedna kobitka ma mi przywieść łososiowe jak przekwitną.Mam jeszcze takie,które nie kwitły i szczerze już zapomniałam jakie miały być Jeden na pewno miał być różowy,już dwa lata na niego czekam i jeszcze rok na pewno muszę być cierpliwa.
____________________
Maja - Moje roślinki
majkel0326 11:11, 07 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Robert,Ty też z tych czerwcowych Robertów,jak mój tata? Jeżeli tak to najlepsze życzenia imieninowe
____________________
Maja - Moje roślinki
Bogdzia 11:31, 07 cze 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wszystkiego najlepszego ( jesli dzis obchodzisz Imieniny) a jesli nie to tez wszystkiego najlepszego Robercie.Przesyłam Ci peonowy bukiet stojacy na moim biurku.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 11:38, 07 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ja w imieniny patrona swoje goździki- dużo zdrowia!



Przyznam się szczerze,że strach do Ciebie wstawiać jakieś swoje fotki- przeważnie mi nie wychodzą,ale jestem siwą blondi ,na dodatek upartą,więc może nie skrytykujesz....Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
andziulka 11:40, 07 cze 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Przybiegłam do Twojego ogrodu i stwierdzam, że jest piękny!!!!!!!!!! nie tylko jesienią Sliczne zdjęcia
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Klamber 16:10, 07 cze 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Oj, bardzo dziękuję za pamięć i życzenia, bardzo miło z Waszej strony, dopiero przyjechałem, później się odezwę.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies