Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

AgnieszkaW 10:05, 20 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bogdziu, ja tylko skromnie: jesteście oboje z mężem bardzo ciepłymi, sympatycznymi i serdecznymi osobami w przepięknym, naturalnym, rododendronowym ogrodzie - tak Was odebrałam po emisji programu Serdeczne gratulacje, wypadło świetnie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bea 10:28, 20 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Bogdziu!

Wesołych świąt, pozdrawiam serdecznie.

Poranek świąteczny z Wami to duża przyjemność i prezent świąteczny.

Bea
____________________
Beata W miniformacie
Anita1978 11:09, 20 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Program obejrzałam - udany! Ale na żywo piękniejszy! Pozdrówka!
____________________
ogródek Anity
darek_sztuczny 11:39, 20 kwi 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 35
Gratuluje wspaniałego ogrodu i życze wszystkiego najlepszego z okazji Wielkiej Nocy dla Ciebie i całej rodziny
____________________
Pozdrawiam Darek
danuta_szwajcer 12:29, 20 kwi 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Cudny ten Twoj ogrod) Ale sie ucieszyłam, ze wlasnie dzisiaj moglam nacieszyc oczy takimi widokami bo jestem chora wiec nie moglam pojechac na rodzinne sniadanie. Twoj ogrod jest bajecznie piękny, taki naturalny a tło tego lasu do pozazdroszczenia. Pamietam jak się denerwowałas, ze nie tak nagranie wyjdzie a naprawde ogladałam to tak,, ze jeszcze byl niedosyt, ze za mało,, zal bylo, ze juz koniec. Byliscie tak naturalni no i wszystko od początku do konca to Wasza praca i widać jak bardzo to kochacie i sie wspieracie. Teraz wiem, ze nowe rh posadziłam dobrze No i tez tak jak Irenka dosadze bo mam jeszcze miejsce. Piekny masz widok z domu na ogrod Życze Wam zdrowia i dlugich lat życia byscie sie mogli cieszyc tym pięknym ogrodem bo jest imponujący Jest taki Wasz i sprawia, ze jestes szczesliwa a to jest najwazniejsze. Gratulacje jeszcze raz
Dodam jeszcze, ze nagrałam sobie by w zimowe wieczory nacieszyc oczy pieknymi barwiami i cudna naturalną przyrodą Wspaniale nagranie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Enya73 12:55, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
RADOSNYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO , SAMYCH MIŁYCH CHWIL W GRONIE NAJBLIŻSZYCH SMACZNEGO JAJECZKA I MOKREGO DYNGUSA.

p.s. Cudowny ogród, radość dla oczu Wielkie gratulacje





____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Przetacznik 13:24, 20 kwi 2014


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Co za niespodzianka Wielkanocna - zwykle w ten dzień nie odpalam tv, ale dziś jeszcze musiałam coś wyprasować i tak mimochodem... Warto było - gratulacje! Tak ciepło, serdecznie i kolorowo zaprezentowałaś się wpisana w swój ogród. I wspaniała puenta o szczęściu. Serdecznie pozdrawiam. Weronika
____________________
an_tre 13:31, 20 kwi 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bogdziu ten rarytasik u Mai zostawiam sobie na wieczór jak rodzinka wyjedzie, żeby spokojnie rozkoszować się pięknymi widokami

Życzę miłych spokojnych i radosnych Świąt
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Mala_Mi 14:04, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bożena.. była rewelacja...zupełnie niepotrzebnie sie bałaś
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Edyta10 14:30, 20 kwi 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Pozdrawiam świątecznie
...tak myślałam, że gdzieś na ogrodowisku widziałam Twój ogród, program super, oczywiście ogród przepiękny! gratuluję
____________________
Ogródek nad jeziorem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies