Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

NaszKrajobraz 14:09, 12 gru 2015

Dołączył: 12 gru 2015
Posty: 1
Dzień dobry! jestem pasjonatem zieleni, ogrodowisko znam z czasopism i wystaw ogrodniczych. Na forum mam nadzieję miło spędzać czas Pragnę również brać czynny udział w dyskusjach. Pozdrawiam.
____________________
Dlaczego "Nasz" ? To proste. Krajobraz jest dobrem wspólnym, więc ? dbajmy o niego wspólnie!
jolinek 02:42, 15 gru 2015


Dołączył: 10 gru 2015
Posty: 7
Witam Wszystkich ! Od kilku lat odwiedzam Ogrodowisko jest to świetne formu pozytywnie zakręconych ludzi jak ja, dlatego postanowiłam dołączyć do zacnego grona i uczyć się od profesjonalistów. Od prawie trzech lat jestem posiadaczką domu z działką , która ma 13600m jest strasznie długa i włąska trudna do zagospodarowania. Działka jest częściowa obsadzona przez poprzedniego właściciela iglakami a ja postanowiłam to zmienić .Więc sukcesywnie dosadzam przesadzam i końca nie widać. Pozdrawiam Jola .
____________________
Jola - Spełnione marzenie o maleńkim ogrodzie
Azja 01:13, 21 gru 2015

Dołączył: 27 lut 2013
Posty: 1
Witam Wszystkich Zielono zakręconych

Od kilku lat zaglądam tu z większym lub mniejszym natężeniem, nawet mam tutaj kilku przyjaciół, więc czas się ujawnić.Uciekliśmy z Warszawy do małej wsi w woj.mazowieckim. Mieszkamy w domku, na 1500m2 działce z ziemią klasy V,ogród zakładam od momentu wbicia pierwszego szpadla na budowie, ciągle coś zmieniam - demoluję i urządzam na nowo i zapadam na nowe choroby roślinne...chronologicznie.....krzewy owocowe,drzewa owocowe,krzewy,drzewa,byliny,pnącza i ostatnia miłość - róże.Pozdrawiam Paweł.
____________________
chester633
Vicky 11:17, 04 sty 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 121
Witam Ogrodomaniacy! Ogrodowisko z ukrycia śledziłam przez rok, aż wreszcie się odważyłam i przyszła kolej na mnie zapraszam do ogródka http://www.ogrodowisko.pl/watek/6382-moj-kawalek-gliny
____________________
Za zielonym płotem
gosiam 16:50, 07 sty 2016

Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 16
Witam wszystkich, zaglądam od jakiegoś czasu, mam mały ogródek i coś już zaczęłam w ostatnie lato zmieniać.....mam nadzieję, że uda mi się wyczarować ogród moich marzeń. Pozdrowienia )
____________________
Gosia - Mały ogródek z oczkiem wodnym
renia 20:12, 08 sty 2016

Dołączył: 08 sty 2016
Posty: 7
Dzień dobry!
Rośliny to moja pasja! I doniczkowe ( storczyki, hippeastra, skrętniki, fiołki) i ogrodowe.
Pozdrawiam,
Renia
Gardenarium 22:57, 08 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Reniu, czas je pokazywać w odpowiednich wątkach. Chwal się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaBB 10:01, 11 sty 2016

Dołączył: 11 sty 2016
Posty: 13
Dzień dobry Panie i Panowie . Nazywam się Agnieszka, mieszkam na wsi, w jednej z podlubelskich miejscowości, i zaczynam swoją przygodę z ogrodem. Swoją bo do tej pory mieszkałam z rodzicami, i jakoś ten temat mnie specjalnie nie interesował. Po za skoszeniem trawy, nie robiłam nic, a jak się urodził mój syn, to temat wogóle zszedł na dalszy plan. Niemniej jednak, jak już lada chwila będę na swoim, i chciałabym przyłożyć się do stworzenia ogrodu, który będzie cieszył oko i duszę. Liczę na Waszą pomoc! Póki co zaznajamiam się z regulaminem, i nie wiem, chyba wrzucę parę zdjęć z ogólnym zarysem mojej działki, i hmm poczekam na komentarze. Tak więc, reasumując dzień dobry Wszystkim!
____________________
Formalnie od frontu przytulnie od ogrodu
Basilikum 20:57, 12 sty 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Witaj Agnieszko zaloz swoj watek i wrzuc fotki, bedziemy kibicowac i doradzac.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
reniutek29 23:33, 13 sty 2016

Dołączył: 12 sty 2016
Posty: 7
Witam wszystkich forumowiczów.
Od dłuższego czasu podglądam Wasze cudowne ogrody. Postanowiłam dołączyć do tak zacnego grona i skorzystać z Waszych porad.
Pozdrawiam
Reniutek
____________________
pierwszy ogród, ale co dalej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies