Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 17:45, 18 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260






____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 17:49, 18 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260








____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:13, 18 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
jak widać zdjęcia jeszcze kwietniowe ... początek maja zdominowała matura Nieletniej, która straciła już dawno prawa do tegoż określenia albowiem w międzyczasie uzyskała tzw pełnoletność ... co najmocniej uświadomiła mi jedna czarna noc na SORze ... grrrrrrrrrrr ... dla tamtej nocy i kurdupla pielęgniarza, którego jakimś cudem (ale tylko cudem) nie unicestwiłam ... za to plany na różne wariacje tego czynu miło wypełniały mi czas od północy do rana na poczekalni ...

gdzieś pomiędzy polskim a rozszerzona chemią stało się dla mnie jasne, że ten piękny pas trawniczka przed domem jakby stał się historią i w 1/3 go jakby nie ma ... Łysa Polana kojarzy się nam z pięknem w samym sobie ... mój łysy trawnik uwierzcie mi nieeeeeeeee ... informacja poszła jasna 1000 km dalej iż trawnik ten musi się reaktywować i to jak najszybciej i tym razem bez fuszerki ...

i obawy ...
względem traw ... czy ruszą ... są takie co się zdeklarowały pozytywnie ... są takie co nie wiem ja i one chyba tez jeszcze nie wiedzą ... ogólnie nie jest źle ...
tu powinnam się pochwalić albowiem na targach nabyłam traw więcej niż kilka ... i dumnam ... ale tylko z połowy ... połowa druga kupiona w postaci ziemi i suszu w woreczku na guziki budzi wciąż niepokój i zastanawia mnie czy stara dobra baśń o nagich szatach cesarza nie odzywa się pointą ... tym razem wobec naiwnej ogrodniczki ...

cdn ... dom wzywa ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Margarete 18:53, 18 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Konstancja30 napisał(a)


i tak się niemal od roku sadowię ... wszyscy wiemy, ze moje zdolności lokalizacyjne wybiegają daleko poza przeciętną ... więc nawet nie proszę o przebaczenie ... ułomności nie można przebaczać ... ją się toleruje ...

niniejszym nożyce siem odezwały jak Madżen berłem walnął w stół ...

przepraszam czekających ... obiecuje się ogarnąć ...

wybaczycie ... ???


No nie, nie wybaczymy..... ......sama tak napisałaś wyżej.....ale na pewno: tolerujemy.........(rany jak to napisać jako czasownik dokonany..."stolerowaliśmy już".....ten czsownik jest chyba nieprzechodni i sie nie da....trudno, najważniejsze że akt tolerancji się juz dokonał..... czujesz to ? )
Iza jak mnie bardzo brakowało tego twojego pisania...., i fotek, i piesy, i ogrodu, i ciebie
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
dorciabe 18:59, 18 maj 2015


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Iza jak się cieszę, że jesteś i piszesz, i wspaniale jest Cię czytać
Ujęcia ogrodowe piękne
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Madzenka 20:35, 18 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jednak byłas na biezaco bo wiosną zaeitały do ciebie purpury w postaci bratków i stokrotek
Ale ja wciaż czekam na Grabiszcze i kolejne tulipany !


Maragaret czasownik nieprzechodni... przecież jam umysł ścisły ... Ja tego nie ogarniam a maturę zdawałam 26 lat temu!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 20:47, 18 maj 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Rozszerzona chemia? Lał Trzymam kciuki za świetne wyniki

Czasownika nieprzechodniego tez nie ogarniam, pomimo iż matura pisana w zeszłym roku Może lepiej napisać zaakceptowaliśmy?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 20:51, 18 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jestem nieczasowa.. też.. co mnie cieszy... chociaż denerwuje i odbiera wiele przyjemności.
Na teksty zajrzałam...
Fotki.. mistrzyni detalu... niedościgniona mistrzyni.. i jak odebrać nazwę dla Alei.. Aleja może być dumna.
SOR?????

Z Adamo gadaj przez SKYpa.. szybciej niż klepać w klawiaturę.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Wieloszka 22:14, 18 maj 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Och! Trafiłam w sam środek retrospekcji! Dużo się działo, najważniejsze że już jest dobrze
Stokrotki wspaniale zaaranżowane, a wianek - masz być z czego dumna Dzięki męczeniu detalami mogę zgapić
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Konstancja30 22:15, 18 maj 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dziękuje ... jesteście kochani

Irenko wstawiłam co miałam ... obiecuje coś pofocić ale ileż można 3 rabaty na krzyż focić ... za to byłam widziałam ... a dziś jeszcze masz piękniej

Małgosia ... teraz już nie mam wątpliwości ... dziś matury bym nie zdała ! ... dobrze, ze każdy zdaje swoją na miarę swoich czasów ...

Dorcia żebyś wiedziała jak ja się cieszę ! ... to niesamowite jak dobrze znów być w domu no ogrodzie niby ... z Wami

Madżenka wiosenne purpury w pełnym rozkwicie ... bez stokrotek nie ma życia ... tulipany prawie przekwitły może aniołki wytrzymają do jutra ...
graby za to mnie zaskoczyły ... takie były mikre w zeszłym roku ... podcinałam z pewną dozą nieśmiałości ... za to dużą niewiary w całe dzxiałanie ... a tu masz ... grabiszcze szaleją ... w kadr to złapać trudno ale ich zieleń jest bossska ...

Sebek propozycja zwyczajnego zaakceptowania wydaje mi się być idealnym wyjściem ze świata, w który nieopatrznie wprowadziła nas Małgosia ... wszystko zdane kciuki można chyba puścić bo teraz to tylko na wyniki czekamy ...

Anek byłaś widziałaś to powiedz mi jak u mnie stać się mistrzem perspektywy !!! ... prędzej Salomon by nalał z próżnego ...

Aga - Wieloszka narozrabiałaś ... kamasje kcem ... a nie chciałam ... ba nawet nie wiedziałam, ze istnieją ... tylko chyba ten szpaler sobie w rynnie zwizualizuję )))))))))))) ...

Ewka kobieto dziekuję !
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies