Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Mala_Mi 17:46, 03 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Anita1978 napisał(a)


Brakuje mi w tym krajobrazie drzewa.... masz tam coś posadzone???

A tak wogle to masz piękny ogród... jeszcze młody a już zachwyca... i wcale nie jest to łubu-dubu.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 20:36, 03 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dobrze ze jesteś i nie powiem co myślę że tak długo sie ani słowem nie odezwalas, całe szczeście że Małgosia napisała ze wszystko w porządku.Trawy Ci pięknie porosły i kwitną , pieknie jest. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 06:36, 04 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)
Dobrze ze jesteś i nie powiem co myślę że tak długo sie ani słowem nie odezwalas, całe szczeście że Małgosia napisała ze wszystko w porządku.Trawy Ci pięknie porosły i kwitną , pieknie jest. Pozdrówka.

Przepraszam....mam nadzieje, że mi wybaczysz....
____________________
ogródek Anity
Anita1978 06:37, 04 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Mala_Mi napisał(a)

Brakuje mi w tym krajobrazie drzewa.... masz tam coś posadzone???

A tak wogle to masz piękny ogród... jeszcze młody a już zachwyca... i wcale nie jest to łubu-dubu.


No mi właśnie też drzewa brakuje.....może na wiosnę to zmienię.....jakieś propozycje?
____________________
ogródek Anity
Anita1978 06:39, 04 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)

No nareszcie twójh wątek ożył bo juz musiałam sie za ciebie i twoja nieobecnośc przed dziewczynami tłumaczyc..

ładna jesien u ciebie i modelka widzę pozuje tyłem jak u mnie, tyle że twoja chociaz łeb odwróciła do aparatu

A to na zdjeciu to perukowiec czy grujecznik ? bo ładnie wygląda, troche bordo, troche pomarńczu i cien zieleni ma w listkach....

Twoja wyspa traw zachwyca, jeszcze troche a dorówna tym trawom nad oczkiem u Małej Mi, naprawde bujnęło ci wszystko niemozliwie

U mnie tez wczoraj jednego kwitnącego goździka na rabacie widziałam i ze 3 szt w donicy....smutne to, jesien i zima idzie nieodwołalnie, chociaż i tak dzis słoneczko piekne..
Buziam !

Małgoś, to perukowiec.....wybarwiła sie tak dziwnie, bo on w takim miejscu rośnie mało słonecznym.....od zachodu i w dodatku pod domem....
Trawy ładnie zakwitły faktycznie w tym roku bedą ozdobą nie tylko jesienią ale i zimą
____________________
ogródek Anity
Anita1978 06:47, 04 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
popcarol napisał(a)
Piękna jesień u Ciebie Dereń cudnie wygląda JAka to odmiana, wiesz może?
pozdrawiam!!

Nie wiem jaka to odmiana , mam ich kilka w różnych odmianach, wiosną wyglada tak

(Po lewej stronie mocno przycięty- taki żółto zielony)
____________________
ogródek Anity
Anita1978 06:48, 04 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ivvvona napisał(a)
Fajnie że już jesteś Piękna jesień u ciebie, trawy dają popis Pozdrawiam

Trawy faktycznie są ładne, a kiedyś nie przepadałam za nimi....u ciebie pewnie jescze piękniejsze....idę zobaczyć!
____________________
ogródek Anity
Madziarzeszow 07:02, 04 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Anitko piękny ogród , trawki i zaschnięte hortki nadają romantyczny klimat zimą
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
iwonadm 07:34, 04 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Anitko piękną masz jesień
z drzew to polecą sztandarowe ogrodowiskowe miłorzęby szczepione Marilen
Grujecznik
mi się bardzo podoba tulipanowiec ale odmiana edward grusztyn
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Anita1978 07:57, 04 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Madziarzeszow napisał(a)
Anitko piękny ogród , trawki i zaschnięte hortki nadają romantyczny klimat zimą

Hej Madziu!
W ogrodzie już jesień....i powiem szczerze, ze mnie ta jesien i nadchodząca zima cieszą.....może to niepopularne tu na ogrodowisku, ale cieszy mnie fakt odpoczynku od prac ogrodowych.....jednak w sezonie ciągle cos do zrobienia- a to chwasty, a to przycinanie, a to nawożenie, a to podlewanie, a to przesadzanie, dosadzanie i kopanie....teraz przeczytam wszystkie zaległe książki- przy kominku, z lampką wina.....w sezonie nawet nie ma czasu na posiedzenie w altanie lub na huśtawce.....
Jescze tylko trochę spraw porządkowych zostało w ogrodzie- spuszczenie wody, zabezpieczenie ciurkadełek, pochowanie stolików, ławek itp....ale już bliżej. Iż dalej do wieczoru z książką
Choć niewątpliwiej bedzie mo brakowało róż....tu liczę na romantyczną bądź co bądź strone osobowości mojego męża

____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies