Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

pagap 19:57, 20 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj my również oglądaliśmy Maję, gdy się zaczęło mówię do męża ooo to chyba jest Rododendronowy ogród Bogdzi no i faktycznie, ogród piękny, oglądaliśmy z wielkim zachwytem
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Bogdzia 20:05, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dziewczyny kochane , nie wiem co mam napisac . Ja widze że mogło byc lepiej gdyby wiecej rh kwitło , że mogliśmy miec mniej zaciśniete gardła jak mówiliśmy i wiele jeszcze innych ,,mogło byc" , ale jest jak jest. Ekipa Mai jak i ona sama bardzo się napracowali przy tym odcinku , cztery wizyty u nas a potem montaz to było wielkie wyzwanie. A moje słowa ? Ja oczywiście mój ogród kocham , to mój skarb który jak wiecie mało komu pokazuje. Mam go głównie dla siebie i nie szukam ani aprobaty ani krytyki. Mnie jest tu dobrze i szczęśliwie jak to powiedziałam i to chyba wszystko co powiem. Dziekuje Wam bardzo że nie krytykujecie a nawet chwalicie , jesteście kochane,buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
boguslawa_ma... 20:12, 20 kwi 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Bogdziu gratulacje tak pięknego ogrodu i to okno ,można patrzeć na ogród cudowny widok ...
oglądałam rano ,a potem z dziećmi ,nie mogli uwierzyć ,że dwoje ludzi stworzyli tak cudowny ogród.
Szczęściarze ci co byli w Twoim ogrodzie,sama nie mogłam uwierzyć ,że rododendrony mogą być tak wielkie....moje trzy bidule.Pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
malgorzata_s... 20:16, 20 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Bogdzia napisał(a)
Dziewczyny kochane , nie wiem co mam napisac . Ja widze że mogło byc lepiej gdyby wiecej rh kwitło , że mogliśmy miec mniej zaciśniete gardła jak mówiliśmy i wiele jeszcze innych ,,mogło byc" , ale jest jak jest. Ekipa Mai jak i ona sama bardzo się napracowali przy tym odcinku , cztery wizyty u nas a potem montaz to było wielkie wyzwanie. A moje słowa ? Ja oczywiście mój ogród kocham , to mój skarb który jak wiecie mało komu pokazuje. Mam go głównie dla siebie i nie szukam ani aprobaty ani krytyki. Mnie jest tu dobrze i szczęśliwie jak to powiedziałam i to chyba wszystko co powiem. Dziekuje Wam bardzo że nie krytykujecie a nawet chwalicie , jesteście kochane,buziaki.


Właśnie to zobaczyłam Miłość do ogrodu Cudnie i naturalnie Gratulacje i całuski zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
monteverde 20:31, 20 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
Dziewczyny kochane , nie wiem co mam napisac . Ja widze że mogło byc lepiej gdyby wiecej rh kwitło , że mogliśmy miec mniej zaciśniete gardła jak mówiliśmy i wiele jeszcze innych ,,mogło byc" , ale jest jak jest. Ekipa Mai jak i ona sama bardzo się napracowali przy tym odcinku , cztery wizyty u nas a potem montaz to było wielkie wyzwanie. A moje słowa ? Ja oczywiście mój ogród kocham , to mój skarb który jak wiecie mało komu pokazuje. Mam go głównie dla siebie i nie szukam ani aprobaty ani krytyki. Mnie jest tu dobrze i szczęśliwie jak to powiedziałam i to chyba wszystko co powiem. Dziekuje Wam bardzo że nie krytykujecie a nawet chwalicie , jesteście kochane,buziaki.

Bogdziu ostatnie Twoje słowa wycisnęły u mnie łezkę, mówiłaś to z Taką radością i szczerością, no i się poryczałam
Jestem szczęśliwa. Mam ogród i czuje, ze żyję. Nareszcie czuje, ze żyję.
Zyczenia na kolejną setuchnę i w prezencie trójlist
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Konstancja30 20:36, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Bożenko obejrzeliśmy ... obejrzeliśmy z Adasiem ... z zapartym tchem i przy użyciu opcji cofaj ... by obejrzeć dłużej ... ... więcej i lepiej zapamiętać ...
ekipie Mai wcale się nie dziwię, ja też realizowałabym ten program i realizowałbym aby móc tam z Wami pobyć i delektować się pięknem ogrodu a nade wszystko ciepłem i mądrością życiową przemiłych gospodarzy ...
to jedna z nielicznych realizacji, po której w pamięci zostaje nie ogród - choć on zasługuje na pamięć oj zasługuje - a to coś co przez bezduszny wydawałoby się ekran tv bije od wspaniałej pary ... dwojga ludzi, których pasja, mądrość i skromność tak mimo woli emanuje i pozostaje w naszej pamięci ...

Bożenko tak pięknie opowiedziałaś o tym czym jest dla Ciebie ten ogród i szczęście w życiu ... ... tak lekko i tak naturalnie, że choć ta kolorowa jesienią ściana bukowego lasu, te szalejące barwą i dostojeństwem rododendrony, wreszcie cały ten kawałek ziemi ... wszystko to razem jest tak oszałamiająco piękne ... ja zapamiętałam Ciebie i to co powiedziałaś ... bo to było takie Twoje ... takie prawdziwe i ... no cóż każda z nas gdzieś, w którymś momencie życia chciałaby takie coś móc powiedzieć

a ja ... Adaś ... szczęśliwi jesteśmy, ze tak wspaniałą kobietę znamy ... i wiesz ... z pełną odpowiedzialnością wiemy, ze jesteśmy też dumni ... bardzo dumni, że nasze losy potoczyły się, że mały zielony przypadek sprawił, że spotkaliśmy się ...

wielkie brawa i gratulacje ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Kindzia 20:36, 20 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdziu...co mogę dodać jeszcze...chyba wszystko zostało powiedziane. Mój M najpierw nie kojarzył, że to ta Bogdzia, która wkleiła swoje zdjęcie przy Alfredzie, jak chciałam między swoimi rh coś dosadzać, to ta Bogdzia, która mi Haagę poleciła, to ta Bogdzia która ratowała mojego żółtaska od fyto..., to ta Bogdzia, do której się wybieramy w maju
Bogdziu superowo wyszło, nie wiem dlaczego się denerwowałaś. Piękny odcinek, prezent świąteczny dla nas!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
EwaG 20:39, 20 kwi 2014


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Gratulacje. piękny program. Najbardziej zauroczył mnie zakątek przy oczku wodnym.
Bociek przytoczyła Twoje słowa "Mam ogród i czuję,że żyje. Nareszcie czuje, ze żyje." Przejęły mnie trochę grozą. Szczególnie ten wyraz "nareszcie". Uświadomił mi, że nie trzeba marzeń, także marzeń o ogrodzie, odkładać na potem.
Pozdrawiam
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Bogdzia 20:41, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Właśnie to zobaczyłam Miłość do ogrodu Cudnie i naturalnie Gratulacje i całuski zostawiam


Dzięki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:42, 20 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)

Bogdziu ostatnie Twoje słowa wycisnęły u mnie łezkę, mówiłaś to z Taką radością i szczerością, no i się poryczałam
Jestem szczęśliwa. Mam ogród i czuje, ze żyję. Nareszcie czuje, ze żyję.
Zyczenia na kolejną setuchnę i w prezencie trójlist


Aniu powinnam powiedziec raczej ze teraz nareszcie żyje troche dla siebie bo dotad były inne priorytety ale wyszło jak wyszlo.Emocje były duże. Dzięki za cudnego trójlista.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies