Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

malgorzata_s... 22:03, 08 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Myślałam że to Iza powróciła z niebytu. Chyba Kielce trza odwiedzić coby ją zobaczyć
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 22:23, 08 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wróciła, widziałem ja u Gabi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margarete 00:46, 11 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja też
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Magda70 08:35, 11 maj 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Iza...pokaż coś
Napisz coś.. Tęsknię za Twoim pisaniem...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Pszczelarnia 17:06, 12 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Izabello-Konstancjo, ja czekam ale ileż można tak czekać na ... choć pismo obrazowe. Mam nadzieję, że niezapominajki są w kadrze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 06:23, 13 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza już nas nie lubi, bo jest na fb a na O nie ma czasu. Jak się czegoś nie lubi to brakuje na to czasu.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 22:27, 13 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madzenka napisał(a)
Iza już nas nie lubi, bo jest na fb a na O nie ma czasu. Jak się czegoś nie lubi to brakuje na to czasu.....


Madżenka no przecież uduszę albo "popełniem" inszą inszość w kategorii czynów nieskromnych ... ...

choć racji w tym coś jest ... bo nie ... nie lubię Was ... kofffam Was i to czy jestem czy mnie jakby nie ma ... to jedna racja ...

druga ... no coś w tym jest, że brak czasu nie jest wytłumaczeniem i sama mocno drwię z tego jak to znajomi w przelocie na galeryjnym spacerku ubolewają nad brakiem kontaktu bo świat pędzi ...

faktem jest, że od czasu gdy z namaszczeniem i po wielopoziomowych przemysleniach wskazywałam paluszkiem i siem robiło minęło wiele czasu ...
faktem jest, że gdy ten paluszek musi robić wszystko sam nie ma już tyle czasu na stukanie w klawiaturę co kiedyś ...
ale tez faktem jest, że to nie tylko to ...

ale nie o nielubienie tu chodzi ...

a teraz bendzie prywata ... gwoli wyjaśnienia ...

praca ... zakupy ... córka i dom ... ogrodniczkowanie a plany wcale nie zmalały ... i nagle jest wieczór ... a wieczór należy do Adamo ... to dla niego teraz palce klikają elaboraty ... no cóż dziewczynki (i Sebku ) Dasiek ma pierwszeństwo ... a drugie pudło ma moja próba osadzenia się w nowym położeniu ... wiem trwa to trochę ale ja zanim się usadowię to nakręcę kółeczek ... no ale to wiecie ...

i tak się niemal od roku sadowię ... wszyscy wiemy, ze moje zdolności lokalizacyjne wybiegają daleko poza przeciętną ... więc nawet nie proszę o przebaczenie ... ułomności nie można przebaczać ... ją się toleruje ...

niniejszym nożyce siem odezwały jak Madżen berłem walnął w stół ...

przepraszam czekających ... obiecuje się ogarnąć ...

wybaczycie ... ???
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Pamajo 22:38, 13 maj 2015


Dołączył: 20 wrz 2014
Posty: 174
Oooooooooooooooooooooch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak się cieszę że znowu tu jesteś.
Jestem nieskromnie zakochana w Twoich tekstach.
Oooooooooooooooooooooch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Jola
Madzenka 06:38, 14 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nie wybaczymy jesli w kalendarz nie wpiszesz raz w tygodniu 15 minutowej sesji z nami na O!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pszczelarnia 08:23, 14 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Trzeba było strunę uczuć szarpnąć u Konstancji.

Galeryjny spacerek ... kwintenencja braku czasu.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies