Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 22:25, 28 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)
Bożenko jakie to magnolie? Ale będzie feria kwiatów w weekend majowy


Na zdjeiach jest Aleksandrina i Suzan a mam jeszcze gwiaździstą i Nigrę.

Faktycznie dobrze ze zdążyłaś przed deszczem . Ja podsypałam tylko nawozem do rh ,
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gabriela 22:36, 28 kwi 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Bogdziu, jakie śliczne "kluczyki", czyli pierwiosnki lekarskie, mam do nich sentyment, miałam ich dużo w starym ogrodzie, same rosły. Przywiozłam tutaj, ale zniknęły mi, podobnie jak inne pierwiosnki. Dawno temu to już było. Szkoda, bo nigdzie już takich nie da się kupić.
Magnolie piękne, u mnie Susan ma już kilka rozwiniętych kwiatów, ona jest niezawodna.
Pokaż piwonię delikatną jak zakwitnie, ma czerwone kwiaty?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 22:45, 28 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)
Bogdziu, jakie śliczne "kluczyki", czyli pierwiosnki lekarskie, mam do nich sentyment, miałam ich dużo w starym ogrodzie, same rosły. Przywiozłam tutaj, ale zniknęły mi, podobnie jak inne pierwiosnki. Dawno temu to już było. Szkoda, bo nigdzie już takich nie da się kupić.
Magnolie piękne, u mnie Susan ma już kilka rozwiniętych kwiatów, ona jest niezawodna.
Pokaż piwonię delikatną jak zakwitnie, ma czerwone kwiaty?


Piwonia będzie czerwona , pełna i oczywiście pokażę. Pierwiosnki niezbyt szybko ale sie jednak rozsiewaja i ze dwa na początek mogę Ci podesłac ale chyba dopiero 7 maja bym wysłała bo w tym tygodniu (świątecznym) to za długo by szły. Jeśli chcesz to podaj adres.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 22:58, 28 kwi 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)


Kasiu miło ze wpadłas. Muszę Cię tez odwiedzic ale mam tyle zajęc że nawet
do łazienki się nie wyrabiam. Ostatnio ktos mi pożyczył skaner do skanowania i przerabiam zdjecia z filmów na komputerowe, a że fimów mam mnóstwo to musze przy tym posiedziec bo za tydzień skaner do oddania.Na dodatek źle mi wychodza twarze i nie mogę tego opanowac ale pokażę jak wyglądałam 37 lat temu .Na twarzach niestety te odblaski o których pisałam.


śliczne zdjęcie Bogdziu dzięki za makolągwę, chyba siedzi u mnie w jałowcu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 23:28, 28 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia córka podobna do Ciebie bardzo ... i nie dziwię się że M zatracił głowę dla Ciebie Na foto wyglądasz na 18 lat

A magnolie piękne... ależ maja pąków.. będzie co oglądać Tylko przymrozki sio, sio, sio .....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 00:00, 29 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

śliczne zdjęcie Bogdziu dzięki za makolągwę, chyba siedzi u mnie w jałowcu


Bardzo możliwe bo uwielbiaja w jałowcach miec gniazda.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 00:03, 29 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Bogdzia córka podobna do Ciebie bardzo ... i nie dziwię się że M zatracił głowę dla Ciebie Na foto wyglądasz na 18 lat

A magnolie piękne... ależ maja pąków.. będzie co oglądać Tylko przymrozki sio, sio, sio .....


No właśnie te przymrozki, liczę ze nie bedzie ich bo jak będą to magnolie , lilie i crokosmie bardzo zagrożone.No 18 lat to ja nie miałam , dużo wiecej na tym zdjeciu.Zdjęcie kiepskie plamy na twarzach i jakis zielony kolor tła ale córa do mnie podobna faktycznie , jeszcze bardziej jak urosła.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 00:04, 29 kwi 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bogdziu, piękne i okazałe magnolie, moje też zaczynają powoli kwitnąć...
fajne zdjęcie sprzed lat
____________________
marzena O....!
Mariusz 06:27, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Magnolie pięknie, urocze fotografie rodzinne, ciepło i miło .
U mnie nie obeszło się bez strat http://www.ogrodowisko.pl/watek/2547-przyjazny-ogrod?page=59#post_5
Miłego dnia.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Bogdzia 07:32, 29 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
marzena napisał(a)
Bogdziu, piękne i okazałe magnolie, moje też zaczynają powoli kwitnąć...
fajne zdjęcie sprzed lat


Marzenko , pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies