Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 21:23, 03 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza wiedziałam, ze na Cicbie moge liczyć! Wiesz że ja przegapiłam tę rabatę różna ze stipą? No uwierzyć nie mogę
Jednak intuicja mnie nie zawiodła głowy kwiatow róż w kłosach stipy. Tak będzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 17:41, 22 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wiosna się zbliża, czas na dywagacje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pamajo 23:54, 18 lut 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Witaj Konstancjo Izabelo!
Zostaję Twoją fanką. Trafiłam na Ciebie na 312 str. wątku Marzeny gdzie dałaś wspaniały opis jak nauczyć małża (co za cudowne słowo) gotować. Dostałam głupawki ze śmiechu i musiałam w te pędy tam gdzie król piechotą coby nie zmoczyć nic oprócz chusteczki. U Ciebie jestem dopiero na 10 str. więc nie wiem jak się akcja dalej rozwinie ale przy tym sposobie narracji będzie bardzo interesująco
____________________
Jola
baraga1904 07:21, 19 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...puk, puk...jesteś czy juz w ogrodzie szalejesz?
Joaska 10:03, 19 lut 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Cześć Izula,
ja dopiero teraz wracam do żywych, bo ostatnio to u nas cały czas choroby .... już mi się zimy odechciało i chcę już wiosny, słońca chcę!!!

Iza,że ja wcześniej tych lamp nie widziałam ... co to za lampy, ja takie chce, gdzie można nabyć!!!! Ich tam przecież nie było prawda ....?? Nie mogłabym przegapić .......



Pozdrawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Wieloszka 12:35, 19 lut 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wzdycham do Twoich klimatycznych wnętrz i... cudnej choinki Zapisałam inspiracje na przyszłość, bo u nas już wiosna za progiem
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Agnieszka_B 16:28, 19 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Tez pukam do ciebie. Gdzie jesteś?
____________________
zapach-ziemi
Pamajo 02:05, 24 lut 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Witaj ponownie Konstancjo - Izabelo!!!!!!!!!!
Nie dosypiając po nocach, śmiejąc się i płacząc ze śmiechu dobrnęłam do 585 str. Twojego wątku gdzie zaczęłaś tworzyć rabatę tulipanowo - niezapominajkową, różano - tulipanowo - trawkowo - bukszpanową i musiałam po prostu musiałam przeczytać pismo obrazkowe, żeby zobaczyć co z tego wynikło.
Jestem zachwycona!!!!!!!!!!!! Różę Leonardo też posiadam od jesieni w "moim nie moim" ogródku. Teraz szukam dla niej towarzystwa, żeby od wiosny ją uszczęśliwić.
Czytając Ogrodowisko stworzyłam elektroniczny notatnik pt. "INSPIRACJE" gdzie zapisuję wszystkie informacje o roślinach.
Czytając twój wątek stworzyłam notatnik "KONSTANCJA-IZABELA" gdzie zapisuję wszystkie Twoje opowieści.
Są FANTASTYCZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najbardziej ponury dzień staje się słoneczny. Czytanie Twojego wątku powinno się zalecać na depresję.
Wracam z powrotem do 585 str. i czytam dalej.
Serdecznie pozdrawiam
P.S. Pozdrawiam również PM, Viki i Tekilę
P.S. PM to Pan Mąż
____________________
Jola
Madzenka 06:49, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza wracaj!!! Wiosna, czas się obudzić ze snu zimowego do rpac w ogrodzie.
Graby ciachnięte? Cebulowe wyłażą, miedzian zastosowany, przygotowania do oprysku olejowego poczynione?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
makkasia 08:58, 24 lut 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
PUK, PUK !!!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies