Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

kasiula79 10:03, 10 kwi 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Bogdzia napisał(a)


Na 1l wody wlej cwiartkę nakrętki od żelaza i jeszcze mniej florowitu. A Tobie wystarczy tylko litr do oprysków? Opryskuj co 5 dni aż sie wyglad poprawi a potem daj nawóz doglebowy choc dolistnie można go zastapic jeśli masz np tylko jeden rh.


Litr to mi z pewnością nie wystarczy - opryskiwacz mam aż litrowy stąd moje pytanie.

dziękuję
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Kindzia 11:00, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kupiłam wczoraj w Obi wielgachnego, zdrowego, pięknego Roseum do pracy...za 26 zł!!! Czasem człowiek ma szczęście
I wiesz o kim wtedy myślałam???
Pozdrawiam Bogdziu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Nikita 14:51, 10 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia przyszłam zakomplementować sasankę ...śliczny kolor.

A to dzisiaj uwiecznione w kadrze…stado jeleni. Zdjęcie mało wyraźne, bo wykonane przez szybę samochodu, a na dodatek mokrą, bo padał deszcz.


Jelenie mają jeszcze małe rogi (jak to każdej wiosny), ale i tak fajnie wyglądają. Pierwszy raz widziałam tak liczne stado…z reguły to sobie „solo” spacerują.

Bogdzia, jakby Ci się jelenie nie podobały to napisz – wyrzucę, żeby Ci nie zaśmiecać wątku. Wkreiłam je do Ciebie, bo wiem że lubisz różne zwierzątka, a jeleni na wolności chyba nie widziałaś.

Buziaki przesyłam


____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
nina 16:45, 10 kwi 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 85
Poczytałam o oprysku Kasiulowym i poszłam zrobić dobrze opryskiem mojemu rh bo on taki jakiś niewyrazny :/
Pozdrawiam
____________________
Agacia 16:51, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Niki, Ty to masz szczęście z tymi zwierzakami! Bosko!

Bożenko, pozdrawiam
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Kasik 17:27, 10 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ale Cię raczy ta nasza Nikita tymi zdjęciami. Piękne. Do tego jakby posłuchać opowieści mojego brata o zwierzętach, to byłaby bajka.

A magnolki masz piękne, i tak sobie myślę, że wśród różnorodności ich gatunków, to Alexandrina ma swój niezaprzeczalny urok.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
gierczusia 18:26, 10 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
.. Składam meldunek rodkowy ..... walczę z zakwaszaniem gleby ....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:27, 10 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)


Na 1l wody wlej cwiartkę nakrętki od żelaza i jeszcze mniej florowitu. A Tobie wystarczy tylko litr do oprysków? Opryskuj co 5 dni aż sie wyglad poprawi a potem daj nawóz doglebowy choc dolistnie można go zastapic jeśli masz np tylko jeden rh.


Nie wiedziała ,że można aż co 5 dni .. Muszę częściej , jak widzę

Dziękuję .. Jak zwykle
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:30, 10 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bociek napisał(a)
Bozenko, dawno nie bylam u Ciebie, nie mam szans nadrobic, ale wiem, ze wkrotce bede mogla goscic w Twoim ogrodzie - juz sie ciesze
Posadzilam rodka i jeszcze dosadze ze dwa. Ja wiem, ze Cunninghams White nie jest Twoim ulubiencem, ale jest bialy i latwo dostepny. Eskimo internetowo i nie wiem jak duze sa


Chciałam zapytać czym one się różnią ... Mam cunninghamsa i lubię go gdyż rośnie bardzo do góry a mniej na szerokość.. Takie sztywne proste pędy i na dodatek nie potracił mi liści z dołu... Czyżby Eskimo był jeszcze lepszy ??

I znów nie dotarłam do fotek magnolii , achhhhh....

Sciskam Bogdziu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mala_Mi 18:33, 10 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oglądam tylko obrazki.... ale tego sobie nie mogę odmówić

Takiego koloru sasanki to jeszcze nie widziałam.... cudna....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies