Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 07:11, 10 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rench napisał(a)

Ach te Twoje widoki !

Niesamowity kolor sasanek. Moja magnolia też liźnięta,ale i tak cieszy

Pozdrawiam Bożenko


Reniu pewnie ze cieszy ale zawsze nas serce boli jak te roślinki maja kłopoty z mrozem, czeka sie cały rok na ich kwitnienie i żal jest jesli coś to kwitnienie zepsuje. Bałam się ze wogóle nie rozchyli pąków ale na szczescie jakos daje rade i wygląda coraz piękniej.Miłego dnia choc pogoda niezbyt dobra.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 07:13, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
U mnie nareszcie pada! Hura! Podleje wszystko porządnie- nie ma to jak deszczyk!
Trawka sie zieleni, bez coraz większy i nawet jaśminowiec wonny ma piękne listeczki!
Pozdrowka zostawiam ! Słonka nie życzę, bo deszczyk potrzebny!
____________________
ogródek Anity
Bogdzia 07:16, 10 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kasiula79 napisał(a)
Bogdziu kupiłam florovit żelazo, tylko nie bardzo rozumiem etykietę - możesz napisać ile ml wlać do litra wody (planuję opryskać rh)?

Z góry dziękuję


Na 1l wody wlej cwiartkę nakrętki od żelaza i jeszcze mniej florowitu. A Tobie wystarczy tylko litr do oprysków? Opryskuj co 5 dni aż sie wyglad poprawi a potem daj nawóz doglebowy choc dolistnie można go zastapic jeśli masz np tylko jeden rh.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:18, 10 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
U mnie nareszcie pada! Hura! Podleje wszystko porządnie- nie ma to jak deszczyk!
Trawka sie zieleni, bez coraz większy i nawet jaśminowiec wonny ma piękne listeczki!
Pozdrowka zostawiam ! Słonka nie życzę, bo deszczyk potrzebny!


A u mnie nie pada ale w nocy padało ale nie mam pojecia ile. zachmurzone bardzo wiec może jeszcze popada.No własnie słoneczko i deszcz nam potrzebne i troche wyższa temperatura bo strasznie zimno.Miłego dnia Anitko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:19, 10 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)
Bożenko napisałam na pv pozdrawiam


Czytałam , odpisałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agania 07:25, 10 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Uwielbiam widok kwitnących magnolek, sasanki wprost urzekają, to najpiekniejsze widoki, przed kwitnieniem rh.................Bogdziu, która magnolka Ci częściowo przemarzła? Mój jeden przesadony rh ma żółte liście, jak mam mu pomóc odzyskać piękny zielony kolor liści, to jest egzemplarz przesadzony wczesna jesienią?

Pozdrawiam Bogdziu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 07:32, 10 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agania napisał(a)
Uwielbiam widok kwitnących magnolek, sasanki wprost urzekają, to najpiekniejsze widoki, przed kwitnieniem rh.................Bogdziu, która magnolka Ci częściowo przemarzła? Mój jeden przesadony rh ma żółte liście, jak mam mu pomóc odzyskać piękny zielony kolor liści, to jest egzemplarz przesadzony wczesna jesienią?

Pozdrawiam Bogdziu


Podmarzła Alexandrina ale mimo to rozwija pąki więc nie jest źle.Rh opryskaj dolistnie kilka razy co 4-5 dni , potem daj nawóz doglebowy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 07:36, 10 kwi 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Bogdziu miały być ulewy a wczoraj tylko w nocy zdrowo popadało przez krótki czas. Dzisiaj też czekam na opady bo rośliny się o to aż proszą U mnie fotek brak do przyszłego tyg
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 07:48, 10 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Bogdziu miały być ulewy a wczoraj tylko w nocy zdrowo popadało przez krótki czas. Dzisiaj też czekam na opady bo rośliny się o to aż proszą U mnie fotek brak do przyszłego tyg


U mnie w końcu może trawa ruszy bo okropna w tym roku jest, do tego czasu wogóle nie rosła już bardzo byłam na nia zła.Deszcz wiosną konieczny tylko trochę cieplej mogłoby byc .Szkoda ze nie bedzie zdjec ale co zrobic , nadrobisz później. Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
MagdalenaK8 09:43, 10 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Chciałoby się zaśpiewać u la la la...na takie zdjęcia.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies