Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 12:43, 19 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danutka napisał(a)
Izo kochana zrób proszę fotkę twoich grabów koło tarasu Chciałam mojemu R pokazać jak wyglądają bosko

Mam taras i na nim jak nie wieje to praży, w ciągu dnia max 3 godziny rano można korzystać Żadne parasole i inne wynalazki nie wchodzą w grę bo przy tym wietrze to na Podkarczówce mogą wylądować Taki żywopłocik spełniłby role myślę.

Miłego dnia


Danuś baterie się ładują ... nasz grabowy żywopłocik na etapie mocnego prototypu ... widziałam czerwone buczki i nawet się zastanawiałam czy czerwona ścianka nie byłaby lepsza ... zdjęcia słabo wychodzą bo gałązki rachityczne i mało co widać ... przywieź go kiedyś niech sobie zobaczy ...

tylko różnie może być z tym co zobaczy bo np moja mama rzekła iż jak patrzy to widzi wiejskie wesele z dechami i powtykanymi obok dla dekoracji olchami no nie fiem ... jeżeli tak się dawniej bawili na "tańcach" we wsi to ja jestem pod wrażeniem ... mi się to bardzo podobywuje .. ... nie ma to jak powrót do korzeni ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 12:44, 19 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek napisał(a)
Obi powinno Ci odpalić część zysków, bo Twoja lawenda to chyba najlepsza reklama tego marketu


Sebuś no właśnie ... ... załatwisz mi to ... bo oni jakoś tak nie odpalili, że dwie ulice dalej mają żywą reklamę ))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Danutka 12:59, 19 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Podsyłam Ci zdjęcia mojej niebieskiej róży
Wygląda średnio ale jak pachnie obłęd Oczywiście nazwy nie znamJak widać na załączonym obrazku gdzie tu widzisz niebieski kolor?



Po co ja powiedziałam gdzie ta lawenda dostępna jutro całe Kielce mi wykupią
A twoja mama się nie zna jak mówię że jest bosko to jest
Dziś już dzwoniłam do koleżanki która pracuje w leśnictwie z pytaniem po ile sprzedają graby, jakie duże mają jutro się dowie i mi powie

Aha Iza a może Ty chcesz bluszcz pnący ? Mogę Ci skołować dużżżo od siostry
____________________
Danutka:)
Konstancja30 13:18, 19 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danutka napisał(a)
Podsyłam Ci zdjęcia mojej niebieskiej róży
Wygląda średnio ale jak pachnie obłęd Oczywiście nazwy nie znamJak widać na załączonym obrazku gdzie tu widzisz niebieski kolor?



Po co ja powiedziałam gdzie ta lawenda dostępna jutro całe Kielce mi wykupią
A twoja mama się nie zna jak mówię że jest bosko to jest
Dziś już dzwoniłam do koleżanki która pracuje w leśnictwie z pytaniem po ile sprzedają graby, jakie duże mają jutro się dowie i mi powie

Aha Iza a może Ty chcesz bluszcz pnący ? Mogę Ci skołować dużżżo od siostry


nie wykupią przecież "pierwsza" ! będziesz ... no i ja już zaraz będę próbowała sadzonki robić ...

może i ta róża niebieska nie jest ... nawet na pewno nie jest ale piękna jest a jak jeszcze pachnie ! ... natomiast ten kolor chciała Anula (mój raj na ziemi) ... i ma białe i różowe ... ot przewrotność natury )))

zgrabne młode graby to miód i malina czeba zalesiać areał nawet jak ma gigantyczne 400 metrów w kwadracie ))) (to nawiązanie do mojej makro przestrzeni ) ...

bluszcz ... pewnie, że kcem ! ... widziałaś ten płot z betonu co na niego czeka ... i moje marzenie o hidkotowej ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:19, 19 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danusia a w ogóle to powklejaj więcej zdjęć od siebie ... gościnnie u mnie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
admete 13:40, 19 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Konstancja30 napisał(a)


Aga ... Joannę trzeba z nasypów tarasowych i szału płytkowego wydobyć ... bo nikt tak nas nie zorganizuje jak Joaska ... ja jestem absolutnie za stawieniem się pod tablicą ... tylko uprzedzam nic nie podoradzam bo bendem się gapić ... i szachuję zjazd na ślizgawce z chłopakami ... zawsze chciałam to zrobić !!!


Zjazd masz jak w banku - ale jak pokażesz żeś taka fajna ciotka - to później Cię nie wypuszczą hahahahaha.

Ok to ja będę próbowała wyrwać Joaśkę z wnętrzarskiego szału
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 13:44, 19 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I jeszcze zapomniałam zapytać - kiedy w domu jesteś bo przyjeżdżam lawendę oglądać
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Madzenka 16:40, 19 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lawendowe pole
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Magda_ 17:03, 19 cze 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Konstancja30 napisał(a)


witam i zapraszam ... to wolne realizacje ... no ale co się nagadam jak kfiatka wsadzę !!! to moje ))))


to ty gadaj i sadź a ja będę podglądała
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Danutka 17:37, 19 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Haha nakręciłam Ci gości tą lawendą

Dzięki za propozycję wklejania fotek ale to TWÓJ watek i żal mi go zaśmiecać

____________________
Danutka:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies