Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

ana_art 08:12, 20 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
A nie mówiłam???? Przepiękny ogród , przepiękny odcinek, a Wy naturalni i wcale nie widać zdenerwowania. Pozdrawiam świątecznie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Justyna 08:13, 20 kwi 2014


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Bogdziu, no pięknie!
Aż się wzruszyłam, bardzo optymistyczny odcinek. Wy, jak i ogród wypadliście zachwycająco, naturalnie i przyjaźnie Można by oglądać i oglądać, słuchać i słuchać. Rododendronowy raj
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Kondzio 08:15, 20 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bogdziu ogladnełem odcinek super Ciesze się ze byłem tym szczęściarzem ktory oglądał ogrod na żywo hi hi hi i mam nadzieje ze jeszcze będę oglądał nie raz hi hi hi . Gratulacje swojego odcinka hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Dzidka 08:15, 20 kwi 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Bożenko, i ja dzisiaj też jestem szczęśliwa
Szczęśliwa, że Was poznałam. Szczęśliwa, że byłam w Waszym cudownym ogrodzie. Szczęśliwa, że dzisiaj też mogłam cieszyć się Waszym i Ogrodu widokiem.
Program obejrzałam nieomal na bezdechu.
Gratuluję, gratuluję, gratuluję.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
danuta_ 08:18, 20 kwi 2014


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Bożenko i było cudnie!!! Ogród w tylu kolorach to bajka. Usmiechnięta, radosna, wyluzowana - wszytsko wyszło super , bo nie mogło wyjść inaczej. Gratuluję! Jeszcze raz pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
paniprzyroda 08:18, 20 kwi 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Ciepło, życzliwość Gospodarzy, cudny ogród o każdej porze roku, niesamowite okazy rh - Bogdziu, stworzyłaś BAJKOWY OGRÓD - moje najszczersze gratulacje! Słowa nie wyrażą emocji, jakie towarzyszyły mi, kiedy oglądałam program. Jestem dumna, że Cię znam
____________________
Dwa ogrody
MagdalenaK8 08:22, 20 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Bogdziu są święta a ja jestem szczęśliwa i wzruszona !!! Twoje królestwo jest na medal i Ty i Twój mąż też jesteście na medal. I brakuje mi słów ( a mi słów nigdy nie brakuje ....)
Bogdziu bardzo się cieszę że Cię poznałam ...i dzielę się Wami jajeczkiem ....
Więcej słów nie trzeba...
____________________
Ogród i nie tylko...
Eve 08:22, 20 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Bożenko, widziałam Twój ogród! Cudowny, piękny kolorowy, Twoje Rh powalają na kolana, wszytko mi się ogromnie podobało włącznie z ciepłymi cudnymi właścicielami!!!
Siedzieliśmy z eMem z otwartymi buziami oglądając cudne krzewy, to niesamowite, że w ciągu kilkunastu lat tak urosły!!

Teraz zmykam szykować śniadanie Nie mogłam się powstrzymać, żeby na gorąco nie napisać kilku słów
____________________
ogród Ewy
ell 08:25, 20 kwi 2014


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Wesołego Alleluja!!! Chrystus zmartwychwstał!!! :*


Bogdziu jak zwykle pod ogromnym wrażeniem Twojego ogrodu z zapartym tchem oglądałam i podziwiałam.

Pozdrawiam świątecznie i przesyłam całusy całej rodzince.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Kasik 08:30, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Co tu napisać jak słów brakuje. Cała moja rodzina siedziała w salonie, kanapy zapełnione i tylko okrzyki zachwytu. Byliście bardzo naturalni, ciepli i uśmiechnięci. Widać szczęście malujące się na Twojej twarzy. Ogród to bajka, perełka wśród ogrodów- widać miłość i wielką pracę w każdym jego zakątku.
Łzy wzruszenia - taka była moja reakcja. To była piękna chwila i radość.
Tak cudnie zaczął się ten świąteczny dzień.

Buziaki ogromne zostawiam.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies